Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Lemy

Mapcikls.

Recommended Posts

Gribēju pateikt savas domas par adminu darbību mapcikla ziņā (daudziem var šķist, ka esmu idiots vai žurka, bet visam ir savi iemesli) -

- spēlējam mēs pubā (dd2, nuke, aztec, inferno) nepārspīlējot 5x vairāk nekā pārējās mapes.

- forumā bija vote par de_hell, cik reizes ir bijis de_hell pēdējā mēneša laikā? Tas ir tikai kā piemērs.

- ok, maucam tālāk - 

- pirms mēneša, es atceros, gāja normāls mapcikls - kas notika? Rādās tikai 5 kartes cs'ā?

- tas, ka spēlētājiem iet labāk standartos, nepārprotami, bet vajadzētu pamācīties arī spēlēt nepazīstamas mapes.

- mans ieteikums ir, ka dusti vispār ir jāizņem no mapcikla (dd2 serveris ir priekš dd2, un dust ir ekvivalents office vai assault), bonus, protams, adminiem par winterdust ieviešanu, kas arī nāk no gign laikiem... 

- survivor - ir bijis 2x mēneša laikā, pēc mana pieprasījuma - vai ir kāds sūdzējies? (izņemot inteq, kurš domā, ka ir pasaules valdnieks) Mape ideāla, iespējas gan ct, gan t... 

- italy, office, dust - nu kāpēc šīs mapes vajadzīgas mapciklā, ja 95% vinnēs viena komanda (ja, protams, šajā nespēlēs tikai boti..

- admins Aita - nekas pret viņu nav, bet pubā viņš bieži nespēlē (vai vispār spēlē?), un viņš ienāk uzmet vote uz dd2 un viss ''kārtībā''... Respect, ka viņš tik bieži ienāk un paskatās vai nav čīteri vai kādi citi marazmi, bet visu laiku mest tās pašas mapes........

- ieteikums mapciklā ievietot italy_gign vai citu italy versiju, assault citu versiju, survivor un varbūt vēl kādu jaunu mapi...

Paldies par uzmanību.

• Like 3

Nezinu kāpēc, bet mani arī kaitina tas, ka ir cilvēki kas var malt vienu un to pašu 100X dienā pēc kārtas....

Tak mapes trūkst? Lai ir nepazīstamas kartes-iepazīs. 

Un kāpēc mapciklā ir tādas mapes kā dust ; Italy ; scud ; - Šīs mapes :

1. Aizbiedē spēlētājus

2. Ļauj vinnēt principā tikai vienai komandai

3. Visi aizmūk un mapes nav mazas, skrien kā dulls pa to karti un meklē kam šaut.

Ko Tu njerksti, murmuli? puba ieeju 2-3x nedelja un atkal raudi, nepatik kaut kas, tad droshi vari iet citur spelet..

Edited by inteq

de hell bija problēma, ka nepietika spawnu spēlētājiem tik daudz, cik slotu serverim.

kāpēc dd2 jāņem ārā? tas, ka ir dd2 serveris, nenozīmē, ka pub nevar šaut, vai tad man speciāli jāiet ārā no viena uz otru serveri, lai to dustu šautu? nu nē.

italy, office, dust - ja Tu saki, ka uzvar tikai viena komandu, tad Tu kļūdies un zaudētāju komanda nemāk spēlēt - gluži kā ar mūžīgo raudāšanu, ka assaultā CT nevar uzvarēt.. un kā vēl var!

par italy gign liekas bija iepriekš lemšana / balsošana vai kas tāds - par to vai parasto italy vai gign.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.