Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
bamslis

Kso ar saviem update!!!

Recommended Posts

Labdien, veershos pie Jums ar sekojoshu probleemu.

Ejot ieksaa serverii man raada, ka nepieciesams nolaadeet v4554, bet man jau ir gan shii versija, gan arii v6153(abi ir no KSO), bet bez izmainaam!

Protams, man ir arii iegaadaats slots, lai varu serverii tikt jebkuraa laikaa,  bet tik un taa man met virsuu to pashu

Jaa, teiksiet, peerc steamu, bet steams man ir arii un tad rodas principa jautaajums, vai tolks ir pirkt slotu par 10 euro, ja serverii nelaiz taa vai taa?

Es nezinu, ko un kaadus updeitus juus tur liekiet, bet tas nav normaali, ka pubs gandriiz visu dienu ir tuksh vai pustuks, dd2 vispaar neviena vairs nav, csdm 5vs5, tas ir labaakais, ko pa dienu var redzeet un shajos vakaros!

Man arī šis gļuks nesen bija, bet tā īslaicīga problēma, nākamā dienā jau viss gāja.

Tauta gan palikusi maz, laikam visiem jaungada apņemšanās nespēlēt CS, pusijs.

Nopērciet tak steam versiju :) un visas šīs problēmas vairs nebūs :)

• Like 1

GianLuGio, ja tev ir Windows 8/8.1 (visticamākais), tad vienīgais risinājums ir atslēgt firewall un mēģināt atvērt csu pa jaunu (vēlams pārstartējot pirms tam datoru) vai vienkārši vērt kamēr tiec serveros. Ja nav win 8/8.1, tad, iespējams, csu never vaļā ar administratora tiesībām (Run as admin). Stīmotajiem, protams, tādu problēmu nav.

• Like 2

GianLuGio, ja tev ir Windows 8/8.1 (visticamākais), tad vienīgais risinājums ir atslēgt firewall un mēģināt atvērt csu pa jaunu (vēlams pārstartējot pirms tam datoru) vai vienkārši vērt kamēr tiec serveros. Ja nav win 8/8.1, tad, iespējams, csu never vaļā ar administratora tiesībām (Run as admin). Stīmotajiem, protams, tādu problēmu nav.

Bet vislaik vera valja bez nekadaam probleemaam, bet tagad 2-3 dienas never, vai tieshaam tur vainiigs ir 8 windows?

Jā, pa lielam vainīga ir win 8 nesaderība ar cracku, kas joprojām nav izlabots. Mēs neesam vainīgi, vainīgi ir tie, kas cracko CS un neseko līdz, kas jāpielabo, lai viss strādātu nevainojami, līdz ar to visiem būtu jāspēlē ar steamu un nevienam nebūtu jāčīkst, ka kaut kas neiet.

Šorīt tika pārslēgts atpakaļ uz veco variantu, tagad var tikt iekšā arī ar vecākiem klientiem, bet tie sūkā un sūkās vienmēr un tie, kas sūkājošās versijas lieto, nesaprot, ka viņi visi kavē stabilitāti serveros uz mazāk čīteriem.

Skaidrs, ka parasts  lietotājs  , kurš atpūšoties grib ieiet pašaut ,neieguldīs naudu spēlē , ko gandrīz neviens vairs nespēlē un vispār noteikti nebūs interese iet caur tam procesam, vēl kāds to nedarīs principa pēc. Kādam nolūkam tad tā kso relīze tika taisīta,  piedodiet par uzbāšanos un čīkstēšanu...

Edited by suuds

KSO relīze ir uztaisīta jau sen atpakaļ tikai tāpēc, lai arī te varētu to nokačāt, nevis kkur citur ar visādiem mēsliem, kur pēc tam nesaproti, kas notiek, bindi utt.

Tas parastais lietotājs, kas atpūšoties grib pašaut un te čīkst visbiežāk ir ~16gadīgs vai vecāks vīriešu dzimtas pārstāvis, kuram nevajadzētu pist kapeiku un ir jāspēj kaut kur sadabūt ~5 eirikus (varbūt no algas, vai stipendijas, kuru visdrīzāk nodzers/nopīpēs?), lai nopirktu spēli, kuru spēlē ne jau pirmo mēnesi bet GADIEM.

Un vēl ir otra daļa, kas var nopirkt slotu par 10euro gadā, bet mūža ieguldījumu 5euro vienā spēlē tomēr nevar atvēlēt, jo redz, crackotais taču arī ir ok, bet nezkāpēc bieži kaut kas gļuko, neiet un KSO pie visa ir vainīgs.

Vai arī es smagi kļūdos un vidējais lietotājs ir bomzis ar datoru un interneta pieslēgumu?

Man liekas, ka ne jau tie 5 eiro žēļ, bet gan tas pirkšanas process un dažiem principi  traucē, bet piemērs iz dzīves, čoms saka, ka grib sašaut kādu, paprasa, kur lai dabū CS, pasaku, lai nokačā kso.lv, viss notiek, spēlē laimīgs, ja  pateiktu , lai nokačā stīmu ,uztaisa tur ACC, tad par varbūt uz akciju pa 5 ērik nopērk CS, tad noteikti mani pasūtītu N un vēl piekatu, kad satiktu.

Bet jā, parasts CS zadrots ir bomzis ar datoru un interneta pieslēgumu :D

Edited by suuds

bet vai iebildumi ir tiem, kuri "ieiet pašaut" vai tiem, kuri jau ilgstoši uz sava kompīša glabā cstrike?

protams, saprotu situāciju, kad iegādājas slotu un pēkšņi pēc laiciņa netiek iekšā - tad vajadzētu brīdināt par izmaiņām, lai gan apzinos, ka ne jau visu ko cenšās tehniskā puse izveidot var atskaitīties no A līdz Z par katra individuāli lietoto cstrike potenciālo problēmsituāciju ziņā, kā arī tādā gadījumā, ka šie centieni "uzlabot" KSO serverus ir vienotu mērķu labad, lai arī tā citreiz nevarētu padomāt.. vēl papildus, protams, šādām situācijām par pamatu var ieviest noteikumu punktu, ka pēc slota iegādes administrācija neuzņemas 100% atbildību par turpmākajā gada laikā izstrādātajiem atjauninājumiem, kuri ir paredzēti serveru uzlabošanai, ja lietotājs / spēlētājs nelieto legālu cstraiku.

Kapeec serveros vairs nav tik daudz tautas, kaa tas bija pirms 2 nedeeljaam?

Pubs - pa dienu tuksh, vakaraa dazreiz ir pilns

Csdm - tuksh visu dienu!

dd2 - tuksh visu dienu, max 5vs5

gg - paarsvaraa ir normaali

Jautaajums, kas notiek ar serveriem sho 2 nedeelju laikaa?Un es neesmu vieniigais, kas ir pamaniijis, ka tautas nav tik daudz kaa laicinju atpakal!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.