Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
ginekologs

Mapcikla regulāras izmaiņas!

Recommended Posts

Ceru šāda veida rakstu man ir ļauts veidot, nekur neievēroju noteiktus striktus likumus kas man to neļautu.

Tā doma ir pavisam vienkārša:

Noteikts laika posms (pieņemsim mēnesis) forumā uztaisa aptauju... 1. mapi ko vēlētos no mapcikla izsviest un vienu ko vēlētos tajā ielikt. 

Saskaita balsis un sliktāko mapi ārā, balsotāko iekšā.  :helpsmilie:

Šādas aptaujas regulāri veikt vienā laika posmā un līdz ar to mapcikls visu laiku tiktu tā kā uzlabots, pēc spēlētāju vēlmēm. 

Es domāju, ka idejai ir jāstrādā, taču tam vajag protams pašu spēlētāju atbalsts, katru mēnesi izteikt viedokli un palīdzēt uzturēt mapciklu svaigu, lai nav tā, ka mapes apaug ar piepēm un riņķo tik...

Paldies par dārgo laiku.  :happy:

• Like 1

Laba ideja, tas butu izdevigi gan adminiem kuriem jaklausas Lemy raudashana, gan speletajiem  kuriem jaklausas Lemy raudashana! Cepums par ideju ;)

• Like 1

Nu galvenais, ka tad pie vārda tiks visi kas to vēlēsies, nevis tikai mauc uz riņķi mapes, bet pamaina pa vienai un būs cita interese spēlētājiem :)

:tooth: Svaigumiņu jāpiešķir

Es domāju, ka idejai ir jāstrādā, taču tam vajag protams pašu spēlētāju atbalsts, katru mēnesi izteikt viedokli un palīdzēt uzturēt mapciklu svaigu, lai nav tā, ka mapes apaug ar piepēm un riņķo tik...

Līdz šim mapes ir rinķojušas un apaugušas ar piepēm un nekas bais nav noticis. Uzlabojumi vai mapes maiņas līdz šim ir notikušas un ir tikti usklausīti spēlētāju viedokļi. Nedomāju, ka vēl papildus tam būtu vajadzīgs kkāds ikmēneša mapes balsošana un šķirošana. Tas jau sāk likties nedaudz stūlbi.  Ja šeit ieskatās " http://www.kso.lv/forum/4-pub-ieteikumi/ " , tad te tikai mapciklu jautājumi vien apgrozās un zini kas pats labākais, visiem ( gandrīz visiem ), tā dziesma ir vienāda, tikai katram tā remix versija ir nedaudz savādāka.

es varu piekrist tikai tam, ka šad tad vajag atsijāt kaut ko netīkamu un likvidēt no mapcikla, bet noteikti ne katru mēnesi

Jūs neņemiet pie sirds tieši to mēnesi, tas ir piemērs!!!

Laika periods var būt kaut vai piemēram par 3 mēnešiem, vienkārši ir mapes kuras cilvēki negrib spēlēt, bet tās netiek nomainītas, par cik mapes cs 1.6 ir daudz tad tās varētu aizvietot ar mapi kuru cilvēki būtu rekomendējuši.  :217:

Un atkal, priekš kam ir vajadzīga šitā balāde un epopeja?

Ja gribas, lai kādu sliktu mapi nomaina, tad uzreiz vajag taisīt topiku par konkrētu mapi ar tās nepatīkamajiem mīnusiem un uzreiz ieteikt vietā attiecīgajam serverim atbilstošu mapi, kurai nav bugi un citas nepilnības un VISS. Vai tad man visos topikos šitas ir jāraksta, lai kāds beidzot izlasītu un saprastu? Man liekas, ka šitādā garā man te viss būs pie dirsas, ja tauta pati nedomā ar galvu, tad nafig man te jāpūlās.

• Like 1

Ja gribas, lai kādu sliktu mapi nomaina, tad uzreiz vajag taisīt topiku par konkrētu mapi ar tās nepatīkamajiem mīnusiem un uzreiz ieteikt vietā attiecīgajam serverim atbilstošu mapi, kurai nav bugi un citas nepilnības un VISS. Vai tad man visos topikos šitas ir jāraksta, lai kāds beidzot izlasītu un saprastu? Man liekas, ka šitādā garā man te viss būs pie dirsas, ja tauta pati nedomā ar galvu, tad nafig man te jāpūlās.

