Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
meebele

de_forge

Recommended Posts

Vareetu mapciklaa cbble aizvietot ar forgi, vai arii lai paliek abas. Vakar spelejam, visiem tiiri labi patika.

• Like 3

atceros tik to, ka ESL atbalstīja to kā CUP oficiālo mapi savulaik? tad it kā diži lielas ovācijas nebija, kādam patika, kādam nepatika, bet popularitāti jau tolaik pirms tiem gadiem mape neiemantoja kopumā, manuprāt.

Un ko pats meebele var teikt par to, kāpēc forge būtu jāaizstāj ar cbble jeb kāpēc viņu vispār vajag? nu ne tikai tāpēc, ka vakar paspēlējām un patika. Abas ciklā gan negribētos.

Cik atceros kkas bija ap to mapi. Principaa cbble es negribu vispar spelet, bet forgi labprat liktu un speletu - tiiri man personiigais viedoklis. Tapeec jau arii ir teema uzrakstita lai citi arii izsakaas.

ja godīgi, tad neatceros, kad vēl te ir bijusi aktuāla forge mape, BET izgūglēju 2006. gadu, kad tā ir bijusi ieviesta, bet 2007. gadā pamatojoties uz spēlētāju neapmierinātību, ir izņemta no mapcikla, tā kā, ja nav vērā ņemamu "svaigāku" iemeslu, un arī spēlētāju aprindas ir pamainījušās..

Veel varetu pamainit mapciklus: no plkst 8.00 - 12.00 (tas ta apmeram) lai iet 2x2 un 5x5 def mapes. Talak no 12.00 - 22.00 iet viss pilnais cikls ar visam pokemonu mapem. Tad no 22.00 lidz 2.00 lai iet 2x2 + 5x5, un talak atlikusho laiku iet mazas mapes.

Tas taa, atkal tiiri mans subjektiivais viedoklis.

• Like 2

Veel varetu pamainit mapciklus: no plkst 8.00 - 12.00 (tas ta apmeram) lai iet 2x2 un 5x5 def mapes. Talak no 12.00 - 22.00 iet viss pilnais cikls ar visam pokemonu mapem. Tad no 22.00 lidz 2.00 lai iet 2x2 + 5x5, un talak atlikusho laiku iet mazas mapes.

Tas taa, atkal tiiri mans subjektiivais viedoklis.

Nu nez, šonakt visu nakti spēlējām airstrip,storm,torn , westwood, austria, alpin un visulaiku bija 10x10 :)

Ap 5no rīta kad jau palikām 3x3 tad forshi uzgriezaam 35hp_2

btw paldies etanolam kursh laikam ir vieniigais admins kuram patiik spelet arii shadas mapes ne tikai diendienaa atdrilleeto dust,ifnerno, aztec..

Gan mapei, gan tās krāsām tiešām nav ne vainas, paspēju arī paskraidīt, un pareiz meebele raxta, ka nebij pretenziju tautai, pat daži sajūsmā bij, protams tapēc ka kkas jauns.

Es domāju ka ar kāda mēneša no adminu puses votēm iekš puba, cilvēki sāks pierast (izņemot dreamcatcher) un pēc laika jau var sākt padomāt kā kabeļa aizvietotāju forgi.

Edited by killa
  • Like 2

Man liekas, ka te neviens pats nezin ko grib spēlēt... Aksess ir, voti var uzlikt uz jebkuru mapi, kas ir vispār sarakstā.

Tagad ik pa pāris nedēļām kāds gribēs mainīt mapi un kāds te auklēsies ar publiku un skries visam līdz. Pēc nedēļas būs - ai, tomēr tā forge čakarē tautas plūsmu, mož labāk ņemt ārā, mož vajag ielikt citu...

Manuprāt, mapciklam jābūt ir pēc iespējas optimālākam ar visspēlētākajām mapēm un visas pārējās ir jāliek tikai uz votes, adminu mums te ir jūra, bet savas iespējas visi nemāk izmantot, noveļot to uz visa servera pamatuzstādījumu pleciem, kas it kā paši izdomās, kad un kas ir labāk.

To, ka vajadzētu kādus 3-4 ciklus diennaktī gan es atbalstu...

01:00-8:00 tikai mazās mapes, no 8:00 - 12:00 dd2-inferno-nuke 12:00-22:00 ierastais cikls un no 22:00-01:00 dd2-inferno-nuke

Kaut kā tā apmēram, manuprāt, būtu ok.

• Like 1

Nu ja, jo no ritiem kad ir piranesi/scud/chateau, tad nekad nav vairak kaa 3x3 un ta visu izchakaree, kaa paraadas admin un uzmet kaut to pashu inferno, srazu tauta sanaak =]

un nakts mapcikla deretu poolday2, lielaks neka parastais poolday un forsaks.

Vakar tiešām visiem ļoti patika šī mape, arī man. Iespējams ka viņa pat būtu pieprasītāka par atspēlēto cbble, jo viņa ir interesantāka, svaigāka. Es domāju ka pieprasījums būtu.

ja godīgi, tad neatceros, kad vēl te ir bijusi aktuāla forge mape, BET izgūglēju 2006. gadu, kad tā ir bijusi ieviesta, bet 2007. gadā pamatojoties uz spēlētāju neapmierinātību, ir izņemta no mapcikla, tā kā, ja nav vērā ņemamu "svaigāku" iemeslu, un arī spēlētāju aprindas ir pamainījušās..

Tur jau tā lieta, ka ir cita spēlētāju paaudze (es vismaz tā domāju), un šī mape, kuru daudzi nav spēlējuši, tieši piesaistītu vairāk nekā atspēlētā cbble. 

meebeles pieminētie laiki, ka no 22:00 - 2:00  2x2 un 5x5 mapes gan nekam nederētu. Ļoti bieži tagad naktīs līdz 2 vai 3 ir pilns serveris.

Man personīgi patīk Ģenerāļa  nosauktais mapcikla variants , kad no rīta ar populārajām kartēm piesaistītos publika, bet vakarā ar tiem pašaiem dd2, inferno un nukēm tauta nepazustu + kombinācijā ar admina votēm varētu būt ļoti labs variants.

2x2 es domaju aztec un dd1, bet nu principa bez vinjam var mierigi iztikt. Reali atstaat dd2, inf, nuke, mill, tuskanu, trainu un varbut kko vel piemirsu. Tas jau buutu vismaz 3h. Tad pec 3.00 laist mazaas mapes.

Vai forge nav uz votes?

Ja ir, tad čakarēt ciklu nav vajadzīgs, kas redz nākam kabeli, pēc situācijas var uzlikt voti uz forgi.

Par cikliem un to versijām, lūdzu, veidot attiecīgā sadaļā topiku ar skaidru realizācijas maketu, laikiem, mapēm un paskaidrojumiem, jo šeit to putru neviens neizskatīs.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.