Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Viky

Admins

Recommended Posts

Добрый день!

Хотела бы стать админом на вашем сервере. Мой ник " Viky " , играю в основном на gungame.

Мне 18 лет, студентка, в цс играю уже очень с давних пор (лет 8-9 точно есть), опыта быть админом не много. Время моего онлайна в день +\- где-то 2 часа.

P.S. Да, я девушка.

anti, pirmo reizi redzu foruma un pieteikums ari nav taads kaadam tam vajadzetu but :)

Edited by inteq
  • Like 1

anti, pirmo reizi redzu foruma un pieteikums ari nav taads kaadam tam vajadzetu but smile.png

668586.jpg

pri4ina po4emu ho4es stats zdes kak admin na serv?

pri4ina po4emu ho4es stats zdes kak admin na serv?

На сервере много читеров, которые даже не скрывают это, а админов почему-то не много и появляются редко. Я со своим онлайном в полне могу их ловить.

Online laiks ir ļoti labs.... un tas arī ir vienīgais labais no tava pieteikuma. Forumā esi tikai no vakardienas un loģiski , ka neviena reporta par čīteriem (kaut vai chatboxā). Līdz ar to mums nav bijusi iespēja novērtēt tavu spēju atpazīt čīterus ne arī tevi pašu kā potenciālo kolēģi...... Arī slots cik noprotu nav ,kas ir obligāta lieta acc iegūšanai.

Nesaku, ka neiespējami, taču vēl ļoti tāls ceļš Tev ejams līdz varēsi reāli pretendēt uz acc.

Ne nu labi, man principaa ir vienalga, tikai jusu čiteri, kuri ieradas tur katras 30 minutes, trauce spelet un visi iet projam no jusu serveri, un bus liels brinums, ja tur paradas kaut viens admins.

668654.jpg

Nu vot, piemeram, ir šis " Player " un visiem galvaa nogalinaja un...? Kur ir admins? Vai man jaraksta kaut kur forumaa par to un? Ka jus jau šo "playeru" atradisiet?

Vai man jaraksta kaut kur forumaa par to un? Ka jus jau šo "playeru" atradisiet?

Konsolē var xlist ierakstīt. Atliek nokopēt attiecīgā spēlētāja rindiņu un uztaisīt reportu atbilstošajā sadaļā, un pievienot demo, kad tas parādās.

Atvainojos, ja pārpratu domu

Ir jābūt reportiem (forumā vai atbalsts no adminiem, kas var apliecināt reportus) un vēl obligātāk ir jābūt reģistrētam nikam. Pārējais ir sekundāri, jo slikts admins var nodarīt vairāk ļauna kā labs čīteris.

Пока я напишу репорт, этот читер уже всех выгонет с сервера и сам уйдет wink2.gif

Edited by Viky

Привет, ты кто такой?

Visiem laikam noteikumi vienādi.

P.S. jā, arī meitenēm.

Edited by Aphrodyte

Пока я напишу репорт, этот читер уже всех выгонет с сервера и сам уйдет wink2.gif

reports + ziņojums foruma čatā, un, iespējams, admins uzreiz noreaģēs, ieejot serverī, lai izbanotu pārkāpēju..

pagaidām Tu soli "zeltu" - "čīteru daudz, es visus izbanotu", bet rokas reportiem neceļās.. žēl.

respektīvi ideja skaidra ko varētu pielabot Tu savā aktivitātē, panāc pretī un mēs panāksim pretī Tev uz pieteikumu :)

• Like 1

Viena piebilde - access uz PUB vai GG serveri? Jo so speletaju es redzu tikai GG serveri. Un skrins ari uz to norada.

Protams GG :)

nuu onlain taims protams zbis, bet bez regnika tev neviens acc nedos shaa vai taa =] taka nokarto to.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.