Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
killa

FRENZISH WH

Recommended Posts

Frenzish nastalo tvoe vremya!

#WM#Frenzish#WMW#STEAM_0:0:26605191#WMW#85.254.24.31#WMW#

2:10 - pārtrauca skriet pirms teriku varēja sadzirdēt

4:00 - terors SLOWĀ aiziet uz otru pusi, meta savus sūda fleshus sākumā tieši sejā, pēc tam lai viņu nenovāc - nopaļījās!

5:30 - kapēc tieši tur? varbūt šāva uz kastes? varbūt aiz kastes? varbūt aizmuka? negribas taču lai nošauj un sačakarē skooru! cry frenzish!

6:00 - nošauj pirmo, pareiz prekš kam skatīties pa labi, tur tak nav neviena, un ta jau nākamo, un nākamo.. pat nestresojot, bet smuki sagaidot.

9:50 - tupa sagaidīšana ar wh

27:15 - nu tak var uzreiz pateikt ka frenzih redz ka ments tajā stūrī augšā, nekur neskrien, un vnk sagaida kad izlīdīs..

29:00 - ieraudzīja mentu caur sienu, apstājās(tā parasti notiek ar tiem chiiteriem) un dzen šņagu, negrib lai atvāc

30:20 - ??? ok, var šaut caur sienām utt, bet nejau tik precīzi!

4:25 - vismuļķīgākā čītera kļūda, pārtraukt skriet ieraugot mentu caur sienu

12:20 - nopaļījās! paskatamies momentu ar wh, un bez wh!!! frenzish nesaprata ka tas nav aiz sienas, ja reiz tik "acīgs", tādu fragu garām nepalaistu!!!

Es domāju momentu ir pietiekami lai saprastu ka cilvēks lieto paligprogrammas. 

Lūgums katru momentu skatīties ar un bez wh, lai saprastu ko es te pļurkstu.

Arvien vairāk cilvēku sākuši lietot palīgprogrammas ar steam, takā adminiem lūgums būt acigākiem. ;)

Paldies.
Edited by killa
  • Like 1

Neesu skatījies demo utt, bet varu pateikt, ka viņš ir izcils pubers/fragers, kā arī labi šauj, bet kad paņēmām čali uz gateri un vnk pret viņa miksu uzšāvām tur nekas no viņa pāri nepalika.. Bieži vien vnk rr uztaisa kad sūdīgs score un sāk pa jaunu un kamēr forši aiziet.. Domāju, ka šis ir kkāds pārpratums.

jau sen sapratu ka tur kko lieto, bet slinkums bij kko veidot, taapat bij ar resnais tonijs..

sodien cilvēks pat īpaši necentās slēpt, domā ka tēlojot aktieri, pārējie ir stulbi un neko nesaprot.

zināju ka viņu aizstāvēs, bet neko darīt... čīterus jālikvidē, spēlēsim godīgi :)

• Like 3

Cepums killai, jo 27:35 momentā, viņš parasti ir ļoti acīgs, bet tur pat bez wh var redzēt pusi no enemy, viņš vienkārši nešāva, jo domāja, ka viņš pilnībā  ir aiz kastes, nopaļījās!

Eksperta viedoklis :D - tīrs kubs :/

Pēc Frenzish lūguma atvēru topiku.

Noskatījos demo bez wh un sliecos vairāk uz to, ka tiek izmantots[ ].

Tagad no galvas visus momentus neatceros, kuri bija nesmuki vai ļoti nesmuki.

Rīt mēģināšu novilkt wh un paskatīšos cītīgāk un sarakstīšu momentus kurus varēsi mēģināt izskaidrot.

Pirms pieduros pie demo apraksta:

1. bans @ kso - http://www.kso.lv/topic/13725-frenzish/- tīrs, atbanots.

2. bans @ kso - http://www.kso.lv/topic/13103-frenzish/- tīrs, atbanots.

Tātad, kā te īsti ir, webbaneri bijuši izklaidīgi tagad vai agrāk?

