Jump to content
KSO.lv Forums
Korijs

KSO.lv WAR3 serveris

Recommended Posts

Šis servers gan mani nesaista, bet tiešām prieks par kko jaunu iekš mūsu komūna. Labs, kas labi padarīts un protams ceru, ka būs plaukstoš, pārpildīti aktīvs  servers. Lai veicās.

labi jaunumi =) tik es taa skatos ka neesat pielikushi vinju weblapaa monitoros kopaa ar citiem serveriem, neaizmirstat..

edit: tiko biju uzshaut, viss zbis :) tik man personigi zhel par to ka katru menesi xp rr, gribetos reizi pusgadaa, lai var normali zadrotot un visam 10lvl censties uzkachaat :( bet ko nu es :)

aa ko es gribeju jautat - psychostati arii ir gaidami sim serverim?

Edited by attach

Rakstīts 4 rases,ieejeot serverī ir 8 .

Un ja xp resets būs katra mēneša beigās,tad samazināt xp daudzumu līdz levelam,savādāk ja tu nedrato 24/7 tad būs nereāli sakrāt max level.

Edited by 3321

Matemātikas paraugstunda:

4 rases + 4 čempioni = 8

Rakstīts 4 rases,ieejeot serverī ir 8 .

Lasit iemacies, 4rases un 4chempioni

bļin, generalis pasteidzas.

O_o kaķis pat atsāks cs gaitas, pateicoties shim notikumam :happy:

Edited by attach

Kāda atsķirība starp rasēm un championiem?

labi jaunumi =) tik es taa skatos ka neesat pielikushi vinju weblapaa monitoros kopaa ar citiem serveriem, neaizmirstat..

edit: tiko biju uzshaut, viss zbis :smile: tik man personigi zhel par to ka katru menesi xp rr, gribetos reizi pusgadaa, lai var normali zadrotot un visam 10lvl censties uzkachaat :( bet ko nu es :smile:

aa ko es gribeju jautat - psychostati arii ir gaidami sim serverim?

nu 6 mēneši, kad lielākie droti visu laiku skries ar 10leveliem, kamēr Tu no 3. mēneša mīcīsies pa 0 arī nebūtu jautri, tāpēc varbūt stimulē, varbūt arī nē, bet mēnesis izpausties Tavā rīcībā. Manuprāt, ja serveris iegūs popularitāti, tad pie kārtīgas drotošanas 1 dienā 1 čempions ar 10lvl jau ir garantēts.

stati būs, hlx stati.

Rases un čempioni atšķirība tāda, ka standarta warcraft 3 spēlē bija / ir undead, human, orc, night elves, toties pieņemu, ka CS 1.6 modifikācija neparedz iejaukties WAR3 kārtībā, papildinot to ar varoņiem / čempioniem, kuri nedalās rasēs, bet vienkārši ar superspējām iedalīti varoņi. Lai nu kā, ar attiecīgajām komandām čatā var izzināt "vikipēdijas" par katra spējām.

bļin, pamanīju ka ir visādi nūbi (nu tādi kā wos-player etc) kas pērk shieldu un tupa sēž, ja viens tad vēl poh, bet ja vairāki tādi āpši.. nevajadzētu restrict uzlikt?

gan jau pārdzīvosim arī shieldus, paķer veikalā Flaming Gloves of Warmth

edit: bacard^, paldies par info, vakar to vai nu palaidu garām vai nebija uz kā testēt

Noņemt FF , uzlikt mazāku mapes laiku 15-20min. ,kaut kādu vote sistēmu ielikt (kaut vai to pašu rtv) savādāk šodien de_kabul_32 vairāk kā 3h iet un mape nemainās,jo cilvēki iziet un ienāk pa jaunu.Katru reizi ienākot pa jaunu mapes laiks sākas no jauna un mape nebeidzas,jo votemap konsulē rakstot vajag vismaz 4 cilvēkus,ja ir mazāk tad pie citas mapes netikt.

• Like 1

friendly fire noņemts, lai nerastos problēmas ar molēm, chamelioniem, orku granātām un undeadu ultimeitiem

Atgādinu, ka šovakar 22:00 tiekamies @war3.kso.lv

p.s. neuzkačājaties pārāk daudz, lai man arī ir ko humanam uzkačāt, paldies.

Kādā valodā jūs visi te runājat?

• Like 3

Domāju, ka savexp serverim nav spīdoša nākotne priekšā. Iesaku taisīt kā senāk apollo laikos WAR3 katru mapi vāca xp.. Man piem. besī, kad tev 20 mapes jāplēš dirsa pret 10. lvl, lai dabūtu 20 fragus un bišk xp.

• Like 1

Tieši tā, kkāda seivošana ir galīgi garām...

Guest
This topic is now closed to further replies.

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.