Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Zakis

Šodien neveicās.

Recommended Posts

Šodien ar draudzeni samainījāmies ar mašīnām. Viņai vajadzēja manu bmw, jo viņš ir lielāks. Nu labi, piekritu.  Pie tam piekodināju, lai nekas ar manu mašīnu nenotiktu. Protams, viņas vienmēr teiks:" Es tak māku braukt, nekas nenotiks." Okey. Sēžu mājas un pēc 2 stundām zvana draudzene. Viņas pirmie vārdi:"Tikai neuztraucies, viss kārtībā, man viss kārtībā, bet mašīnai ir maza skramba." Nopūtos un paņemu drauga mašīnu, aizbraucu un jā. Priekšējas pārsegs un bamperis čupā. 

Ieteikums visiem pārējiem, kam ir 2 mašīnas. Nedodat savu mašīnu! 

t0eb723xvstzitmeh11.jpg

is3uo00rjvwa2htmbxl.jpg

tjpxsi40ze51ephtys.jpg

Edited by Zakis

"Jā... Ārā šodien laiciņš foršs! Zini ko, es paņēmu Tavu mašīnu..." :D

Itkā jau tikai dzelži, bet jūtu līdz! ;) labi ka draudzenei viss kārtībā!

Kaadaa stabaa iepleesa? :biggrin:

volvo s70. Pakaļā ieskrēja. 

"Jā... Ārā šodien laiciņš foršs! Zini ko, es paņēmu Tavu mašīnu..." :biggrin:

Itkā jau tikai dzelži, bet jūtu līdz! ;) labi ka draudzenei viss kārtībā!

Neviens nedomā pa manām jūtām. Asariņa nobira, ka izdzirdēju, cik remonts izmaksās. 

Pie tam menti vispār traki palikuši. Bez ekspertīzes, pasaka ka bmw vainīgs. Uzrīkoju skandālu, beigās izrādījās, ka volvo s70 vainīgs. 

es par bleķiem nesatraucos, mašīna kalpo cilvēkam nevis cilvēks mašīnai :biggrin: Būs labi :biggrin:

Edited by lvmazais

Es vairāk dusmojos, kad tiek izdzerts piens rīta kafijai nekā mašīna sasista, jo mašīnas sasišana visbiežāk ir apstākļu sakritība, bet piens ir apzināti nepareizs solis. 

btw, ar mašīnu braucu tikai brīvdienās, kad dodos kaut kur atpūsties. ar mašīnām brauc videi nedraudzīgi auni. jā, daudz miljonu aunu. nebrauciet ar mašīnām, nepadariet savu vidi smirdīgu! 

Edited by bacard^

Gadijumā tas nebija vasarā? Ir jau mīnusi un pārāk zaļas lapas kokiem. 

Samainījies ar draudzenes mašīnu, bet paņēmi drauga mašīnu. Kkas te nav tīrs, es to atrisināšu. :biggrin:

Nekas nav ņemts no neta. Man vēl lapas no kokiem nav nokritošas. Tik mazliet. Varbūt tāpēc ka dzīvoju blakus rūpnīcai, hz. Man īpaši auksts ārā nav.  Nav jēga melot, tāpēc neko ar to nepanāku. 

Fona redzama tā rūpnīca. Aizmugurē. 

Edited by Zakis

Vienīgais risinājums ir tava bilde kopā ar sasisto bmw. Noderēs Korija konkursam...

• Like 2

lūdzu, foto ar lapiņu rokās, kur rakstīts kso.lv, foto datums un fonā zaļumi :D

• Like 1

Vienīgais risinājums ir tava bilde kopā ar sasisto bmw. Noderēs Korija konkursam...

Rīt uztaisīšu. 

Šas čalis točna trieks savu bmw kādam pakaļā lai būtu fotka :biggrin:

Gan jau kokiem lapas ar limee atpakal...

• Like 3

Gan jau pa dupsi dabūja ka nošķīla tēva bmw. Varbūt pat i-netu noslēdza par sodu :biggrin:

Edited by meebele
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.