Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
bamslis

Bamslis

Recommended Posts

Niks - Bamslis

Vēlamās tiesības - ban, kick, slap, slay

Vecums - 21

Nodarbošanās - Paslaik atvalinaajums,bezdarbnieks...

Pieredze cs spēlēšanā - Cs speleeju ar botiem jau no gadiem 11, bet neta gadi +-5.

Online laiks - dd2 http://dd2stats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=29114

csdm - http://csdmstats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4152

pub - http://cs-stats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=260213

Pirms rakstiiju pieteikumu, es zinaaju, ka viens no iemesliem, kapec es neesmu pelniijis acc, ir par to ,ka esmu ticis banots par wh lietoshanu, bet tas bija pirms gadiem 2, kops taa laika kubus neesmu izmantojis, par to jau , manupraat, esiet paarliecinaajushies, veel jo vairaak, esmu taisiijis daudz reportus, rakstiijis admin chataa un rakstiijis vnk forumaa cilveekus, kuri chiito.Tapeec, manupraat, juus vareetu man iedot iespeeju, kaut nedaudz, kaut nelielu iespeeju, jo chiiterus atpaziit es varu diezgan droshi.

Paldies par uzmaniibu!

nez kāpēc, bet gribu Tevi atbalstīt.. kad ieradies KSO, tad ar savu wh banu un izteikti stulbajiem komentāriem biji jau ierādījis sev vietu, ka pie acesa tuvākajā laikā Tev netikt, laika gaitā kaut ko pa retam papukstēji, bet tagad izskatās, ka klusēšana ir zelts un lieki aizrunājies neesi, aktīvi šauj un reportē, sooo gribētu uz pārbaudes laiku atbalstīt.

teiksim tā - sākumā iespaidu par sevi sagrāvi līdz ar zemi, bet nenozudi no redzesloka, pierādot iespējams pretējo.

ANTI!! Nesen veel blatoji adminchataa, ka viens shauj ar wh, bet tas kad es vinju veroju un tur neka nebija, tev neintereseja. Pie tam kad es teicu lai liec demo forumaa saakaas matj perematj.

rec, vajag sakarīgus adminus, spēlē daudz.

Edited by suuds

Neitrāls. Nav viedokļa par šo spēlmani. Vienīgi par to wh - pēc manām domām, ja vienreiz sasmērējies ar banu par palīgprogrammām, tad nav teikts, ka roka neslīdēs vēlreiz...  :219:

Ja nepieverstu uzmanibu tam, ka ir kadreiz chitojis, tad labaks variants butu bijis "NEVER THOUGHT", jo vinjam bija ljoti daudz chiteru reporti un ari vairak biju manijis vinju serveri un foruma. :)

ANTI!! Nesen veel blatoji adminchataa, ka viens shauj ar wh, bet tas kad es vinju veroju un tur neka nebija, tev neintereseja. Pie tam kad es teicu lai liec demo forumaa saakaas matj perematj.

Es tev pieradishu, ka bija, jo es vinju veeljoprojaam gaidu, kad vins ienaaks kso, pedeejos reizi vins bija online 20. novembrii, tieshi tad, kad es vinju reporteeju...

Es tev pieradishu, ka bija, jo es vinju veeljoprojaam gaidu, kad vins ienaaks kso, pedeejos reizi vins bija online 20. novembrii, tieshi tad, kad es vinju reporteeju...

kur problēma atrast konkrēto HLTV ierakstu? ja nemāki u.tml, tad padod ziņu un sameklēšu Tev.

Tu jau tikko pieradiji, ka Tev nevar dot acc, jo neatskjir labus speletajus no chiteriem..

Tu jau tikko pieradiji, ka Tev nevar dot acc, jo neatskjir labus speletajus no chiteriem..

paskaidrosi man pamuļķim ar ko viņš tikko kaut ko pierādīja?

uzrādiet man uzskates materiālus, kur ir apstiprinājums viņa kļūdai..

ja viens apgalvo, ka ir haki, otrs saka, ka nav - tas nav noteicošais acesa piešķiršanai, ja tomēr tas ieraksts nav nonācis forumā.

