Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
John Doe

[Plugin] No retry

Recommended Posts

ļoti kaitinošs plugins, cik atceros pirms gadiem dažiem..

visādu citu iemeslu dēļ ir nācies tikt ārā no servera gribot vai negribot, bet atpakaļ netiec "kā cilvēks"..

amx_noreconnect_time 0
amx_noreconnect_score 1
amx_noreconnect_money 1
amx_noreconnect_startmoney 0
amx_noreconnect_spawn 1
amx_noreconnect_notify 0

Pašlaik tiks uzlikts šis... 
Ja pareizi sapratu nozīmi, pa lielam šis kontrolē tikai to, lai vienā raundā nevar 2 reizes uzspawnoties

Varbūt kāds atceras nosaukumu cvaram, kas ir defaultā, - kurš nosaka konkrētas sekundes no raunda sākuma, kad var respawnoties un būt dzīvam komandā? Es zinu, ka Gignā tās bija kādas 3-5 sekundes, met mums tas laiks ir garāks.

EDIT:
Cik notestēju, nestrādā tā fīča...

amx_noreconnect_time 0

Vajadzētu uzlikt uz aptuveni 15 / 20.

Jo parasti pirmajās 15 / 20 sekundēs kāds uztaisa retry , vēlāk jau uztaisot retry players ir miris un nepiedalas atkārtoti raundā.

Edit : 

amx_noreconnect_spawn - kontrolē to vai plugins ir ieslēgts un vai players pēc retry varēs spēlēt tajā pašā raundā.

amx_noreconnect_time - ja ieslēgts , nosaka pēc cik ilga laika var taisīt retry.

Parastais cvar rastu tādu problēmu par kuru ieminējās Korijs.

Uztaisot retry viņš nevis nobloķē bet gan uztaisa kick un tad netiec atpakaļ iekšā...

Iespējams tev nesanāca block jo nebija uzlikt laiks.

Edited by SvesaisPuika

Nu un ja es kā admins rekonektēšu steigā, lai ieietu spektatorā? vai arī man uzlagos un mani izmetīs par pingu.. vai citi faktori dēļ kā es varu būt ārpus servera, bet man būs jāgaida 15-20 sekundes, lai tiktu atpakaļ. Parasti praksē ir audzināts, ka admini var izmantot slay par atkārtotu rr ar 2+ dzīvībām vienā raundā, nezinu cik tas šeit aktualizēts.

Nu un ja es kā admins rekonektēšu steigā, lai ieietu spektatorā? vai arī man uzlagos un mani izmetīs par pingu.. vai citi faktori dēļ kā es varu būt ārpus servera, bet man būs jāgaida 15-20 sekundes, lai tiktu atpakaļ. Parasti praksē ir audzināts, ka admini var izmantot slay par atkārtotu rr ar 2+ dzīvībām vienā raundā, nezinu cik tas šeit aktualizēts.

Domu sapratu. Taču nevienmēr admins var noreaģēt uz to momentāli.

Kā jau iepriekš minēju. Šis plugins netaisa kick un netaisa block ja tu esi uztaisijis disconnect, vienkārši spēles laikā ja tu taisi retry vai reconnect tas tiek bloķēts un nekas nenotiek.

Spēlētājās pa to laiku kamēr uztaisīs dc un rc jau parādīsies kā miris..

Šis ir tieši paredzēts tiem kuri taisa fiksos retry.

ok, bet ja man nepatīk mans rezultāts un gribu no jauna uzsākt spēli, tad tas būs Tevis minētais "fiksais retry", kas man sabojās noskaņojumu un es labāk iešu citā serverī spēlēt.

vēl tā diskusijai gribu uzjautāt - pub tiešām ir aktuāla šī problēma ar atkārtotiem retry, kas iztraucē spēli?

• Like 1

ok, bet ja man nepatīk mans rezultāts un gribu no jauna uzsākt spēli, tad tas būs Tevis minētais "fiksais retry", kas man sabojās noskaņojumu un es labāk iešu citā serverī spēlēt.

vēl tā diskusijai gribu uzjautāt - pub tiešām ir aktuāla šī problēma ar atkārtotiem retry, kas iztraucē spēli?

Nu ja score ir tik liels noteicējs tad mazu resursu rijējs ir resetscore plugins...

Es pat nevaru iedomāties kā 15/20 sekunžu retry block varētu sabojāt noskaņojumu.

Un teiktdam godīgi - Jā. Entās reizes ir bijis tā ka smuki sanāk ielavīties enemy bāzē un pēkšņi kāds no muguras paņem , vai pat ir sanācis 2x nošaut vienu un to pašu (protams tas jau kā +)...

