Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Vito.

Vito.

Recommended Posts

Sākšu ar to, ka nepieciešamību pēc adminu privilēģijām izjūtu brīžos, kad nākas trenkāt citus @steam un vaicāt pēc palīdzības serverī. Nereti par iemeslu ir kārtības uzturēšana - neadekvāta bļaustīšanās mikrafonā, necenzēti izteicieni, pilns serveris uz vakara map-caikl'u + vairums vēl kāro pēc izklaides lielajās mapes, u.c problēmas. Protams, arī negodīgie šad tad uzpeld un tos noder izsviest tikpat ātri, cik ienākuši... Tādēļ arī pieteikums.

• Vēlētos pieeju šādām komandām: say, slap, slay, gag, vote, kick, ban. Situāciju skaidrību, manuprāt, var nojaust ievadā...
  • Esmu 21 gadu jauns.
  • Esmu aktīvs jaunietis. Vidusskolas laikos liela mana dzīves daļa bija sporta dejas. Tās pēc 8 gadu intensīviem treniņiem iznāca pamest. Šobrīd esmu students, aktīvi spēlēju teātrī (nē, tas nav teātra pulciņš), mācu citiem kustināt kājas un augumu, vadu dažādus pasākumus saistībā ar universitāti un ārpus tās, dublēju latviski multfilmas, kuras sīči aizrautīgi nesās skatīties uz lielajiem kino ekrāniem un daudz ko citu. Bez tā, patīk pavadīt daļu sava brīvā laika uzšaujot kontra straiku. Pārsvarā tas notiek vakaros - vēlos vakaros... Apmēram tā long story - short.
  • Šaut sāku no 15 gadu vecuma (ja nemaldos, iznāk 6 gadi). Adminējis esmu "Parasts" un "Kopideja" serveros. Komandas pielietot māku un uzskati atbilst vairumam līdzcilvēku.
  • Pārsvarā uzturos PUBā, lai arī dažreiz kārojās uzšaut citus modus. Stati šeit.

​Labprāt pievienotos adminu pulkam. Jau iepriekš paldies par viedokļiem, lai arī kādi tie būtu - viedoklis ir un paliek viedoklis. 

Priekā! :)

Aizveries, REC. Pozitivs cilveks, neko sliktu par Vito vispar nevaru pateikt.

• Like 1

REC. Nekādus sūdus nav vārījis. Ar galvu draudzējas. Regnick arī ir! Neko sliktu nevaru atcerēties arī no laikiem, kad kopīgi adminējām Kopidejā. Vienīgais pie kā varētu piesieties ir reportu trūkums, bet to kompensē regulāri palīgā saucieni @ steam.

• Like 1

REC. Vienīgais pie kā varētu piesieties ir reportu trūkums, bet to kompensē regulāri palīgā saucieni @ steam.

• Like 1

Rec, lai man nav jāskrien čīterus trenkāt. Man nepatīk skriet :(

• Like 1

Anti, vnk negribu lai Tu pamestu spēlēšanu, kā to izdarīja MORKOPOLO. Iedeva acc un nosvīda :biggrin:

Labi, tas bija joks. Rec protams, bet neņem piemēru no šī aktīva MORKOPOLO.

Te pat nav ko marinēt. Viens no sakarīgākajiem pēdējo gadu kandidātiem.

Pamatpaka uzlikta!

xsay

xkick

xban

xvotemap

xslap/slay

xnick

un mož vēl kkas :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.