Noskatījos tikai mirage mapi, iesākumā uzrakstīšu komentārus par killa's laikiem:

2:10 - def, raunds bija tikko sācies, kur viņam steigties ja reāli 8 ts palikuši? jebkurš pieredzējis spēlētājs sāktu slowot, to pašu viņš darīja pēc killa, tas ir tikai tīri normāli.
4:00 - radars :biggrin: neviens savējais tur nebija, tas būtu tikai loģiski, ja A spotā neviens Ts netrako, tad B noteikti kādam ir jābūt, ja jau tur nav neviens savējais, ne tā?
5:30 - varēja dzirdēt ka no tā stūri kāds šauj, bija trīs varianti vai uz zemes vai tur vai uz kastēm.
6:00 - nospēlēja riskanti raunda sākumā, tas arī viss.
9:50 - nesapratu ko tu tur domāji
27:15 - cik noprotu killa ar kubiem ir skatījusies demku, tīra spēle, nekas aizdomīgs tajā momentā nebija.
29:00 - vienam skriet spotā nebūtu pārāk gudri.
30:20 - tīrs defs, kur tam čellam bij kur skriet? :biggrin:

Mans komentārs - kārtīgi spēlē, steidzās lēnām un apdomīgi, šauj precīzi, vadās pēc radara, spēlē uz skaņu, tīrs oldskullers.

Un es tiešām nesaprotu, kāpēc jākačā [], lai skatītos demo? vaitad pieredzei nevaidzētu būt tai kas liek spriest ir [] vai nav? Skatoties ar kubiem var piekasīties faktiski pie katra killa.

nedaudz offtopikā.

Cik zinu viņam ir paspīdējuši vairāki bani @ rush un gign un visas reizes ticis atbanots.

p.s. domāju ka šādus spēlētājus vajag izskatīt striktāk, nevis uzreiz maukt banu virsū, ja kāds iemet pāris aizdomīgus momentus.

Edited by akd
  • Like 1

Vakarā varēšu noskatīties

Žēl, ka biežāk čīteru reportus šitā neizskati, akd. Noteikti webbaneri laiku ietaupītu. Anyway, te vēl nav ko baigi diskutēt - ja uzliks ban, tad varēs pats taisīt topiku, kurā varēs baigi strīdēties (nesaprotu kapēc jau tagad tā nebija pēc Jamesona bana...) Galu galā šis ir reports.

Un es tiešām nesaprotu, kāpēc jākačā [], lai skatītos demo? vaitad pieredzei nevaidzētu būt tai kas liek spriest ir [] vai nav? Skatoties ar kubiem var piekasīties faktiski pie katra killa.

lai saprastu viņa aktier mākslu

oldskulleri nečīto? :D pat admini nopiļijas ar 4ītošanu, nestāsti man te...

viņš spēlē pretīgi.. raustīšanās, precīzā tēmēšana visur kur ša izlīdīs pretinieks un viss augšā minētais.

es palieku pie sava!

Tas akd ir tas pats frenzish, tur tirs wh un no oldschool nav ne smakas. Lidz tadam tev vel iet un iet. Vispar neatminos tadu pro speletaju agrak un ka jau sunshine biju teicis, agrak ar 1:15 skraidija pa serveri un knapi kadu shava, tagad peksni tik talantigs cilveks, visu zinam, tad atkal neko nezinam, tad ejam, lai nenopalitos, tumshas vietas redzam ljoti ideali, gaishas vietas izliekamies, ka nee. Te skanja ir, te velak nav. Beidz tak tizloties un labak atzisties, ka smirdi pec []. Lienam no sturiem ara, temekelis uz pretinieka(runa ir, ta notiek visu laiku, ne jau halavas sakrisana), izshauts tiek sekundi sekunde jau pirms izlishanas un nee, tas notiek vinju nemaz nedzirdot. Prasisi davaj dot man momentus un taa? Ahhh, skaties jebkuru demku, man pietika 3dienas vakara odigy demo un pirmstam dd2, lai saprastu, ka tu esi netirs bots. Un ka saku skatiities, taa tu peksni aizmuki ka maza meitenite. Ja saksi muldet kko par agrako, tad klaj valja man visu, kur speleji, kadas komandas, ar ko, lanos biji, ja nee, tad lasies nah, spele uz anticheatiem quakeneta, skilled pro!

