Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
MARKOPOLO

MARKOPOLO

Recommended Posts

Laiks pagājis un atkārtoti vēlētos iesniegt pieteikumu uz access. Ceru uz Jūsu atsaucību!

Vēlamās tiesības - ban/kick/slay/gag - flagi ir pilnīgi standarta situācijām. 
Ban - čīti, administrācijas abuse utt; 

kick - FF, camp, nereaģēšana uz aizrādījumiem utt; 

slay - no mission, FF, TK utt; 

gag - mēles problēmas, spams, flood utt;

- Vecums: 20

- Nodarbošanās: Fotogrāfs / videogrāfs.

- Pieredze adminēšanā/cs spēlēšanā: Pacmit gadus jau. Esmu adminējis vairākos serveros/projektos. (bagem, gopro, operators un vēl pāris nenozīmīgos serveros).

- Online laiks KSO serveros:
PUB - http://cs-stats.kso....fo&player=26360

GG - http://ggstats.kso.l...o&player=121644

CSDM -http://csdmstats.kso...fo&player=85630

Forums - Ieeju gandrīz katru dienu. Tikai ja vajag, parakstu kaut kur kaut ko, bet tā, tik ar acīm. smile.png

Daudzus pēlētājus reportēju ShoutBox'ā.

- REG NICK ir.

MARKOPOLO

Edited by MARKOPOLO

var jau iedot uz laiku ja sūdus netaisīs

lai jau tie jaunie skrien :D

Sodien ar vinu speleju, neteiksu ka ar pilnu rubuli.. Anti.

vari man pateikt, kas Tu esi, ja reiz vienreiz serverī izteicies, ka zini mani, bet es Tevi nē, bet ja piemini vēl operators/gopro, tad, lūdzu, pasaki tā laika segvārdu :)

vari man pateikt, kas Tu esi, ja reiz vienreiz serverī izteicies, ka zini mani, bet es Tevi nē, bet ja piemini vēl operators/gopro, tad, lūdzu, pasaki tā laika segvārdu smile.png

MLz

Kops pedeja pieteikuma tavs online time ir palielinajies par mazak neka 24h.

Nedabuji acc un pazudi.

Anti.

• Like 1

Kops pedeja pieteikuma tavs online time ir palielinajies par mazak neka 24h.

Nedabuji acc un pazudi.

Anti.

1d 7h. smile.png Vasarā fotogrāfu sezona. Bija daudz darba. Tagad atkal studijas darbs un ofisā sēžu, tpc atsāku spēlēt.

Edited by MARKOPOLO

Vairāk sliecos uz REC.

Ar lielām muļķībām nav izcēlies, šauj labi -  varētu sanākt labs admins.

+ Jāatdod parādiņš par GUINESS pieķeršanu :)

1d 7h. smile.png Vasarā fotogrāfu sezona. Bija daudz darba. Tagad atkal studijas darbs un ofisā sēžu, tpc atsāku spēlēt.

tīri no kritikas viedokļa, JO MAN REDZ PATĪK KRITIZĒT UN NEGATĪVI IZTEIKTIES, bet vienmēr vajag kārtīgi izsijāt kandidātus, tāpēc citēju šo te un gribu uzsvērt, ka vasara gan nebija tad, kad aizlaidies prom.. arī pamanīju, ka pēkšņi uzradies, domāju gan jau pieteikums, bingo.

protams, varētu teikt, ka pieteikuma formā nekā slikta nav pa lielam, bet tomēr dažas aizdomas māc un gribētos, lai kārtīgāk apgrozies, lai arī to adminu mums vajag kā dzert ūdeni karstā vasaras svelmē.

hmm, es pat nezinu kas tu esi, un man forumaa ir 179d 9h 11m 18s, taatad paseedi veel te, un lauj cilveekiem sevi iepaziit un reportee daudz chiiterus un speelee veel vairaak, tad dabuusi recekli.

Marko Polo bija Venēcijas tirgotājs un ceļotājs, apraksta apceļotās kontinentus ĀZIJU kas bija 13 gs. kultūras zeme un zinātnes centrs, kā arī  ievāca avotus  par Ķīnu un Indiju u.t.t..Marko Polo bērnību gados iemīlējies savā mātē. Bet pats galvenais "ceļojumi un to apraksti ir izraisījuši šaubas gan laikabiedros, gan vēlāko gadsimtu pētniekos un ļoti iespējams, ka daļa no ceļojumiem un tajos piedzīvotā ir apzināti vai nejauši pārspīlēti un izdomāti, par ko liecina virkne trūkumu un pretrunu aprakstos."  Un no tā, ka viņa tēvs ir arī bijis tirgotājs un ceļotājs, un teju sholastikis runājot, Marko vnk piefleitējies tēva ceļojumu apraktus un izpelnījies mūsu uzmanību līdz pat šai pat dienai. Bravo. 

