Jump to content
KSO.lv Forums
Bankr0ts

Bankr0ta ziņas 2014 Nr. 7

Recommended Posts

viena uz skilu spēlē, otra vienkāŗši spēlē trešā maniakāli ar nazi visus griež nost, ceturtā ākstās ar daugiem kompānijā

Tā - Aphrodyte, Jameson, killa. un lemony?

• Like 4

nu zaibis, tiesi atnakot majas bija ko palasit :)

piekritu ka pareizi darija generalis ka uzlika man chatboxaa banu, vajag tak padomat ar galvu ko rakstu.. :)

taa taa.. bet bankrot kamoon - ''skatos tikai  apakseejos plauktus''.. :D

pat es jau vairakus meneshus nedzeru bamšļus un nekadus ļevos šņabjus kā 3graudu utt :D tagad pat vairs nevaru dabut par velti shmigu, bet es tiesi priecajos jo pietiek tak kodeet tik biezhi :) pat ikdienas aliņus vairs nedzeru, tagad mineraludeni perku :) labaak sagaidu algu un panjemu kadu henesiju, jim beam, exclusive vodku utml, un iedzeru normalu alkoholu ,un ito es noperku piemeeram 3pudeles, viena labaakaa staav maajaas plautkaa lai kad kaads atnak ciemos var pa glazei iedzert , a parejas divas normalaas aizbraucu pie paziistamaa un mierigi piedzeramies ar sarunaam utt nevis ka ieprieksh pa centra baariem un citam iestadem :) tas no seerijas - ja nav naudas nedzer meslu, labak pakraaj un tad iedzer ko normalu :) tas taa, nejau tevi dzivot maacu, bet trektereet bamsli .. it iipashi ja tev ir sieva , beerni un normals darbs, znachit viss ir +/- kartiibaa dziivee? .. :) saprotu tos kas trekteree tochkas spirtu, bamslus utt, jo nav nekaa vairs dziivee un vienkarshi ''aizmirstaas'' un ka tik letak.. bet kamer viss ir sameeraa kaartiibaa vajag tak kautkaa zoliidaak to visu pasaakumu taisiit :)

Pieveicu rakstu bez paartraukumiem- un ne tikai taapeec, ka atrodos slimniicaa ar sagipseetu kaaju un man nav ko dariit, bet taapeec , ka saistoshi un interesanti uzrakstiits :)

P.S Tikai pie nevadas bana sajauci webbanerus :P

Cik vērtīga ir balva un ko ar to var iesākt?

Vai domā manis piedāvāto M4A4 X-Ray ierocis? Tad, STEAM Market'ā viņu var iegādāties sākot ar 15EUR.

Ok, saprotu, ka balva ir ap ~15 EUR, bet, ko īsti ar to var iesākt? Prosta skins ierocim?

Ok, saprotu, ka balva ir ap ~15 EUR, bet, ko īsti ar to var iesākt? Prosta skins ierocim?

Kā kuram tīk... Var atstāt sev lietošanai jo jā varētu tā vien teikt ka tas ir "Prosta skins ierocim" vai arī ņem un notirgo market'ā par tiem 15euro (un dabūsi iekš steam 15euro)...

Edited by John Doe
  • Like 1

Gaidiju Gangster wars 2. seriju, bet laikam jagaida 2015. gada :biggrin:

Edited by inteq

Gaidiju Gangster wars 2. seriju, bet laikam jagaida 2015. gada :biggrin:

pārāk daudz sasolījies esi čaļiem pie Maxima tikties, nav vairs tas "ekšens"

Par šo ziņu rakstu varu teikt, ka patīkami strukturēts/iedalīts tādā ziņā, ka ir papildus kāda tematiskā "mini intervija" u.tml, īpaši patika Bankr0ta sagatvotās pietiekami apjomīgās atbildes uz jautājumiem, kas ir savā ziņā neierasti no tā, kad ikdienā tiek ieskriets čatā iemest kādu frāzi, bet šeku reku atklājas mūsu ziņnesis visnotaļ pozitīvā gaismā ;)

• Like 2

Tas ir skins, kas skaita arī cik fragus esi ieguvis ar konkrēto ieroci - sānos ir tāds mazs ekrāniņš. :)

mjau

trešā maniakāli ar nazi visus griež nost, YE! :happy:

beidzot peles rulīša tīšana uz leju un ir ko palasit, dankee bankrot :217:

Edited by killa

Ar alkaholu uz tu! Patīk iedzert. Dzeru visu kas pil. Vairāk patīk alus un krāsainie, bet var dzert arī šnabi, vai krutku, ka tik kompānija būtu laba.    :biggrin: Neskatos uz augšējiem plauktiem, jo dzeru, lai piedzertos, nevis baudītu buķeti. 

Un tas mani nogāza gar zemi , respektīvi , " {doooh}  ". 

P.S

Well done, paldies par padarīto, atdzīšos, rakstu līdz galam izlasīju ar otro piegājienu :biggrin: , bet tas tik tamdēļ, lai nepalaistu kko garām. Protams bija lasīšanas un laika ( {kafija}  ) nosišanas vērts. Vienā lietā gan es kkā nevaru iebrakt, who the fu*k is nevada? Es kko tādu neatceros, bet tas po... . Tālāk, cik noprotu, tad līdz jaunam gadam nekas vairs nebūs? So sad, bet tas protams ir pašsaprotami, ģimene ir un paliek ģimene.

Labs kas labi padarīts , novēlu labi atpūsties, labi pavadīt laiku ar ģimeni , bet lēnām sāc rakt / meklēt / smelt jaunas ziņas, ko pasniegt mums  {kafija} laikā.

Paldies par šā gada rakstiem  un tiksimies ar jauniem ( es ceru ), jau 2015.

Ar alkaholu uz tu! Patīk iedzert. Dzeru visu kas pil. Vairāk patīk alus un krāsainie, bet var dzert arī šnabi, vai krutku, ka tik kompānija būtu laba.    :biggrin: Neskatos uz augšējiem plauktiem, jo dzeru, lai piedzertos, nevis baudītu buķeti. 

Šitas best :D :D Bet nice bija ko palasīt... :D

• Like 1

Tev pašam vajag cepumu kārbu par sagatavoto lasāmvielu!  {cepure} Atzīšos, ka pēdējā laikā, ienākot forumā un uzreiz ieraugot pagaišo izlaiduma numuru, aizdomājos, ka būtu dikti svētīgi palasīt ko jaunu... un še tev! Priecīgs!  {clap} 
Materiāls super un mēnesis nemaz nav tik daudz, so 2015.tā janvārī gaidām nākamo!! ;) Paldies.

Forša vēsture bankrota ziņām - pat iedomāties nevarētu, ka tev tāda melnā vēsture te, kheh.

Tad jau gaidīsim tevi nākamajā KSO pasēdēšanā (:

Ir ok tik pa maz mani tur iegrudi iekšā :biggrin:.  Esi izlaidis daudz labu momentu :biggrin: Un par pasedēšanu esam domajuši abi kad vajadzetu aizbraukt :) Bet ta tas vis ir izbrucis , bet gan jau . Bankr0t Ja izdoma tad dod ziņu kko sadomasim :)

Edited by oLFen