OK, turēšu pie vārda...

Cik reizes man ir jāraksta, lai kāds izlasītu un saprastu, ka vajag izņemt, estate 2 iemeslu dēļ - pazūd tauta, tumša un sēž kokos, kas lkm nav vai ir bugs, nezinu, domāju, ka ne man viengīam tā liekas, tā vietā ,vismaz un zsvētku laiku, varētu ielikt Xmas lodge, paldies!

Vispār labs ieteikums, lai atsvaidzinātu to ciklu, pēdējās izmaiņas laikam bija de Hell pievienošna, to pašu neesmu redzējis kādu laiku jau...

Edited by suuds

Jaa, estate suxxx ar 3 xiem ! Vinju var speeleet kadaaa mazaa serveriiitii 3x3, bet nejau KSO PUBā 10x10... visi tie kokos kāpēji, kā arī bugi ka var ieslīdēt krūmā un sēdi tākā ar invisibility :D tiesam butu labi pamainit pret kadu xmas_lodge, vai arii atgriezt veco labo de_survivor!

Kamēr nav uztaisīta tēma par konkrētu lietu, tikmēr es lieku mīksto, jo parasta čīkstēšana kaut kur citur, ne pie kāda rezultāta nenoved.

De hellam bija bugs, kad spawnojās pa virsu un citi mira jau mapes sākumā, tādai mapei ciklā nav jābūt.

Pie vārda jātur Jums pašiem sevi, lai topiku normālu izveidotu nevis čīkstētu pa 3 atsevišķiem topikiem tagad.

Genraalis, domāju tu redzi, ka tomēr ir kaut kādas idejas, ir kaut kas teikts, lūgts, prasīts-nav izpildīts.

ESMU PAR xmas_lodge mapi piemēram nomaina pret scud :)

Nafig to scud?

1) Tauta zūd

2) Principā uzvar tikai terrori-jā jā, tipa boti tie ct tad ir ja? NĒ, tā mape ir reāli skrienamā, ja ts skrien tad ct zaudē.

3) Cilvēki sūdzas par to mapi, bet voti neliek, saproti ja neliek voti admins tad značit nav tas atbalsts no adminiem, jo nevar tā-

Vakar Aita uzliek 3x voti, bet nevienu reizi mape nenomainijās, palika tas scud un tauta arī pazuda, bet redz tāpēc, ka viņam pateica privāti, ka nevajag. Kam ir teikšana šeit? Tikai adminiem? Aita protams viss ok admins man neko sliktu ne darījis neko, bet tomēr-ja cilvēki grib, bet tavs draugs saka nē, tad nu vairākums tomēr grib.

Par to z-svētku mapi-tak normāla mape salīdzinoši ar citām sniegotajām, kāpēc uz 3 mēnešiem neielikt kādas mapes vietā?

vajag izņemt, estate 2 iemeslu dēļ - pazūd tauta, tumša un sēž kokos

Tumša - jā, bet tas nenozīmē, ka karte ir slikta... Tauta nevienmēr pazūd. Xmas_lodge arī var tupēt kokos, tātad to arī nevar likt mapciklā

Tumša - jā, bet tas nenozīmē, ka karte ir slikta.

Tieši tā, tas nozīmē, ka neko nevar redzēt, brutāli nesasprindzinot acis, no kā rodas vēl brutālākas galvassāpes. Tauta pazūd tikai kādos 70% gadījumu, un ir atšķirība sēdēt kokā, kad tevi var redzēt vai iebagoties tā, ka nevar, bet kāda jēga te par to  diskutēt -

Kamēr nav uztaisīta tēma par konkrētu lietu, tikmēr es lieku mīksto, jo parasta čīkstēšana kaut kur citur, ne pie kāda rezultāta nenoved.

Edited by suuds

Ja gribas, lai kādu sliktu mapi nomaina, tad uzreiz vajag taisīt topiku attiecīgajā sadaļā par konkrētu mapi ar tās nepatīkamajiem mīnusiem un uzreiz ieteikt vietā attiecīgajam serverim ATBILSTOŠU mapi, kurai NAV BUGi un CITAS NEPILNĪBAS un VISS. Vai tad man visos topikos šitas ir jāraksta, lai kāds beidzot izlasītu un saprastu? Man liekas, ka šitādā garā man te viss būs pie dirsas, ja tauta pati nedomā ar galvu, tad nafig man te jāpūlās.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.