Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
zakjene

zakjene

Recommended Posts

Niks – zakjene

Ko vēlos – vismaz xkick (vismaz pubā)

Vecums – 21 (1993)

Nodarbošanās – Studēju starptautisko ekonomiku un komercdiplomātiju

Pieredze adminēšanā – Ir. (Full access paka)

Pieredze spēlēšanā – Arī ir, itkā.

Online laiks - 5d 03:24:42h

Iemesls, kāpēc vēlos pieeju vismaz xkick komandai, ir tāds, ka bieži spēlēju vēlu vakarā / naktī, kad adminus sastapt ir grūti, un, ja serverī ierodas kāds čīterītis, tas sabojā vakaru ne tikai man, bet arī pārējiem spēlētājiem un serveris drīz vien kļūst tukšs. Tā lūk.

P.S. Par čīteriem forumā neesmu neko rakstījusi, jo uzreiz vēršos pie kāda admina caur steam.

Ceru uz sapratni,

Ar cieņu,

zakjene

Edited by zakjene

Nu kick principaa bez ban ir nevajadzigs.

es jau nesaku, ka man nevajag xb un pārējos. vienkārši vismaz ar xkick var kaut kā to ļaundari dabūt no servera ārā. :)

ANTI, pirmkārt pa naktīm es neesmu tevi redzējis un es uzskatu, ka es salīdzinoši daudz pa vakariem spēlēju. Otrkārt, neesmu manījis nevienu tevis izveidotu topiku čīteru sadaļā nedz pa dienām, nedz pa naktīm. Treškārt, no plika xkick nav jēgas un xban tev neviens nedos.

Nu laabi REC.  Serveri liekas savaldiigs meichuks. Lai jau tiek arii kaadai "rozaa" grupas parstaavei.

Lai arī man nekāda dižā teikšana nav, bet nu meitenei nevar tač atteikt. +.

Nevers izņēmums, jo viņš mums aizņemts :(

kuri var apstiprināt viņas izteikumus par aktivitāti vēlajās stundās un sniegtajiem reportiem stīmā?

kuri var apstiprināt viņas izteikumus par aktivitāti vēlajās stundās un sniegtajiem reportiem stīmā?

Es parasti spēlēju no 01:00 - 04:00/05:00 un neesmu viņu redzējis...

Man zakjenes nemaz nav steamā, tāpēc nevienu reportu steamā neesmu saņēmis..

Zakjene, ja uzaicināsi steamā, dabūsi REC, bet tikai xkick komandai, jo man tiešām nav ne jausmas kā tev iet ar palīgprogrammu atpazīšanu :)

Tas būtu pievilcīgi. Un nepatikšanu sastrādāšana būtu nerātna. Atbalsts no manis. 

P.S. Par čīteriem forumā neesmu neko rakstījusi, jo uzreiz vēršos pie kāda admina caur steam.

Vai ir kāds Admins kurš var apgalvot Tevis teikto. Teikšu atklāti, nav ne mazākās jausmas par Tavu adminēšanas spēju. Nav lielas spējas vaidzīgas lai noteiktu kurš ar aim or speed dragā. Reportu forumā nav, līdz ar to, tukša bilde. " Meiteine taču atteikt nevar " , kas par nah??? Meitene vai zēns , prasības ir vienādas.

• Like 4

Man kā lietotājam ir pilnīgi vienalaga, vai zakjene dabūs administratora statusu vai nē. Protams, būtu patīkami, ja adminu rindas papildinātu vēl kāds, lai pēc iespējas ilgākos laika posmos serveros uz vietas būtu pa kādam no šādiem īpašiem cilvēkiem. Tas, ko es sagaidu no visiem pašreizējiem adminiem un ,iespējams, arī no Tevis zakjene - būt saprātīgiem, uzticamiem (lai nebūtu tā, ka piešķirtais kick/ban būtu nepelnīts) un pietiekami viegli sasniedzamiem. Lai nu kā, tomēr novēlu veiksmi statusa iegūšanā!

- RColour

Apskaties galerijas un padomā vai tiešām "vienalaga".

Un kas man tur ir jāredz? :) Tevi kaut kā iespaido, kā izskatās admins? Protams, izskatīga meitene, bet vai tas tiešām ietekmē viņas spējas atpazīt, kad kāds lieto čītus? Domāju, ka nē.

Ja nav pa tēmu, tad lūdzu nelieniet un nepostojiet.

Neiet runa meitene vai zēns. Uz acc pretendēt var ik viens. Nav nekāda sakara ar smukumu vai nesmukumu. Murgs kkāds.

Nav nācies saskarties ar Zaķčeni nakts stundās... Mby 1x pamaniju uz mazu brītiņu...

Nav ne jausmas kā ir ar atpazīšanu, jo nav nācies dzirdēt nekādus reportus no Z... ne ingame, nedz arī kur citur...

Sliecos uz Anti! bet palikšu neitrāls...

P.s  Nepiekrītu arī Tavam viedoklim Zaķ, ka nakts stundās būtu tik traki daudz čīteru...  Nu nav tik traka situācija, ka būtu nepieciešamība Tevi apveltīt ar īpašām spējām... Ir Aita, mēbele, un arī Vito bieži pa naktīm ganās pa serveri...  Pats ar šad tad pa naktīm augšā. Nu nav!  Ne Pubā!

Nemaz nerunājot par pēdējām naktīm, kuras tika pavadītas līdz 6šiem rītā @ Pub

Tavs šī brīža pavadītais laiks serverī 124:16:45 stundas

Smieklīga piebilde par TAB! Neies cauri zaķi! 

Edited by Etanols

Nu nezinu vai saukšanu pēc admina STEAM var saukt par aktivitaati, jo to tad neviens cits tā arī nezin izņemot to vienu adminu. ( Šis attiecas ne tikai uz šo gadījumu, bet domāju ka arī turpmāk būtu no no šā argumenta jaatsakās ) 

visbiežāk es taranēju Jameson, kurš pārsvarā arī atbild un izpalīdz. ir gadījies rakstīt vonderam un generaalim. varbūt kāds manījis, kad admičatā ierakstu. pāris reizes čatā esmu saukusi.

bet, jebkurā gadījumā, es nekad nerakstīšu sūdzību sadaļā reportu. man tas vienkārši neiet pie sirds.

un sunshine es tulīņ vienoju steamā, lai citreiz ir ko saukt :D

Izskatās,ka Te lielākā daļa domā ar pimpa galu - žēl.
Pirmo reizi Tevi redzēju vakar, tieši tad, kad uzrakstīji pieteikumu, paspelēji 10min un aizgāji.

ANTI.

izskatās, ka lielākā daļa te vispār nespaida tab pogu, jo esmu redzējusi un spēlējusi ar visiem  :smoke:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.