Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
nekad84

nekad84

Recommended Posts

Banotāja niks: koitla

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin koitla. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : nekad84 
[AMXBans] Reason : ' wallhack ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ forums.kso.lv 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 332960052 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 84.237.135.135 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Bans : http://bans.kso.lv/ban_list.php?bid=30458

HLTV demo : http://pub-demos.kso.lv/KSO-PUB-1408211841-de_dust2.zip    03:40

Edited by nekad84

dust nokacha hltv. tur sakuma vinsh ir paris raundos un tad no 19:00 vinsh ieiet atpakalj. vienmer vnk tupa siena skatas un tik uzmanigi spele. 26:13, 29:45, 30:10 nu reali skatas caur sienu uz to otru chali un tad 30:20 ari tipa atrais izgajiens lai tas pipuks netrapa. nu es nezinu, itka nav baigi zapaljnie momenti bet nu kursh ta caur sienam skatas?

dust nokacha hltv. tur sakuma vinsh ir paris raundos un tad no 19:00 vinsh ieiet atpakalj. vienmer vnk tupa siena skatas un tik uzmanigi spele. 26:13, 29:45, 30:10 nu reali skatas caur sienu uz to otru chali un tad 30:20 ari tipa atrais izgajiens lai tas pipuks netrapa. nu es nezinu, itka nav baigi zapaljnie momenti bet nu kursh ta caur sienam skatas?

īsti pats nemanu to, ka skatos sienā, jo parasti, tā daru, lai pārbaudītu no kurienes nāk skaņa, esmu tā iegājies un vairs pats to nemanu. nevēlos jau būt nekāds nevainīgais, citreiz man pašam skatoties savus demo citi momenti ir tādi dīvaini.

katrā ziņā neko nevaru piebilst, gaidam vēl kādu. 

citreiz man pašam skatoties savus demo citi momenti ir tādi dīvaini.

ar šo jau sevi nodevi, 

banoju īsti par pēdējo momentu, kad čēls velk virsū enemy, saprastu ja tu viņu dzirdi, tad ok, šauj nost tur prefire vai kā, bet tu to mēŗķi uzvelc virsū, tad ķipa velc atkal nost, un kad ieraugi, tad uzvelc un nošauj,

Pirmo reizi dzirdu tādas atmazgas kā "tēmēju uz sienām, lai labāk dzirdētu pretinieku" biggrin.png

http://pub-demos.kso.lv/KSO-PUB-1408211701-de_dust.zip

šeit āri, jau pirmajā raundā precīzi velc virsū, skaņa ok, tad noliec mērķi un gaidi, bet nē precīzi tiek vilkts līdzi mērķis virsū enemy

4:20 arī kad tēmē lējā, mērķis jau ir virsu ne tajas deff vietās , bet tur pat blakus enemy.

29:45 ar kaut kāda unreal reakcija.

Ja reāli par vienu momentu, kas ir de_dust2, banu varētu noņemt, jo nedaudz pasteidzos.

Bet par  de_dust , Bans jaatstāj.

Edited by dwarf-

ar šo jau sevi nodevi, 

banoju īsti par pēdējo momentu, kad čēls velk virsū enemy, saprastu ja tu viņu dzirdi, tad ok, šauj nost tur prefire vai kā, bet tu to mēŗķi uzvelc virsū, tad ķipa velc atkal nost, un kad ieraugi, tad uzvelc un nošauj,

Pirmo reizi dzirdu tādas atmazgas kā "tēmēju uz sienām, lai labāk dzirdētu pretinieku" biggrin.png

http://pub-demos.kso.lv/KSO-PUB-1408211701-de_dust.zip

šeit āri, jau pirmajā raundā precīzi velc virsū, skaņa ok, tad noliec mērķi un gaidi, bet nē precīzi tiek vilkts līdzi mērķis virsū enemy

4:20 arī kad tēmē lējā, mērķis jau ir virsu ne tajas deff vietās , bet tur pat blakus enemy.

29:45 ar kaut kāda unreal reakcija.

Ja reāli par vienu momentu, kas ir de_dust2, banu varētu noņemt, jo nedaudz pasteidzos.

Bet par  de_dust , Bans jaatstāj.

Nevaig būt uzreiz tik pārliecinātam ka ar šo : "tēmēju uz sienām, lai labāk dzirdētu pretinieku"  nodevu sevi. Katrs spēlē savādāk, es daru tā, jo tad tu nedzirdi priekšā esošos bet gan tikai sānos, pats izdari tā pubā. ;) Ir arī tāda lieta kā "sharas".Tik kā var par vienu mapi atsāt un otru neatstāt? How cool is that? 

Neaizstavu un neskatijos demo, bet es ari biezi skatos siena, lai saprastu radaru un noorientetos mape haha.

Piedodiet par offtopic.

• Like 1

Korijs kaut ko minēja par neitrāla cilvēka viedokli?

Nu es paskatījos Demo.

Neredzu 100% banojamus momentus. Bet tādi ir katram, kurš hako. Ja arī šis cilvēks izmanto wallhack, tad šajā momentā pēc kura tika nobanots es to neredzu. Ir cilvēki, kuri ļoti labi spēlē ar hakiem un viņus ir ļoti grūti notvert(tādi arī spēlē iekš kso :) ), ja šis ir no tiem, tad jāvēro ir ilgāk.

Mans viedoklis - Šeit WH neredzu.

Ar Cieņu, t0nt0.

• Like 1

Bans paliek , pamatojoties no de_dust mapes.

Paldies par pavadīto laiku kso serverī / serveros.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.