Jump to content
KSO.lv Forums
[KSO]attach

inferno_winter

Recommended Posts

sveicinaati KSO tauta.. :cool2:

taakaa cilveekiem kaa redzu ljoti patiik dust2_winter, iedomaajos ka uz ziemas periodu, vareetu ielikt arii inferno versiju par ziemu, pats novilku, paskraidiiju, un gaja gludi pat uz mana vecaa kompja, un mape arii patiik kaa paarveidota, iedoshu linku kur ievertet, un rakstat vai veeletos redzet sho mapi uz muusu PUBa vai arii nee, un tiesam ceru ka rakstiitaji reali arii novilks mapi un izskraidiis, nevis tikai uzmetiis aci skriinshotiem, :)

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3015/

• Like 3

Biju pirms kāda laiciņa novilcis, un teikšu godīgi uz mana kājminamā pc gāja gludāk nekā parastais inferno.  :w00t:

takā pats kādu laiciņu bez cs, tad nevaru teikt ka vajag, bet gan varētu ieteikt. :thumbup1:

Jaa, man tas pats, daudz mazak fps dropo neka parastajaa inferno, tas jau ir milziiigs pluss cilveekiem ar vaajiem datoriem :)

un arii fakts taads, ka visas mapes kas ir uz servera, ir jau taa atspeeleetas ka nelabi metaas, prasaas tachu kkas fresh..

Piemeram de_scud - cik esmu noveerojis besii 95% servera apmekletaju, un tad pat labak izveletos shaut chateau/piranesi,

btw kaapeec uz servera nav taada oldskuul mape kaa de_prodigy ? :) (nejaukt ar odigy)

Sen vajadzēja ieviest kādu aptauju cs.kso.lv spēlētājiem saistībā ar mapēm. 

Kuras izņemt, kuras pievienot. 

de_prodigy ir tomēr pa mazu priekš pub kur apgrozās daudz cilvēku. Ne velti viņa tika spēlēta 2vs2.

Runājot pa scud/piranesi/chateau- kad nomainās uz tām mapēm, es labāk ienāku forumā, kamēr nepārmainās...

Ari es butu par ziemas infu, ziema tomer nav tik gara, lai nevaretu uzlikt tadu mapi, noskanjai biski :)

Sen vajadzēja ieviest kādu aptauju cs.kso.lv spēlētājiem saistībā ar mapēm. 

Kuras izņemt, kuras pievienot. 

tādas jau ir bijušas un izbijušas un izmaiņas ir veiktas..

ar piebildi "sen" gribētu pretī jautāt - cik tad regulāri aptaujāt Jūs? jo pusei viena mape nepatīk, otrai pusei patīk.

Nevienam nav liegts izveidot pašam tēmu ar šādu aptauju, un ja acīmredzami pārākums atbalsta ideju, tad admini tālāk izskata.

Par ziemas inferno - neesmu spēlējis, bet izskatās interesanti.

Attach, tu pubaa nespelee nemaz vai arii ljoti minimaali, jautaajums, prieks kam tev tas ir vajadziigs? :/

Ko tu vari muldeet? Uz nika attach nospeletas 4d - http://cs-stats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=404

Tagad speleju ar niku DMG>|attach http://cs-stats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=185740

Es protams nespeleju pa 6h diena ka citi, bet speleju!

Tevi gan nekad neesmu redzejis ne pubaa, ne dmaa..

tādas jau ir bijušas un izbijušas un izmaiņas ir veiktas..

ar piebildi "sen" gribētu pretī jautāt - cik tad regulāri aptaujāt Jūs? jo pusei viena mape nepatīk, otrai pusei patīk.

Nevienam nav liegts izveidot pašam tēmu ar šādu aptauju, un ja acīmredzami pārākums atbalsta ideju, tad admini tālāk izskata.

Par ziemas inferno - neesmu spēlējis, bet izskatās interesanti.

Atvainojos, varbūt būšu palaidis garām  :zzz:

PAR!  :happy:

tās cepurītes ar foršas, varētu ielikt  :santa:

Ohhh, šī ir diezsko patīkama mape, esmu spēlējis citos serveros, un teikšu ka ļoti interesanti ;)

REC

Nu ko , neviens cilveeks nav pret :) tas priecee..

Varbut tad ari papas varetu likt sho mapi uz servera? Jo kaa jau intekjuu mineeja, ziemas periods nav nemaz tik garsh, taakaa nav ko vilkt gumiju :) ka arii kautkadu chateau varetu uz parbaudes laiku vismaz nomainit pret kadu no oldskuul mapeem, kaa piemeeram airstrip :) varbuut tautai labaak patiktu :)

Atbalstu, radiis vismaz kaadu ziemas noskanju.

bet kameer izlems vai likt vinju iekshaa pienaaks pavasaris..

lops123, kpc uzreiz noniecināt?

- Mēs šeit esam tikkai daži izsteikuši savu subjektīvo viedokli, aceries ka serverī apgrozās daudz vairāk tautas, nekā šeit, un kādam tas var arī nepatikt, protams es priecātos šo mapi redzēt, bet ja arī viņas nebūs, nekas traks nenotiks!

:gun_bandana:

No Ziemassvētkiem līdz Jaungadam noteikti kāds skatīsies kādu mapi nolaiferiem šeit ielikt... Izej ārā no mājas, tur winter mape jau kādu laiku stāv...

Šeit varbūt kaut kad Janvārī šis pavirzīsies, bet nevaru garantēt, jo pats uz kādu laiku, iespējams, palikšu daudz mazāk aktīvs šajās lietās, kas gandrīz nozīmē, ka es kādu laiku neko nenodošu junkam no darāmā un tas būs jādara kādam citam.

''Kādu mapi ielikt nolaiferiem''.. :D

Visi cs speeleetaaji ir nolaiferi? traki,traki :D Es jau biju aaraa no riita, un taa atsala rokas ka atnacu majas un labak gribetu uzspelet csu un tur redzet ziemu :D labi labi, neiet runa tikai par sito mapi, patiesiba ir velviens ieteikums ko jus varetu izskatiit (kad bus laiks) - beidzot sakaartot normaalu riita mapciklu ! ! ! Taapeec arii no riitiem ir svakaak ar tautu, jo kamoon - no riita ir ieliktas taadas mapes kaa piranesi,scud... dereetu kautko forsjaaku :)

Nē, nolaiferis esi tu, kas čīkst svētku laikā, gada nobeigumā, brīvdienā, ka šīs spēļu lietas nekustās uz priekšu. Kā jau minēju, es gar serveriem kādus pāris mēnešus vairs neņemšos, var cerēt, ka Korijs vai kāds cits kustinās šīs lietas.

Mape pievienota @PUB /Paldies Junkeram.

Lūgums spēlētājiem atrakstīt arī atsauksmes pie pirmās iespējas.

Inferno_winter nestādā !
Kā notika kartes maiņa uz inerfno_winter, serveris iekārās pie scoretaba , disconnected un ejot atpakaļ serverī bija de_dust2_winter...

Guest
This topic is now closed to further replies.

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.