Jump to content
KSO.lv Forums
ROCKheart

Xmas

19 members have voted

1. 1. Vai vēlies Z svētku kartes KSO mapciklā?

• 18
    • 1
    • Varētu bet ne šīs, vai ne tikai šis kartes
      0

Recommended Posts

Sveiki, baigi bieži nerakstu, bet pamēģināšu... :biggrin:
Tā kā Ziemassvētki nav vairs aiz kalniem un  pirms pāris dienām daļai jau pirmā advente nodropēta, es izlēmu ieteikt, ieviest nelielas korekcijas mapciklā. Mans ieteikums ir piemest paris Ziemas mapes kā: de_Austria
 xmas_lodge (ceru ka pareizi uzrakstiju)
 Un gan jau ka vēl kādu populāru mapi zināt ( vnk nenāk prātā )
Vēl jau var patestēt pāris jaunas mapes, bet tas protams ja nav slinkums...
Vnk atceroites, nu jau izmirušā, MW laikus tas bija diezgan interesanti, un savā ziņā arī Z-svētku noskaņu radija.

P.S. Pievienoju arī aptauju, lai zinām cilvēku viedokli...

• Like 2

labāk atbalstītu, ka ne mapciklā, bet uz votemap kāds biežāk uzliktu

labāk atbalstītu, ka ne mapciklā, bet uz votemap kāds biežāk uzliktu

Domāju, ka šīs ziemassvētku mapes verētu ielikt to mapju vietā, kuras nevienam uz svētkiem nepietrūktu - t.i de_piranesi un de_cheatau, un de_clan2_fire - un, un ja tautai ļoti pietrūktu šīs mapes, tad drīzāk tās varētu uz vote uzmest.

Domāju, ka šīs ziemassvētku mapes verētu ielikt to mapju vietā, kuras nevienam uz svētkiem nepietrūktu - t.i de_piranesi un de_cheatau, un de_clan2_fire - un, un ja tautai ļoti pietrūktu šīs mapes, tad drīzāk tās varētu uz vote uzmest.

Es ar tā domāju, jo paļauties uz adminu iedvesmu ar gluži nevar. Nav garantijas, ka no rītiem šīs kartes būs iespējams uzšaut...

nu protams par, bet tikai ne par xmas_lodge, kad biju mazaaks un speeleeju wosaa tur vienmeer shii karte ripoja war3v2 serveriii un bija reala lazha ka arii fps dropi visu pasliktinaja, laikam teksturu vaina.

bet par austria,dd2_2x2winter, dd2_2x2_xmas esmu parr

Pirmdien nevienam xmas_lodge nelagoja. Tev tiešām kompis ir īpašs

fps nav gluži lagošana, JA KAS... protams ka ja visiem tur bija normals pc ka vienmer stabils fps, tad viss bija ok, a tu maz zini kas ir lagi? :D lagošana un fps ir divas atskiribas lietas, fps ir frames per second - kadri sekundee, un tad neiet tik gludi speele kad fps ir zems jo viss iet mazliet ar aizkersanos (bet nav tada aizkersanas ka ir kad lago), a lagi ir kad natuuraa iebremzee uz laiku visa speele, paceljaas pings utt...

Labi, piedod sauļuk. Pirmdien nevienam xmas_lodgē nebija fps dropi. Tev tiešām kompis ir īpašs

Ir. ir iipašs :D Nee nu xmas_lodge protams ka varat likt serverii, tas ka man ir kadas problemas , tas jau ir pofig, galvenais lai ieliktu vispar ziemas mapes :) tas noteikti piesaistiis cilveekus , un it iipashi ziemas periodaa kad cilveki briivdienaas parsvaraa sezh majaas un droto pc, jo aaraa auksts...

Šodien kāds no adminiem uzlika de_winterdust2 un bija diezgan fun. Tiem kas par slinku iet čamdīt īsto sniegu, arī prieciņš un noskaņa. :) Viens smadzeņu puslodes stūris ziņo, ka kkad sen sen spēlēju arī sniegotu 2. dustu, tikai tur bija tādas mazas caurstaigājamas eglītes un zvārguļu šķindēšana... tas bija krutāks.  ^_^ 

jaa, cilveeki ir konkreeti sabalsojushi PAR :) naiss.

nu ja , tuuliit jau ziemassveetki, dereetu veel ielikt cs_winternights, agraak GIGNaa tika speeleets ziemas periodaa un tautai patika :)

Tā kā šis ir balsojums tikai par to, ka vajag ziemas mapes, tad jau lieki atkārtoties, ka es no šī topika nekādas mapes nezīlēšu un nemeklēšu, kuras der pubam un kuras nē :)

. Tas tik tā, es atgādinu, ja kāds vēl no citiem topikiem nesaprata to, kas izcelts ar lieliem, lieliem burtiem.

Guest
This topic is now closed to further replies.

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.