Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
zakjene

zakjene

Recommended Posts

Vai ir kāds Admins kurš var apgalvot Tevis teikto. Teikšu atklāti, nav ne mazākās jausmas par Tavu adminēšanas spēju. Nav lielas spējas vaidzīgas lai noteiktu kurš ar aim or speed dragā. Reportu forumā nav, līdz ar to, tukša bilde. " Meiteine taču atteikt nevar " , kas par nah??? Meitene vai zēns , prasības ir vienādas.

ŠEIT VISS IR IZKLĀSTĪTS

Jā man jau sāns ir pamatīgi sabuktēts no taranēšanas :(

ES nezinu cik pa naktīm viņa spēlē, bet nu neko sliktu nevaru teikt varbūt, ja būs acc bus arī naktī biežāk un redzamāka

bet, jebkurā gadījumā, es nekad nerakstīšu sūdzību sadaļā reportu. man tas vienkārši neiet pie sirds.

Nu tad man ir jāuzstāda ultimāts ar vismaz 5 WH reportiem forumā, lai apkārtesošie var izvērtēt Tavas čīteru atpazīšanas spējas. 

Atzīstu, ka esmu saņēmis reportus steamā.

Puse jau te izsakās tīri aiz tā, ka dzelonis durās galdā, nevis objektīvi izvērtē situāciju. Tas nekam neder.

• Like 1

Nu tad man ir jāuzstāda ultimāts ar vismaz 5 WH reportiem forumā, lai apkārtesošie var izvērtēt Tavas čīteru atpazīšanas spējas. 

Atzīstu, ka esmu saņēmis reportus steamā.

Puse jau te izsakās tīri aiz tā, ka dzelonis durās galdā, nevis objektīvi izvērtē situāciju. Tas nekam neder.

cmon, es prasu tikai xkick.

papildus komandas pēc 5 reportiem pa taisno ģenerālim :D

Ja tu tiešām spēlē tik bieži, cik saki un Tev vajag aksesu, tie reporti būs pāris vakaru jautājums un būs gan xkick, gan xban, gan xchat

• Like 1

Varu apstiprināt, ka vakaros zaķene lēkā pa serveri, bet reportu steam nevienu pašu neesmu saņēmis. Tādēļ arī palieku viedoklī 50/50. NEITRĀLS.

Šovakar pirmo reizi ieraudziju,pats puba pa retam uzšauju cik esmu vienmer pubā kāds admins vēl ir,domājams no xkick komandas nekāda jēga nebūs.Atturos

hail for pii.... 

Es ar redzeju. Nu spele kaut cik vel. Un adminu nekad nevar but par daudz. Ipasi taja bezpridela kas daras serveri.

pēc zakjenes lūgumu tēmu var taisīt ciet, jo nekādus wh reportus  netaisoties taisīt.

nesekmīgā studentīte

Nu ja negrib, tad pati vainīga, es jau tā biju pretimnākošs :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.