Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
never thought

never thought - PUB,DD

Recommended Posts

• Vēlamās tiesības - xban,xvote. 

xban, pielietošu tikai tad, kad tas būs nepieciešams, kā piemērs - banojot hakerus, spamerus un necenzētās leksikas lietotājus. 

xvote, pielietošu tam nepieciešamajos brīžos, lai nomainītu karti, nevis tad kad es to vēlēšos, bet tad ka pēc tā būs vajadzība, proti, naktīs un no rītiem.

•  Esmu 20 gadus vecs students, kurš strādā divos darbos un brīvajā laikā mēdz uzspēlēt CS. Nevaru noliegt to, ka visu savu brīvo laiku nepavadu pie datora.

• Esmu izbijis administrātors KSO serveros, protams, akses tika pazaudēts manas muļķības pēc. Visu to, kāpēc man tika atņemts akses, es varu novelt uz to, ka tajā mirklī biju diezgan jauns un stulbs. Esmu mainijies un cik man zināms, tad par to, ka es prasu vēl vienu iespēju sevi pierādīt - neviens mani par to nesitīs.

- Pēc manām domām pa visu šo laiku, ko esmu pavadījis KSO serveros - gan pāris gadus atpakaļ, gan arī tagad sūdus es nevāru un neesmu vārijis. Hakerus atpazīt arī protu un kļūdīties kļūdos diezgan reti. Reportēt hakerus arī reportēju un pat diezgan daudz.

Pa visiem serveriem kopā man ir virs 200 stundām, protams, vēl jau ir arī ar citiem nikiem spēlēts, bet nebūt neuzskatu, ka laiks būtu mazs. 

PUB - http://cs-stats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=194710

DD2 - http://dd2stats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=34436

CSDM -  http://csdmstats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=222627

GG  - http://ggstats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=189622

Kaut arī KSO uzturos tikai forumā, bet atceros jau keksu kopš tiem laikiem, kad es aktīvi spēlēju 1.6, dodu REC, jo, esot kopā ar mani serverī, nekad nefleimoja, nelamājās un čatā arī pieklājīgs. :) :)

mjau

• Esmu izbijis administrātors KSO serveros, protams, akses tika pazaudēts manas muļķības pēc. Visu to, kāpēc man tika atņemts akses, es varu novelt uz to, ka tajā mirklī biju diezgan jauns un stulbs. Esmu mainijies un cik man zināms, tad par to, ka es prasu vēl vienu iespēju sevi pierādīt - neviens mani par to nesitīs.

Kas tā ir bijus ir par muļķību? Prasu , jo iespējams, ka šī muļķība nebūt nav tik mazsvarīga.

Lai nu kā, bet es kkā vel atturēšos atbalstīt Tevi uz acc iegūšanu. Es vnk baidos, ka Tu man un juriuss(am) nodrošināsi lielāku slodzi kā webbanerim. Ja saproti ko es ar to domāju , bet varbūt es kļūdos. Šeit noderētu Pub servera adminu un ilgspēlētāju viedoklis.

Domāju, ka tie vairāk zinās pa Tevi, kā es.

Busi sodits par zadzibu, veikala par pardeveju netiksi nekad.
Anti, nekas personisks.

Ar neko labu tu man neēsi iesēdies atmiņā! ANTI

Es gan uzskatu ka tas stundu skaits ir niecīgs! 

Arī par taviem nedarbiem palasiju... []

Edited by Etanols

Ja es nemaldos tad tu tiki te 2x banots par [] :)

nuu itkaa jau varetu iedot aksesu, beet... domaju ka lielie PAPAS tikunta neliks ;) neitral

Izbanots tiku vienu reizi par WH, kuru es nelietoju, bet palīgprogramma man bija - radarhack, kur radarā man parādija,kur atrodās pretinieks.

Edited by never thought

Izbanots tiku vienu reizi par WH, kuru es nelietoju, bet palīgprogramma man bija - radarhack, kur radarā man parādija,kur atrodās pretinieks..

cik dzirdēts un redzēts, tad pēc ilga laika katram ir iespēja, neskatoties uz vecajiem grēkiem, bet ar Tevi laikam bēdīgi bija tas, ka ieradies kā vecais buks un radīji neizpratni par veco laiku banu, kurš esot bijis nepatiess, lai gan tagad izskan info. par konkrētu haku.

lai nu kā - pirmais iespaids, kad atnāci arī bija tāds bravurīgā puišeļa tips, kā arī pārkāpēju reporti bija kļūdaini.

tā nekas pret Tevi nav, bet pagaidām neredzu izteiktu vajadzību tieši pēc Tevis pub adminu rindās.

ANTI, kaa jau Etanols teica "neesi ieseedies atminjaa".  Njemot veeraa Korija teikto nu nee nee...

Nu un kāda bija jēga visus šos gadus melot par čītošanu? :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.