Jump to content
KSO.lv Forums
Vito.

KSO GaterVakars

GaterVakara datuma precizēšana  

32 members have voted

1. 1. Kurā datumā/dienā Tu vislabāk gribētu šaut "GaterVakaru"

• 1.02. svētdiena
      16
    • 6.02. piektdiena
      2
    • 7.02. sestdiena
      9
    • 8.02. svetdiena
      11
    • Labprāt izvēlētos datumu vēl tālākā nākotnē
      1

Recommended Posts

Personīgi man vislabāk patīk variants par 7.februāri - tas ir tikai normāli, ka tas tiek saplānots jau laikus - jo liela daļa no mums gan strādā, gan mācas, gan pulē raķetes.

Kā saka - labs nāk ar gaidīšanu un nevajag neko sasteigt :)

Vito, es laikam vai nu neiZlasīju vai vnk palaidu garām - kā tiks sadalītas pirmās komandas ?

Vito, es laikam vai nu neiZlasīju vai vnk palaidu garām - kā tiks sadalītas pirmās komandas ?

• Kādas tad varētu būt komandas? 

- Komandas varētu veidot pēc "saukšanās" principa. Divi uzstājīgākie kapteiņi nodunčojas un, uzvarētājam sākot, izsaucās viens pēc otra. Katrā nākamā mapē komandas sastāvs mainās.

Gluži kā pamatskolā sporta stundā spēlējot futbolu vai ko citu - divi kapteiņi izsauc spēlētājus. Pavisam vienkārši. 

Edited by Vito.
  • Like 1

30 - hokejs(tickets kabatā), 31 - kas to lai zin vai līdz mājām tikšu.. 1 - varam mēģināt, bet vakarā ap kādiem 21.. :smile: 7. februāris pagaidām nav aizņemts.

p.s ja spēlējam ātrāk, tad 7dien vakarā..

p.s.s kas vēlas var mani steam sameklēt un jau tagad muķīt gateri, jo man visu laiku ir kāds + un nedēļā reizi vismaz uzspēlēju..

Edited by 4uWiS

PAGA PAGA PAGA ... tagad nemērcēsim ūzas benzīnā un neskriesim degošām pa parku! 

Lēnām, mierīgi tiks nostādīts datums, savākti cilvēki (noteikti ir kādi, kas pat nav lasījuši šo sarunu, bet labprāt arī šautu) un tad spēle tiks noorganizēta. Šobrīd redzu vēl divus variantus - sestdienas vakars (30.01.)  vai svētdienas vakars (1.02.). Ja tagad uzreiz pa galvu pa kaklu čau bambino šaujam uzreiz, tad taisāt savu topiku un vācaties šim vakaram tikai pr0 sastāvā. Savu nostāju es augstāk minētajās atbildēs esmu izklāstījis pietiekoši un varam vairs neapspriest kādā līmenī gribētos spēlēt. No spēles neviens netiks izraidīts, lai arī cik FUN / NEFUN spēlmanis kāds konkrētais indivīds nebūtu!!!

30. datums ir 5diena, labāk spēlēt 6dienā nekā 7dienā

principa gribetu uzspelet, bet ka vienmer, nevaru garantet ka tiksu.... naks tuvak precizesu! Bet saraksta var likt!

Es ar piesakos uz "rezervistiem" nezinu, kas īsti tai dienā būs ieplānots, bet centīšos tikt. :)

Vairogs būs atļauts?

Te jau velk pēc 4 teamu minicup.. :biggrin: Es gribu ar fash komandā! xD

p.s alus ar vairogu nedrīkst!

Edited by 4uWiS

Fun pasākums izklausās pēc "ikgadējā" KSO allstar mača ar old, middle, new schooliem...

• Like 1

Ja būtu pēc principa kādu Generaalis teica, tad es arī gribētu piedalīties. :)

negribu tiešām neko izjaukt, bet varbūt tiešām jāuzrīko KSO cup 2015  - old, middle, new school ?

es uz rezervi

Edited by R0x P0x
  • Like 1

negribu tiešām neko izjaukt, bet varbūt tiešām jāuzrīko KSO cup 2015  - old, middle, new school ?

es uz rezervi

ja serveri izdotos sarūpēt, tad 4sure

nu ja domā ko vairāk par 5x5 vai vairāk kā 4 komandas

Neviens vēl nav pieteicies sarūpēt kādu mini individuālo turnīru, kuram es jau sen esmu pieteicis 2 giftu pakas kā iespējamo balvu fondu ;)

Man ir zemāk redzamo 2 giftu pakas, kuras var izmantot par balvu kādā uz paša iniciatīvu veidotā konkursā, saistībā ar KSO, protams.