Edited by SvesaisPuika

Nav jau nekāda globālā problēma, taču sūdzības, ka daudzi, tostarp admini, šo lietu izmanto savā labā, tamdēļ būtu labāk, ja šo problēmu varētu novērst...

Taču, kā sākumā minēju, ir taču kaut kāds cvars, kurš nosaka laiku, cik ilgi no raunda sākuma var piedzimt kā dzīvs spēlētājs, tikai nav ne jausmas kurš tas ir... Ja to laiku samazinātu uz kādām 4-5 sekundēm, nevienam no retry sava labuma gūšanai nebūtu jēgas, jo tās sekundes paiet kamēr tiek piekonektēts atpakaļ serverim un ieiets tīmā...

Nav jau nekāda globālā problēma, taču sūdzības, ka daudzi, tostarp admini, šo lietu izmanto savā labā, tamdēļ būtu labāk, ja šo problēmu varētu novērst...

Taču, kā sākumā minēju, ir taču kaut kāds cvars, kurš nosaka laiku, cik ilgi no raunda sākuma var piedzimt kā dzīvs spēlētājs, tikai nav ne jausmas kurš tas ir... Ja to laiku samazinātu uz kādām 4-5 sekundēm, nevienam no retry sava labuma gūšanai nebūtu jēgas, jo tās sekundes paiet kamēr tiek piekonektēts atpakaļ serverim un ieiets tīmā...

Šāds cvar eksistē tikai kopā ar pluginu.

Bet kā jau minēju, tad notiks sekojoša situācija :

uztaisi retry > izmet no server > sāk konektēties atpakaļ > parādas message ka ir aizliegts taisīt retry... un nevar tikt atpakaļ.

Tas nozīmē , jāiet ārā no spēles, jāiet atpakaļ pa jaunam un tad vari tikt iekšā...

rekur visu cvar list...

http://txdv.github.io/cstrike-cvarlist/

Edit:

Ir protams citi plugini kuri darītu šo pašu funkciju , taču es ieteiktu šo. Ir zināms un problēmas nav sagādājis.

Kā arī tādos gadijumos kādu ieminējās Korijs. Ja score ir noteicējs spēlē, varētu arī pievienot šo brīnumu.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=933493?p=933493

tas ir resetscore plugins...

Edit:

Scripts strādā , daļēji bet strādā. Ja uztaisi retry ir auto kill , nauda un score saglabājas...

Edited by SvesaisPuika

Es cenšos šīs situācijas ievērot... un pielietoju slay!

Ir saprotoši cilvēki, kuri nepīkst par šo slay, bet ir arī tādi kuri sāk lamāties xD 

Jebkurā gadijumā... Neuzskatu ka tas notiktu tik bieži, ka būtu nepieciešamība pēc kāda speciāla plugina smile.png

Edited by Etanols

Vajag pārbaudīt vai šis plugins strādā... šobrīd pirmā vērtība ir uzlikta 30

Cik noprotu, nekādu būtisku problēmu ar šo nav...

Man liekas, ka naudu gan vajadzetu atstat defaulto? Tos 800, kas bija agrak.

un jaa, lai nebutu jataisa jauns topic, vai ir iespeja, ka iznjem ara de_aztec_old un ta vieta ieliek parasto? Man ta karte kretine, tieshi tapatas ka lielai daljai.

Edited by f0rtest

Man liekas, ka naudu gan vajadzetu atstat defaulto? Tos 800, kas bija agrak.

un jaa, lai nebutu jataisa jauns topic, vai ir iespeja, ka iznjem ara de_aztec_old un ta vieta ieliek parasto? Man ta karte kretine, tieshi tapatas ka lielai daljai.

Te lielais daļai ir datori no tālā 2006. gada un kuri nemāk izmantot komandu cl_weather 0 un viņiem iekš parastā de_aztec lago. :(

mjau

vispar vecais aztecs ir daudzs labaks par "parasto", ja besi old, tas nenozime, ka visiem patiks "parastais", vinji atskjiras ar laikapstakljiem un arkas pie tilta, nekas vairak nozimigs tur nav.

• Like 1

kāda jēga likt parasto? ja Tu māki šaut, tad Tev ir pohuj kāda mape, bet ja esi botiņš, tad vajag paraudāt, ka mapes vajag mainīt.

kāda jēga likt parasto? ja Tu māki šaut, tad Tev ir pohuj kāda mape, bet ja esi botiņš, tad vajag paraudāt, ka mapes vajag mainīt.

mēs visi esam boti :(

mēs visi esam boti :(

tad ejat spēlēt dd2.kso.lv. Pubā atrādīsies nečīkstētāji.

Kā noprotu pēc komentāriem, plugins kaut kā savu uzdevumu pilda, neviens neko nav iebildis, tad arī tēma izsmelta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.