Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Bankr0ts

Bankr0ta ziņas 2014 Nr. 6

Recommended Posts

Najs lemony, gaidu kad Tu dabusi daudz naudinjas, beidzot no tavas puses izskaneja vards pusdienas inteq'u.. <3 :biggrin:
Tas kur iet chatinjsh ar RIZL'u bija vairak vai mazak kaa prikols no manas un drugaddict puses, jo tas chels parak daudz stresoja :)

Edited by inteq

sasmējos par dialogu ar RIZLA - davai pie botāniskā, mož maximas, a varbūt rimi - PĒC STUNDAS!

O es ar ar seno Āfrikāņu teicienu esmu ticis iekšā, īstenība tas bija reply vienam, bet anyway NICE + + + 

! Mans priekšlikums sarkanajiem - Afrojackam 10 dienas ACC nost par patvaļu!!! Lūdzu sarkanajiem balsot komentāros Jā vai Nē!!!

Jā.

Vispār man tāds +/- šoks, ka kaut kādā fakingā gaming portālā, 2 aktīvākās sievietes ir diezgan simpātiskas džusītes...

Man dūdas geimeres gandrīz vienmēr ir asociējušās ar krokodiliem :D

Nu vēl tā, kas tajā streamā @twich bija, tā arī bija hot one :D

P.s. rakstu alkohola delīriju iespaidā.

• Like 1

Nekur neesmu pazudis, esmu pierakstījis status. Diemžēl, šīs konkurs bija neveiksmīgs, bet uzvarētājs bez balvas nepaliks. Rīkoju šāda veida konkursu pirmo reizi, bet ne pēdējo. Nākamreiz pajautāšu jūsu viedokli, kādu konkursu vajadzētu veidot. Lūdzu tik traki nekritizējāt, jo tomēr visas balvas nāk no manas kabatas un šis ir mans pirmais konkurs. Cenšos atdzīvināt servera konkursus. 

Par to cs:go giftu. Tā ir pati spēle countre-strike global offensive . Uzvarētājs dabūs pašu spēli un varēs vainu pats viņu spēlēt vai atdot kādam draugam. 

Bankr0t - izskatās, ka esi baigi radošs cilvēks. Iespējams tev būs kādi ieteikumi, sakarā ar nākamo konkursu. 

Vienkārši perfekti, lai neteiktu neko vairāk.

Gangsteru karš, jautājums. Tad beigu beigās tas randiņš jums bija vei nē? :D

Intervija. Teikšu atklāti, kad pirmo reizi satikos serverī ar lemony un redzēju, kā tie sunīši kas viņai tur pakaļ skraidīja pa serveri ar jautājumiem utt. , es biju iedomājies, ka tā ir kkāda viltvārde, respektīvi, džeks :D Sorry, laikam tomēr kļūdījos.

Bankr0t, paldies par rakstu.

Zakis, galvenais ne gluži šoreiz ir KĀDU konkursu rīkot, bet KĀ rīkot, varam parunāties @pm, ja esi diskutabls entuziasts attiecībā uz konkursu rīkošanu un vadīšanu priekšdienās @KSO :smile:

Kruta :D:D norēcos. Sāku skatīties, ka tiešām daudz ir meiteņu šajā komjūnā :D Izskatās kso ir tiešām dzīvs, tik žēl, ka mans cs nobeidzies un nesanāk salabot. Karoč veiksmīgu dienu visiem !

Visas iepriekšējās tā saucamās "Bankr0ta ziņas" palaidu gar acīm , izrādās ka lieki to dariju. Bija pat interesanti palasīt un tie ašie aizdomāšanās gadijumi vispār jautri ^_^

Paldies par laba vēlējumiem un, protams, par lielisko Bankr0ta ziņu izlaidumu! ;) Prieks lasīt!

Bankrot-žetons no manis par šo jauno ziņu sleju. Tātik turēt un gaidam nākamo Nr. :D

Godīgi sakot, pirmās Bankr0ta ziņas ko esmu lasījis un varu teikt tikai to labāko!

Noteikti gaidu nākošās ;)

Beidzot ilgi gaidiitas ziņas.... :) Un intervija ar Baušķenieci! Kas to butu domajis, ka vēlviens cilvēks  No musu pilsetas, mūsu kolektīva... Super....

Beidzot ilgi gaidiitas ziņas.... :) Un intervija ar Baušķenieci! Kas to butu domajis, ka vēlviens cilvēks  No musu pilsetas, mūsu kolektīva... Super....

Jāsatusē :D

Man dūdas geimeres gandrīz vienmēr ir asociējušās ar krokodiliem :biggrin:

Te tak' visai netālā pagātnē traka diskusija ievirzījās par šo tēmu. Šautbokss sprāg, kā traxx. :(