Manis pec pat nejau par to ka tu kljudijies, bet kadas emocijas tu meti man virsuu, jo es vinju nebanoju pec tava teiktaa.

• Like 1

ANTI

Mēdz būt nekorekts un rupjš savos izteicuenos. Vara tādus tikai sabojā vel vairāk

Atceros to momentu, kad bamslis diezgan nesmuki brauca virsuu meebelei, par to, ka nebano chiiteri, nah vinjam acc taadaa gadiijumaa, lai darot savu darbu vai tml.

Sheit forumaa gan GianLugio ir raams un puukains atskiriibaa no bamsla serverii.

Bet manam ANTI ar augstaakmineeto nav nekaada sakara, jo vienmeer esmu uzskatiijis - ja esi bijis sheit banots(wh vai aim), tad acc nepienaakas.

Bet manam ANTI ar augstaakmineeto nav nekaada sakara, jo vienmeer esmu uzskatiijis - ja esi bijis sheit banots(wh vai aim), tad acc nepienaakas.

Negribās man šim piekrist. Katrs ir pieļāvis savu kļūdu un nožēlojis. Es gan neatceros šo viņa banu, bet ņemot vērā, ka ir bijis banots 2'vus gadus atpakaļ par wallhack un kopš tā laika nav lietojis vairs ( es ceru ), tad kapēc gan nē!? 

Kāds te minēja, ka čātā viņš bija iemetis vienu pārkāpēju, kurš izrādās tomēr nav bijis čīters. No vienas puses motīvs labs, lai nedotu acc, taču, ja mēs katram Adminam  kurš ir nobanojis kādu nepatiesi ņemtu nost acc, tad te vnk nebūdu neviena admina vairs. Saku pats no pieredzes, jo man pašam tā ir bijis te, kad sāku savas gaitas iekš kso.

Cits stāsts jau ir par leksiku, nu ja viņa ir rupja, nu tad nekas nespīd. Ja uz to 2vu gadu veco banu es vel acis pieveru, tad uz Tavu rupjo lamāšanos noteikti nē, vnk man nepatīk tādi Admini.

Par cik es Pub(ā) nespēlēju, tad es līdz ar to neņemos spriest par acc piešķiršanu, bet ņemot vērā online un reportu skaitu, es atbalstītu viņu un dotu iespēju sevi pierādīt kā labu adminu. 

Nu es pats esmu aktīvs, es spēlēju cik? -aptuveni Mēnesi! 

Man patīk spēlēt tad, ja ir labs serveris, esmu šeit taka jau kādu laiku un man patīk, BET ir tā, ka tie admini kaut kā reizēm trūkst, nepateikšu kuros laikos precīzi, bet nu ir brīži. Tomēr... acc kādam kas ir čītojis, nezinu gan, + neko labu neesmu dzirdējis par tevi, bet nu tas tā, esmu šeit jauniņš. 

Slap un Kik es tev dotu, ja tu zini kad tas ir vajadzīgs. Visam ir savs laiks, varbūt acc tev liktu būt atbildīgākam, galvenais nepaliec lecīgs.  :happy:

Neizplūdīšu garās sarunās... 

Neatbalstu tavu kandidatūru! 

@ginekologs neredzu jeegu ka tu te vispar raksti. 1. aktiivais ieraksts,,,

Tātad neskatoties uz to, ka esmu aktīvs spēlētājs un vēlos tāds būt arī forumā man nav tiesības izteikt viedokli?

Nesaprotu, kāpēc tu un citi var rakstīt, bet es ne?

Tātad neskatoties uz to, ka esmu aktīvs spēlētājs un vēlos tāds būt arī forumā man nav tiesības izteikt viedokli?

2. Tie, kam forumā ir zem 50 poustiem, vispār neko neraksta PUB access sadaļā.

2. Tie, kam forumā ir zem 50 poustiem, vispār neko neraksta PUB access sadaļā.

BOOM!!! You just got little bit cooked!   :fish:

sori, nav par tēmu, bet gribējās tā pateikt.

Edited by Vito.

Pietiekoši skaidrs jau pēc postiem. Citreiz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.