Jump to content
KSO.lv Forums
Viky

Gribu iegūt admin tiesības

Recommended Posts

• Mans niks ir Viky un man jau ir slots.
  • Vēlamās tiesības (piem slap/slay/vote utt) ar piemēriem, kādās situācijās tās pielietosi.  - Gribu iegūt kick/ban/gag/vote  tiesības, jo man jau apnika rakstīt čatā un gaidīt kamēr kaut kads admins ienāc un nobano kadu čiteru.
  • Vecums -     19
  • Nodarbošanās  - studente
  • Pieredze adminēšanā/cs spēlēšanā - jau ilgi spēlēju uz kso. Ir viens mīnuss, nav pieredzes adminēšanā, bet tas nav problema
  • Online laiks KSO serveros (gan PUB, gan CSDM) -   Total Connection Time: 2d 08:44:39h

Es banošu tikai tos cilvēkus- spēlētājus kuriem acīm redzot var pamanīt, ka izmanto čītus

Rec

Lieki piebilst, ka esi suuri un gruuti gaajis uz vinju! :biggrin: :D

Edited by GianLuGio

ANTI.

Tas nav nopietni ar 2,5 dienām pēc statistikas prasīt acc. Neraugoties uz to, ka ir iegādāts slots - tas nemaina lietas būtību. 

Viky, on 17 Jan 2015 - 00:11, said:snapback.png

Es banošu tikai tos cilvēkus- spēlētājus kuriem acīm redzot var pamanīt, ka izmanto čītu

Tas nav normāli - tā ir ņirgāšanās ! 

Jums ir jāatgriežas pie vecās metodes - ka acc pieteikumu var rakstīt tikai un vienīgi ar MAIN adminu rekomendāciju/atļauju.

Edited by never thought

Es banošu tikai tos cilvēkus- spēlētājus kuriem acīm redzot var pamanīt, ka izmanto čītus

Šis^

čO? Nē! Pret...

Forumā pavadītais laiks 23 stundas...  Nekas daudz. 

Serverī 56 stundas... Nekas ievērojams!

Kā jau pati/pats minēji, arī ar pieredzi ir pašvaki. Pie viena "jauka pareizrakstība"

Kronis visam bija šis tavs apgalvojums!

Acīm redzot! Tātad tikai tādus pārkāpējus, kurus pat 3gadīgs bērns spētu pieķērt.  Lūk šõs Tu drīksti reportēt forumā/čatā!

Runājot par reportiem... Čatā varbūt tie ir bijuši... Bet vai ir arī prasītie reporta topiki? -vismaz 5-

Edited by Etanols

Tēmu pārvietoju uz PUB Access sadaļu. Lai no rīta visi posti būtu laboti atbilstoši noteikumiem :)

nav lielas teikšanas man, bet 100% ANTI. 

1.online laiks samērā vājš, reporti nav.

2.nekādas īpašas informācija nav norādītas, varēji vismaz uzrakstīt kāds labums būtu no tevis, ja tev tiktu iedots acc.

3.pubā manuprāt ir pietiekami admini, un tie, kas ir, tie dara visu pietiekoši labi.

atvainojos, bet pieņemot viņu, būtu tas pats, kas paņemt random cilvēku no ielas par adminu. jo, manuprāt, jābūt daudz maz zināmam cilvēkam, lai dotu acc.

Anti. Pamatots viedoklis, manuprāt, te pat nav vajadzīgs. Domāju, ka ir nepieciešama nedaudz lielāka piepūle, lai iegūtu acc.

Edited by Vito.

Pēc acc pieteikuma @ gg progress ir acīmredzams - iegādāts slots, ir savākušās gandrīz 2 dienas online laika arī pubā (vairāk par 8 dienām online laika @ gg arī ir vērā ņemams plusiņš). Tomēr kā pati raksti: 

• Pieredze adminēšanā/cs spēlēšanā - jau ilgi spēlēju uz kso. Ir viens mīnuss, nav pieredzes adminēšanā, bet tas nav problema

Lai arī esmu redzējis šad tad reportējam no tavas puses čīterus foruma čatā, man tomēr gribētos arī redzēt reportus forumā, lai pārliecinātos, ka tu tiešām māki atpazīt viņus un māki atšķirt skilotu spēlētāju no ierindas čītera.. Pubā tas ir vēl aktuālāk , jo tur mēdz iegriezties arī skilotāki spēlētāji nekā guname, un pat pieredzējušiem adminiem šad tad sanāk šmuce nobanojot kādu skilāru :)

Pagaidām ANTI

Vajadzeja pieteikumu daudz parliecinoshak uzrakstit, un tad jau varbut butu kaut kas sanacis. Pec pieteikuma spriezhot no tevis reala jega nebus. Pagaidam anti.

Redzeta spelejam biezhi.. beet, domaju ka paspele vel un vairak pasedi foruma lai tauta tevi iepazist.. ka arii pareporto chiiterus :) pat es kopaa pa visu laiku kopsh esmu kso esmu noreportejos ~20chiiterus, tad jau to vari arii tu :) pagaidam antii :)

Nu labi, mēs varētu pievērt acis, ja tev nebūtu pieredze.. Bet tad vajadzētu būt vismaz 50 reportiem! Tev tādu nav! Diemžēl, te nekas nebūs..

Guest
This topic is now closed to further replies.

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.