Bet : 

slay - no mission nu nenenenē

anti par xslay sad.gif

rec par xban un viss.

Edited by R0x P0x

hmm, es pat nezinu kas tu esi, un man forumaa ir 179d 9h 11m 18s, taatad paseedi veel te, un lauj cilveekiem sevi iepaziit un reportee daudz chiiterus un speelee veel vairaak, tad dabuusi recekli.

Man prieks, ka Tu te uzturies, tāpēc Tavu online dienu pietiks uz visiem 25 nākamajiem kandidātiem. Vēlreiz pateikšu, ka netaisos sēdēt un laizīt forumu, lai tik "IEPAZĪTU" mani. Neko neiepazīs. Grib iepazīt, go CS padrotot. Tie kas ir spēlējuši ar mani CS, zin kāds es esmu un kas es esmu.

tīri no kritikas viedokļa, JO MAN REDZ PATĪK KRITIZĒT UN NEGATĪVI IZTEIKTIES, bet vienmēr vajag kārtīgi izsijāt kandidātus, tāpēc citēju šo te un gribu uzsvērt, ka vasara gan nebija tad, kad aizlaidies prom.. arī pamanīju, ka pēkšņi uzradies, domāju gan jau pieteikums, bingo.

protams, varētu teikt, ka pieteikuma formā nekā slikta nav pa lielam, bet tomēr dažas aizdomas māc un gribētos, lai kārtīgāk apgrozies, lai arī to adminu mums vajag kā dzert ūdeni karstā vasaras svelmē.

Korij, spēlēt, es biju spēlējis praktiski non-stopā, bet bija periods, kad tiešām nevarēju ne mirkli izrauties darba dēļ. Man arī tas liktos ļoti aizdomīgi, ka iegriežos forumā un uzreiz access. Bet tas ir vienīgais, kas man forumā sakāms. biggrin.png Palasu jaunumus un viss. Un kā jau teicu, ka tagad atkal sāksies darbs studijā, kur es varēšu vairāk pavadīt laiku CSā, t.k. studijā viena slinkošana. biggrin.png

Edited by MARKOPOLO

Bet : 

slay - no mission nu nenenenē

Noteikumus esi lasijis? 

xslay atļauts pielietot, lai nogalētu spēlētājus, kas:

• nepilda misiju (neliek C4, neiet atmīnēt C4, neglābj ķīlniekus, neskrien uz galamērķi, kā VIP), lai gan laiks un spēka attiecība ar pretinieku vai pretiniekiem ir tāda, ka to ir iespējams izdarīt.

*Sorry par d-postu.

Edited by MARKOPOLO

Noteikumus esi lasijis? 

xslay atļauts pielietot, lai nogalētu spēlētājus, kas:

• nepilda misiju (neliek C4, neiet atmīnēt C4, neglābj ķīlniekus, neskrien uz galamērķi, kā VIP), lai gan laiks un spēka attiecība ar pretinieku vai pretiniekiem ir tāda, ka to ir iespējams izdarīt.

*Sorry par d-postu.

tā jau PUbā nav cilvēku un tu vēl grasies tos xslejot :(

tā jau PUbā nav cilvēku un tu vēl grasies tos xslejot sad.gif

Noteikumi paliek noteikumi!

Noteikumi paliek noteikumi!

Brūns paliek brūns. Bet kā to pasniedz :?

Cik ilgi ir pieteikumam jābūt open? smile.png

gadās, ka daži pat mēnesi gaida..

kā redzi arī viedokļu nav daudz, pie tam vērtējumi dalās.

Labi, uzlieku standarta paciņu. Nedari muļķības!

edit by s.: ok, vēl neuzlieku. Atkal kaut kas ar aksesu pievienošanu nav kārtībā. Tiklīdz būs, tā uzlikšu. Ja neizdaru to 12h laikā, esi velkomēts man atrakstīt PM, atgādinot par sevi. peace.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.