P.S jau bisku atradu Oskar, kas jauns Jurmala? Izkaidro vel shito, tev bans uzlikts 30 Jan 2015 - 00:51:30 un tu esi spelejis Fri. Jan. 30th, 2015 @ 01:43:31 ? Ip jau maini? :smile:))) Tas tachu normali, chill. nrlEstate, jaa laba komanda :biggrin::D Brinumi, ka kads ave tev lana pa galvu vel nesadeva.

Edited by f0rtest

Es pat nezinu, kā man tagad rīkoties!? Reāli iet cauri tiem 'sick' sarakstītajiem momentiem un tad no sava skata punkta aprakstīt? vai kā? Man ir tik daudz sakāmā, bet man slinkums rakstīt TIK DAUDZ... Visi nereāli agresīvie, loģiski tagad bruks virsū :smile: Es drošvien biš iekurīšu, tad man atvērsies un sarakstīšu visu kā vajag :smile:
A topika autoram... br... ārprāts...

P.S. Nezinu, kas ir tas akd, bet beidzot vismaz kāds iebrauc un nedzen lažu... radars, situācijas novērtēšana, loģiskā domāšana utt,utt.

anyway, paldies, ka topiks vaļā un bišku vēlāk atrakstīšos ar savām atmazkām par momentiem :biggrin: uzkurināja kaut kāds skuķis-noobs... Kā var kkādus reportus taisīt un komentēt, kad pati esi pilnīgi nepieredzējusi un spēlē (paklusēšu) kā...

f0rest, kas vēl Tu tāds... :biggrin: vāks... kāds pro spēlētājs, wtf... :biggrin: Tavs posts ir vnk nesaprotams un varu derēt, ka tu demo nemaz neesi skatījies! kad es PUBā esmu skraidījis ar 1:15? :biggrin: Neko nesapratu par to Tavu- bans uzlikts tad un spēlējis tad. Es vakar naktī gribēju ieiet uzšaut un man bans, kopš tā brīža arī viss. IP nemainās.
ā nu jā, biju es tajā eļikā savulaik, kur datori ir aizvēsture, kurus nevar nokonfigurēt kā vajag un tad tur nekas nesanāk, protams...

f0rest, Tu meklē infu par manu pagātni? Raksti pm, būs adrese uzreiz, varēsi braukt ciemos, aprunāties. Nebūs slinkums manu gaming vēsturi pastāstīt :biggrin:

Edited by Frenzish

Nu Frenzish fragoja vel kad es kaut cik speleju, un tiri ok to darija. Bet nu demo neesmu skatijies un visadi var but, jo katram var kaja paslidet. Un fortest vispar butu klusejis, butu man iespeja, banu sen tev butu uzlicis (iespeja ir, bet kads nonems). Tavs speles stils ir smiekligs. Telo meistaru, tikai lidz tadam vel loti talu. Gign'a ir tads zurka-kempotajs (visi kas tur ienak, vinu zin) kas attaisno savu vardu par visiem 100%, bet tu vinu parspej. Katru roundu 95% laika pavadi uz walk, katru roundu pedejais ej visu, katru roundu sagaidi kad komanda apmirusi un centies zurkojot salasit fragus, nemaz nerunajot par to cik pasivi spele, sezot sturos un urbjoties skanjas. Man vnk kaitina tadi ka tu, kas 90% gadijumu paliek pedejie dzivie un tad ar walk kustas kadu killu dabut, par misiju aizmirstot. Un esmu diezgan dross, ka tava skaitjuma visi ir kubiki, kas tev nelauj fragot.

Piebildisu tikai to, ka demo nevajadzetu skatities ar wh, ka ari nevajadzetu iecikleties uz momentiem, jo katram momentam var kadu sakarigaku "atmazku" izdomat, ja nu nevar, tad uz tirako cuceni norakstit (jo tadas ir vismaz 1x karte, kad esi ieskrejies). Jaskatas uz kopeju bildi- ka kustas, kadi ieradumi kur iet/parbaudit, ka sauj, utt.

