Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Wolverine

Cr4zy

Recommended Posts

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin juriuss. 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : DIPSHIT 

[AMXBans] Reason : ' aktiivs bans ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ forums.kso.lv 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 409661308 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 78.154.134

Nav ne jausmas, kur to demo atrast, jo speles laikā neredzdēju uzrakstu, ka es esmu banots. Izgāju no servera, pēc 10 sekundēm slēdzos no jauna klāt, parādija - BANs

Sorry, neesmu šodien spēlējis 1.6. Vai tad tiešām uz mani jau tik ļoti uzēdās, ka jābano citi spēlētāji? Gribētos zināt, kurš nonāca pie tāda secinājuma, ka es spēlēju? Šodien esmu mazliet paspēlējis tikai CS:GO, bet tas arī viss. Es taču jau rakstīju, ka saprotu par ko ir bans un visticamāk tik bieži vairs nespēlēšu...

irxt8n3mj4zsvim2904.jpg

9scznnqy197f4rliy0.jpg

Kā gan ir iespējams nokopēt nepareizu info? Respektīvi, kopējot spēlētāja niku, ID& IP , tas viss atrodās vienā līnijā. Nevar tak nokopēt niku no augšējās līnijas, bet pārējos datus no apakšējās līnijas, Tas gan ir ar nonsteam, nav ne jausmas, kā jums tur stīmotajiem uzrādās spēlētāju dati ierakstot xlist.

Kā gan ir iespējams nokopēt nepareizu info? Respektīvi, kopējot spēlētāja niku, ID& IP , tas viss atrodās vienā līnijas. Nevar tak nokopēt niku no augšējās līnijas, bet pārējos datus no apakšējās līnijas, Tas gan ir ar nonsteam, nav ne jausmas, kā jums tur stīmotajiem uzrādās spēlētāju dati ierakstot xlist.

Tieši tā pat viss rādās kā NON steam.  Nevar to nokopēt tikai daļu no vienas rindas un tikai daļu no otras rindas

Nu, es nezinu kā to var izdarīt, bet fakts ir tāds, ka, šķiet, kso gg man kādu laiku nespīd.
Tas ir līdz man pāries slinkums apiet BANu.....

p.s.

jAaYkWA.png

Edited by Wolverine

Tātad Tu pilnība noliedz, ka Tu būtu spēlējis ar šo dikti bēdīgi sleveno niku "DIPSISH" ,nedz pirms tam, nedz vispār kkad?

Vārdu sakot, Tev nav nekāda sakara?

Tātad Tu pilnība noliedz, ka Tu būtu spēlējis ar šo dikti bēdīgi sleveno niku "DIPSISH" ,nedz pirms tam, nedz vispār kkad?

Vārdu sakot, Tev nav nekāda sakara?

Nekad nēesmu spēlējis kā  "DIPSISH" 

Sorry, neesmu šodien spēlējis 1.6. Vai tad tiešām uz mani jau tik ļoti uzēdās, ka jābano citi spēlētāji? Gribētos zināt, kurš nonāca pie tāda secinājuma, ka es spēlēju? Šodien esmu mazliet paspēlējis tikai CS:GO, bet tas arī viss. Es taču jau rakstīju, ka saprotu par ko ir bans un visticamāk tik bieži vairs nespēlēšu...

Last Connect:* Tue. Jan. 13th, 2015 @ 13:25:25

DIPSHIT pēdējo reizi redzēts serverī tieši tad ,kad inteq paņēma viņa ip. Un uzreiz pēc tam nākošajā mapē spēlē Cr4zy.... un kāda sakritība tieši ar tādu pašu ip!!! Nesaprotu priekš kam Wolverine vajadzēja spēlēt ar DIPSHIT niku........vai varbūt laist savu čomu uzspēlēt vienu mapīti :)

Ir iespēja pārbaudīt šo abu spēlētāju Ip serverī. Sarkaniem ir iespēja dabūt abu spēlētāju Ip uzrādot konkrētu mapi, laiku un nikus.

Vai tas ir iespējams? Atceros kkad sen man sny šādi dabuja pāris pārkāpēja datus.

Tad arī būs redzams spēlētāja Cr4zy un DIPSHIT dati.

Last Connect:* Tue. Jan. 13th, 2015 @ 13:25:25

DIPSHIT pēdējo reizi redzēts serverī tieši tad ,kad inteq paņēma viņa ip. Un uzreiz pēc tam nākošajā mapē spēlē Cr4zy.... un kāda sakritība tieši ar tādu pašu ip!!! Nesaprotu priekš kam Wolverine vajadzēja spēlēt ar DIPSHIT niku........vai varbūt laist savu čomu uzspēlēt vienu mapīti :smile:

Interesanta teorija, bet vai tad es par DIPSHIT reportotu čatā, ja tas būtu es, ai whatever.....

ai whatever.....

Pacietību, nav uzreiz jāmet plinte krūmos. Mēs tikai gribam noskadrot visu un salikt visus punktus uz " i ". Ja būsi nevainīgs, tiksi attaisnots. Tapēc vnk gaidi.

Interesanta teorija, bet vai tad es par DIPSHIT reportotu čatā, ja tas būtu es, ai whatever.....

Es domāju, ka jūs tur abi čomaki tagad muļķi laižat - viens paspēlē, tad nomaina niku un otrs paspēlē un vēl reportē pēc tam čatā :)

54b53f927d9dclnlipte1421164434.jpg

Domāju, ka sarkanajiem vajadzētu šos abus gudriniekus atstādināt no web pavisam.....

A man liekas, ka Jūs te visu mazliet par traku cenšaties sarežģīt... Wolverine IP - 78.154.134.153 un RColour (kurš tiešām ir dipšits) - 78.154.134.57

A man liekas, ka Jūs te visu mazliet par traku cenšaties izdomāt. Wolverine IP - 78.154.134.153 un RColour (kurš tiešām ir dipšits) - 78.154.134.57

Nu tieši tā. Jau moderu čatā rakstīju, ka tie vistacamāk abi uz vienu roku no vienas ip uzdarbojas.

Prasītos abus par šito cirku nobanot arī webā.

Paldies.

Nu šķiet, ka lieta skaidra. Bani nost ņemti netiks, banot no foruma jēga nav, ja nu vajadzēs atkal kaut ko rakstīt, tad būs skaidri zināmi kadri, ja arī rakstīs no šiem pašiem kontiem, kas nebūtu loģiski. :)

Veiksmi čakarēt citas komūnas.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.