________________________________________________________________________________
1.
________________________________________________________________________________
Knock-knock 

Home

Vertical drop heroes

Betrayer

Five Nights at Freddy's

Our Darker Purpose

2. 

Worms

Worms Revolution

Worms Reloaded

Worms Armageddon

Worms Ultimate Mayhem

Worms Blast

Worms Pinball

Worms Crazy Golf

Overruled!

Light

Izrādās,ka Vito izveidotais pasākums 10 cilvēkiem ir ieguvis milzum lielu atsaucību, pat tad, ka es biju atbildīgais par KSO pasākumiem un CUP - tāda atsaucība nebija :DD

Atbalstu gan šo, gan arī ALL STAR maču - kāpēc gan viņu nevarētu uzrīkot, ja NHL un KHL varēja :) ?

Update, man 7. februāris izskatās brīvs, tā kā būšu. Jāieliek atgādinājums

p.s alus ar vairogu nedrīkst!

• Vai ir kādi ierobežojumi, kurus man nevajadzētu pārkāpt?

-Protams, vajadzētu spēlēt pēc iespējas godīgāk. Bugot, spēlēt ar 16 bitiem, vai kur nu vēl izmantot sliktās uķi puķi palīgprogrammiņas nebūtu forši, bet būtu negudri un gļēvulīgi.  Šaut var ar visiem ieročiem, kurus var iegādāties un lēkt vienam uz otra arī vari cik vien augstu iznāk.Cieni citus un citi cienīs tevi. ;)

2. Čūvi, šoreiz varbūt nav tā reize, kad tagad baigi visi sacentīsies šaušanas gudrībā un taktisko gājienu pārākumā. Šis vairāk strādā kā iesākums varbūt kādam, kas to ne reizi nav pat darījis, bet grib izklaidēties/ paspēlēt priekam. Tādēļ palūgšu neuzstādīt jaunus noteikumus manis jau izveidotajiem, ok? :smile:

Es kautkā neskaidri vai nesaprotami izsakos??? :huh: Ja vaina ir manī, tad paskaidrojiet lūdzu, kā īsti tas būtu darāms...

Alus, tu drīksti spēlēt ar ko vien vēlies! ;)

P.S.

Datuma apdeiti būs rīt, jo šobrīd apdeitojās 6 pudele manā kuņģī... {drink10}

Vienīgais vai prātīgāk nebūtu organizēties 7dienas vakarā nevis 6dienas? Varbūt pat pievienotos, bet par 6dienu neko nevaru garantēt, visādas jubilejas atkal un parasti nesanāk būt mājās.

nu kāda problēma, primo pasākumu taisa tad, kad konkrētais cilvēks gribēja atrast sev kompāniju, ja viss aiziet uz urrā un cilvēkiem tomēr patīk uzšaut tos gatherus, salīdzinoši zināmā kompānijā tad, jau var sākt bīdīt kko uz citiem datumiem. ar tiem old, mid, utt.

Jo tgd sanāk, ka Vito sagribēja vienu vakaru uzgrabināt pāris mapes, bet te sanāk vesels bars un cenšās mainīt viņa noteikumus..

Mainot komandas katru mapi, brīžiem ir nepieciešams, jo 'var gadīties ka konkrēti spēlmaņi vnk pazudīs, ja nebūs kaut mazliet līdzīga cīņa.

Edited by dixon

Nu es sapratu, ka viņš grib vairāk tādu kā fun pasākumu taisīt, kas pie mums saucās KSO Allstar mačs, vismaz pēc minētās info atgādina ko tādu, ja tā nav, tad nekādu problēmu, allstar maču arī ir piedāvājies vadīt nevers.

Vispār, 7dienas vakars varbūt tiešām būtu labāks, bet konkrētajā vīkendā tieku arī 6dienā

Guest
This topic is now closed to further replies.

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.