EDIT: Man sirsinja sapetu ja es zadortotu, ka tu to dari. Bet ta ka es lielakoties vnk skrienu pa parti neiespringstot un sound neizmantoju, tad mani nesatrauc ne drusku. Man riebjas ka uz tevi jagaida biezi vien, jo tev redz japafrago.

Edited by Maukuris
  • Like 1

Agrak pirms kada gada speleja kkads Frenzish arii, viss raustijas un lagoja, nevareja ne vienu noshaut apmeram ka maukuris. Nee, es neko neievacu, vnk uzprasot, papetot un sho to uzzinaju. Nu tak sanjemies, pastasti ka tu taa vieglas situacijas nemedz panjemt cilveku, tur, kur biskit sarezgitak legko? Nu iespejams killas intuicijas tev, bet nu anyway, neticu tev, lai arii tu tajos lanos esi spelejis, cik nu tur labi...Dazi momenti liecina par wh, tapec uzskatu(ne tikai es), ka tu tos kubus slegale, ta iesledz, ta izsledz, jo, protams, cs ir miris(vismaz vairak latvija), ko gan te zaudet, patelot vel lielaku pro, why not ? :) Ganjau kadreiz arii iekritisi, ja tevi unbanos, bet nu es palieku pie sava.

Runajot par maukuru, tu tak paskaties uz sevi, ko tad nebano? Sirsninja dur, ka tevi noshauju? ;( Pus raundu nowalkoju, wooow, paradi man tadu mapi, varbut nuke pie t pa jumtu skraidot, bet walks? nee, tu pat nejedz to varda nozimi. Nu uzdirs kko gudru, vienmer esi izceliees ar savu gudribu gan gigna gan te, tapec raudi vien talak.

Chill, ir webbaneri, tie, lai arii skatas, yo!

Nākamie posti, kuri nesaturēs viedokļus par attiecīgajām demkām, tiks dzēsti un autori warnoti -_- Personīgās antipātijas nerisināt čīteru reportā

Noskatoties mirage demku, īpaši uzmanību pievērsu killas minētajiem laikiem. Nebija skaidrs tas, kā Jamesons bez emocijām varēja vienkārši uzmaukt banu, ja tur no tiem momentiem labi ja 1 vai 2 ir vispār kaut cik diskutējami. Čalis spēlē sen, manīts ir arī daudz gadus atpakaļ. Vismaz pubā vienmēr ir spēlējis neslikti, clanwaros arī šad tad pretī sanāca šaut un pazoru sev netaisīja. Protams tas jau nav rādītājs, bet arī paskatoties šo demo ir skaidrs, ka ar loģisko domāšanu, kartes lasīšanu un aimu viss ir kārtībā. Var jau saprast killas reakciju, jo ja pats noskaņojas uz to, ka šitam ir jābūt wh tad arī demo skatīšanās notiek tīri meklējot kur piesieties nevis izpētot spēli, jo nu es tiešām neticu, ka šitos momentus var izmantot kā iemeslu banam. Es tiešām pabrīnīšos, ja pēc šī topika bans paliks, bet ne jau man te ir teikšana. Lai veicas!

• Like 1

Kāda tev starpība kā es spēlēju frenzish, man tā ir atpūta-izklaide. Bet tas nenozīmē ka es neko nejēdzu. 

Un nevajag te saukāt par skuķiem un visu pārējo. Garāks krāniņš no tā tev neizaugs.

Iztiksim te bez taviem steam draudziņu viedokļiem, un gaidi adminu pēdējo vārdu.

Ne silts, ne auksts - būs unban, vai nebūs. Bet tu čīto, un tādas kļūdas kā odigy 12:20 būs vēl. 

Kārtīgāk izpētīju abus demo un man jau ir skaidrs savs slēdziens par redzēto. 

Bet pirms es to rakstu , gribu, lai Frenzish man vēl pastāta par dažiem momentiem:

4:15 pareizā izvēle ir lekt un šaut uzreiz pa labi, nevis pa kreisi, tasni vai vēl kāda slēpņa virzienā?
6:44 un12:11 pamani ļoti acīgi un izcila reakcija sākot šaut, bet 27:34 un 12:20 (de_odigy) arī varēja redzēt tik pat labi, kāpēc nešauj?
14:55 neraksturīgs moments tavai šaušanai precīzi izlecot ar pricelu sejā. Pēc skaņas, protams, viņš tur pat vien bija, bet ar skaņu vien nevar noteikt tik precīzu atrašanās vietu....shara?

Slow down, guys... :biggrin:

killa, starpība ir tāda, ka Tu noteikti neesi sēdējusi un studējusi taktikas, spēles stilus, šaušanas stilus izbijušām top komandām pasaulē un pēc tam pielietojusi dzīvē. Tev nav ento gadu pieredze sākot ar pirmajām versijām. Nevajag meklēt kaut kādus mistiskus momentus, kuru nav. Skaties visu demo kā nākas un bez wh. Paanalizē, ko es daru un kpc, nevis ieslēdz wh un atrod kur piekasīties. Tieši tapēc arī iet tik labi, ka es ar galvu un savādākā stilā spēlēju. Piebildīšu, ka liela nozīme vēl ir skaņai... Varbūt Tu nezini, bet var ta kā saprast pēc skaņas no kuras vietas šauj ~. Žēl, ka radaru nerāda hltv ierakstā :/ Es Tevi neapvainoju, bet es neticu, ka Tu izmanto viņu bieži...

Runājot arī par kaut kādiem tipa idiotiskiem moviem spēlē- tipa acīgs, ne tik acīgs spēlē, kko tupī... Pastāv dažādi arējie faktori, kas ietekmē spēli- TV, cilvēki Tev blakus, blakus lietas... Tieši tā- tā ir izklaide un atpūta, kā Tu saki, tpc es neiespringstu visu spēles laiku, es novēršos uz TV, uz blakus lietām arī. Katram noteikti ir arī gadījies uzspēlēt kādu dienu, kad nereāli aiziet...vnk šaujās galvās un viss sanāk spēlē... Gadījies uzšaut pa kasti vai sienu un ar vienu lodi galvā nošaut, Ir bijuši kkādi mistiskie oneshoti, no kuriem pats esi ahujā :smile: ...nu jā, bet šis nav tas gadījums :biggrin: Es nevienam neesmu lūdzis ne steamā, ne kur citur sevi aizstāvēt...

Par momentiem runājot, es vakarā no stacionārā atrakstīšu, man te uz portatīvā nav odigy.bsp, nevaru demo paskatīties... Mirage noskatījos, es pat nezinu, ko rakstīt... ok, mēģināšu noraksturot tos momentus, ko es domāju, dzirdēju un jutu tajā brīdī :biggrin:
P.S. Ja godīgi, man arī mazliet vienalga atbanos vai nē... Ja nē, atradīšu ar ko citu nodarboties, vai citur paspēlēšu, bet te jau biš cieņu aizskāra :smile: Atbanotu, tad visi kādu laiku pētītu noteikti un censtos katrā momentā kaut ko saskatīt, kad būtu pruļniks atkal...

Edited by Frenzish

Manuprāt tur ir kaut kas slēpts. 

Pirmajā raundā jau - 3 frags, tas čalis varēja aizskriet atpakaļ, bet tā vietā lai Frenzish tā domātu viņš apskatās lejā kur neviena nav, un pagriežas ar tēmekli tieši galvā tajā momentā kad čalis izlien. 

4:14 - noskatījos visu raundu. Vairākas reizes arī palēlinājumā. Tu aizskrien uz B, labi tas skaidrs, samet flashus he un smoke pa visam citur, pirms tam nevienu nevarēja dzirdēt ne plantā ne kur, bet, es noskatījos to kā tu lec cauri logam - tu pagriezies jau pirms lekšanas, un piezemējies tieši tā, lai tēmeklis atkal tēmētu tieši galvā. Tam visam klāt, ja tajā paša laikā nospeco GANS 3321 - viņš pārvietojas tikai slowā, nenodod sevi. Un tad kad frenzish izmet he caur durvīm - GANS aizgriežas jo domā ka tas ir flash, frenzish to saprot, tāpēc pa logu izmet smoke no kura atkal gans izvairās, un tieši tajā brīdī izlec Frenzish. 

Secinājumi? Kā tu varēji zināt ka GANS izvairīsies no smoke un aizgriezīsies? Kā tu vispār varēji zināt ka viņš tur ir? 

Arī csdmā Frenzish ir aizdomīgi spēlējis. Es personīgi domāju ka viņam ir wh :smile:

Edited by DeaTh^___^
  • Like 1

Nezinu ko juriuss ir izdomājis, bet ir tur wh. Labi, ka pīko, kamēr skaties televīzorā...

Pirmajā raundā jau - 3 frags, tas čalis varēja aizskriet atpakaļ, bet tā vietā lai Frenzish tā domātu viņš apskatās lejā kur neviena nav, un pagriežas ar tēmekli tieši galvā tajā momentā kad čalis izlien. 

4:14 - noskatījos visu raundu. Vairākas reizes arī palēlinājumā. Tu aizskrien uz B, labi tas skaidrs, samet flashus he un smoke pa visam citur, pirms tam nevienu nevarēja dzirdēt ne plantā ne kur, bet, es noskatījos to kā tu lec cauri logam - tu pagriezies jau pirms lekšanas, un piezemējies tieši tā, lai tēmeklis atkal tēmētu tieši galvā. Tam visam klāt, ja tajā paša laikā nospeco GANS 3321 - viņš pārvietojas tikai slowā, nenodod sevi. Un tad kad frenzish izmet he caur durvīm - GANS aizgriežas jo domā ka tas ir flash, frenzish to saprot, tāpēc pa logu izmet smoke no kura atkal gans izvairās, un tieši tajā brīdī izlec Frenzish. 

Secinājumi? Kā tu varēji zināt ka GANS izvairīsies no smoke un aizgriezīsies? Kā tu vispār varēji zināt ka viņš tur ir? 

Arī csdmā Frenzish ir aizdomīgi spēlējis. Es personīgi domāju ka viņam ir wh :smile:

Aiziet, jau sāk fantāzija strādāt džekiem :biggrin: Tu tur kaut ko par tēmekli...gribi man vēl kaut kādu aimu piešūt? :biggrin:

3šais frags pilnīgs sūds- viņš pirms tam pats sevi nodeva tur lejā, ja Tu rubī fišku, tad varēsi saklausīt. Vnk nu sakrita, ka tas GANS bija tur tieši tajā momentā.

4tā minūte- Atskrēju B, sapratu, ka enemy jau ieņēmuši... ņēmu talkā granātas- flash planta virzienā, flash durvīs, jo ja Tu atkal rubī fišku, tad tur varēja saklausīt džeku pie loga,durvju rajonā... tad HE tajā saucamajā Get_rightā, jo tur varētu kāds būt un tad tik tiešām smoke, lai domā, ka vajag aizgriezties. Lecu pa logu ar domu, ka def stūrī kādam jābūt- skatījos tieši tur, jo pirms tam aizmetu flashus uz pretejo pusi...

Nu reāli nav neviena 100% momenta, Jūs jau fantāziju slēdzat iekšā... Tik pat labi es varu sākt pretjautājumus uzdot- kpc es to džeku, kas mani plantā nošāva nenošāvu un tad nedefoju utt...

Un par kādu nafig csdm Tu runā, ja es tur nekad neesmu spēlējis? :D

Edited by Frenzish

bija arī vel citi momenti dēļ kuriem uzmetu banu, jo nelika mierā tā aizdomīgā apstāšanās un tirināšanās uz vietas kaut skaņas nekāda nav dzirdamas

no sākuma arī nebiju pārliecināts 100% līdz tomēr lai nav jāčakarējās 1h kamēr dabūju uz nonsteam wh.

Pavērojot tos aizdomīgos momentus(izcēlu ar bold death ierakstu) pārliecinajos ka ir wh.

bija arī vēlviens moments tikai laiku netaceros... mirage mapē degvīnu apbižoja nu vnk perfekti izgāja ar mērķi jau degvīnam sejā.

Par to momentu odigy mape vispār nav komentāru kur nešāva john doe

• Like 1

Mam nepatika tikai divi momenti,kuros es pats biju pretī.
Mirrage mapē,

4:14 - Pie loga biju.Varēja dzirdēt ka enemy ir planta rajonā iekša,bet pie loga nevienu dzirdēt nevarēja. Un tajā vietā skatoties mani var redzēt speciāli paskrienu pa labi,lai domā ka esmu labājā pusē (no viņa skata kreisajā) un slowa gar logu aizeju uz kreiso.
5:20 - Kad sēžu un elektrības kastes,nākot var dzirēt ka enemy ir lejā pie kastes vai uz kastes,bet viņš neveikli pietupjas un tieši vidū tēme,laikam gaidīja ka izlīdīšu.

Edited by 3321

no sākuma arī nebiju pārliecināts 100% līdz tomēr lai nav jāčakarējās 1h kamēr dabūju uz nonsteam wh.

Pavērojot tos aizdomīgos momentus(izcēlu ar bold death ierakstu) pārliecinajos ka ir wh.

Pf, reāli sanāk, ka bez wh- neviens nav pārliecināts, a kad to ieslēdz, tad- O, ir!! rekur, var redzēt džeku aiz sienas... :biggrin:

Pastāsti vai parādi man arī kur un ko Tu izcēli ar bold...? o.O

Mam nepatika tikai divi momenti,kuros es pats biju pretī.

Mirrage mapē,

4:14 - Pie loga biju.Varēja dzirdēt ka enemy ir planta rajonā iekša,bet pie loga nevienu dzirdēt nevarēja. Un tajā vietā skatoties mani var redzēt speciāli paskrienu pa labi,lai domā ka esmu labājā pusē (no viņa skata kreisajā) un slowa gar logu aizeju uz kreiso.

5:20 - Kad sēžu un elektrības kastes,nākot var dzirēt ka enemy ir lejā pie kastes vai uz kastes,bet viņš neveikli pietupjas un tieši vidū tēme,laikam gaidīja ka izlīdīšu.

Par 4to minūti jau uzrakstīju no sava skata punkta.

Par elektrības kasti- Tu pats nošāvi džeku tur, es pat pamanīju kā viņš nokrīt... + austiņās skaņa bija, ka esi tuvāk, nevis tālāk!! Nevis neveikli notupos, bet domāju, ka līdīsi ārā... tur bez wh var saprast, ka enemy tur aiz stūra!!

Es krč izdomāju, ka man apnika par katru fragu attaisnoties un es vakarā nelikšu savas atmazkas par katru momentu :smile: Būs bans- lai ir. nebūs- paldies. Esam cilvēki tikai, kļūdās visi. Paldies, ka vsp ļāvāt izteikties :smile:)

Gribēju tikai piebilst, ka Jums vajag uzlikt(ja jau nav) to screenshotu padarīšanu adminiem... Tipa sagalabā ekrānšāviņu aizdomās turamā cstrike mapē... un tad viņam jāliek foruma utt...

Edited by Frenzish

4tā minūte- Atskrēju B, sapratu, ka enemy jau ieņēmuši... ņēmu talkā granātas- flash planta virzienā, flash durvīs, jo ja Tu atkal rubī fišku, tad tur varēja saklausīt džeku pie loga,durvju rajonā... tad HE tajā saucamajā Get_rightā, jo tur varētu kāds būt un tad tik tiešām smoke, lai domā, ka vajag aizgriezties. Lecu pa logu ar domu, ka def stūrī kādam jābūt- skatījos tieši tur, jo pirms tam aizmetu flashus uz pretejo pusi...

Nu reāli nav neviena 100% momenta, Jūs jau fantāziju slēdzat iekšā... Tik pat labi es varu sākt pretjautājumus uzdot- kpc es to džeku, kas mani plantā nošāva nenošāvu un tad nedefoju utt...

Reku tava atbilde uz manu vietu,saklausīji džeku durvju rajonā,kas atrodas no loga lecot kreisajā pusē,bet lecot ārā skaties labajā.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.