Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Bankr0ts

Bankr0ta ziņas 2014 Nr. 4

Recommended Posts

mani pārsteidz tas, ka Tu mani definē kā slimu cilvēku, tā tik turpini, labprāt iepazītos ar Tevi klātienē :) izbrīnu rada tas, ja Tev neko aizskarošu nepasaku, bet kritiska satura ierakstu esmu veicis, bet Tu šādi to izvērt, tad man jautājumu par Tavu IQ nav :)

Tas ir mājiens ka tu gribi mani satikt dzīvē un izkauties?

pietiks stulbības gvelzt.. tas ir mājiens, ka neuzpūt no mušas ziloni, kad mans amats ir noņemts, bet Tu no kritiska rakstura komentāra (kādus parasti rakstu) nodefinē mani kā slimu, kurš ir jāsūta sazin kur. Aicinājums tikšanās reizei klātienē ir, lai izprastu kas Tu pats esi tāds, kurš spēj šādā situācija publiski ņirgāties. Pie tam, kopš kura laika kritika ir kaut kas slims? Saprastu, ja avīzi pasniedz kaut vai ar saturu "Korijs stulbi izdarīja", a Tu te kaut kādas personības raksturojuma frāzes mētā smile.png

p.s. pie tam, norādi argumentus, kuri ir vērā ņemami Tavai spriestspējai par mani? neatceros, ka kādreiz Tevi esmu kā definējis, ka esi idiots vai debīls, bet nu ko tādu no Tevis šoreiz negaidīju.

Edited by Korijs
  • Like 1

pietiks stulbības gvelzt.. tas ir mājiens, ka neuzpūt no mušas ziloni, kad mans amats ir noņemts, bet Tu no kritiska rakstura komentāra (kādus parasti rakstu) nodefinē mani kā slimu, kurš ir jāsūta sazin kur. Aicinājums tikšanās reizei klātienē ir, lai izprastu kas Tu pats esi tāds, kurš spēj šādā situācija publiski ņirgāties. Pie tam, kopš kura laika kritika ir kaut kas slims? Saprastu, ja avīzi pasniedz kaut vai ar saturu "Korijs stulbi izdarīja", a Tu te kaut kādas personības raksturojuma frāzes mētā smile.png

p.s. pie tam, norādi argumentus, kuri ir vērā ņemami Tavai spriestspējai par mani? neatceros, ka kādreiz Tevi esmu kā definējis, ka esi idiots vai debīls, bet nu ko tādu no Tevis šoreiz negaidīju.

Tā kā šī ir avīze un  es esmu iedomu žurnālists tad es daru tāpat kā žurnālisti. Ja tu nopirdies tad es pateikšu ka esi izraisijis ātomsprādzienu. Tas cilvēkiem patīk! Sensācijas, debīlisms, diršanās, asinis - aaaaaa . Saproti? Tie tavi kritiska rakstura komentāri izraisa cilvēkos vēlēšanos tev samest pa rīkli :D Tev varētu būt amats - cilvēku kaitinātājs un ja vel par to maksātu - tu būtu miljonārs!!! Es dzīvē esmu pavisam savādāks un nekā no Bankr0ta dzīvē nesatikt. Tas viss ir teātris. Nav tāda Bankr0ta un nav tāda cilvēka dzīvē kurš domā tā kā Bankr0ts un raksta tā kā Bankr0ts. Tas ir iedomu tēls kas spēlējās ar datoratkarīgo prātiņiem un pasniedz sevi dažreiz tik nedabiski ka rodās jautājums - Kā tas var būt? Kritika nav nekas slims - tas ir kaitinoši un tas arī viss. Sajūta ka tev kož blusas visu laiku. Kautkā tā.... Visvairāk no visa mani tevī kaitina tavs runasveids. Pat deputāti tik  es pat nezinu kā to nosaukt nerunā. Piemēram tā vietā lai teiktu - kapēc tu tā domā? tu pasaki -  norādi argumentus, kuri ir vērā ņemami Tavai spriestspējai par mani? Nu kā neizdevies deputāts pa tv runā - visi tie trakie vārdi - šausmas - tas nes nost man smadzenes !!!

Nu re , jauns raksts un ar prieku lasīts tika.

Runājot pa mani , nav jau tā , ka man kkas ir sakāpis galvā.  Vnk ir reizes , ka jaunpienācēji , viņi pat nemeiģina paskatīties kas, kur un kā  , bet vnk tik bliež kko uz dullo.

Paldies par rakstu.

man patīk tā grāmata kur kso ola virsū :D a ir arī grāmata - "kapēc sievietes aprec neliešus, vai babņikus"? happy.png

dankee bankr0t par kso avīzīti, reti uz vasaru te vairs ieskriet forumā, bet kad sanāk, vismaz ir ko palasīt :)

man patīk tā grāmata kur kso ola virsū biggrin.png a ir arī grāmata - "kapēc sievietes aprec neliešus, vai babņikus"? happy.png

dankee bankr0t par kso avīzīti, reti uz vasaru te vairs ieskriet forumā, bet kad sanāk, vismaz ir ko palasīt smile.png

Es domāju ka ir ne tik tādas grāmatas vien kā tu minēji :D Sākums kapēc sievietes un tad ganjau seko iemīlās dzērājos, aprec narkomānus, dievina neveiksminiekus utt :D. Parasti šitie virsraksti ir COSMOPOLITAN žurnālos :D

• Like 1

Sen gaidīts raksts , liels Tev paldies , bija diezgan interesanti .

Tieši deļ tādiem komentāriem es arī to daru - paldies ka lasat :)

Paldies par darbu! Neapstājies, jo tas ko tu veido ir forši un lasāmi... medaļa par centību! :)

Taču ir arī viens "bet"... Es, kā šādā specialitātē topošs māceklis, iesaku tev neizteikt savu viedokli/izjūtas uzreiz turpat rindkopā ar situācijas izklāstu (vairāk runāju par tavu Korija raksturojumu) 
Tas, ka tu no pirdiena uztaisi atombumbu ir ļoti pareizi, kā arī droši vari nosūdzēt pārējiem ko kurš par kuru sliktu teicis, bet kā redaktors un žurnālists savas domas un prieku/naidu/nepatiku/mīlestību pret ko konkrētu tev, manuprāt, nevajadzētu paust - tas vienkārši ir nepareizi. (protams, neviens tev neaizliedz izteikt viedokli zemāk vai kā citādi, vienkārši stāstu, kā pieņemts rakstot publiskus rakstus)

Tas tāds ieteikums no manas puses. :) Paldies vēlreiz!

Paldies par darbu! Neapstājies, jo tas ko tu veido ir forši un lasāmi... medaļa par centību! smile.png

Taču ir arī viens "bet"... Es, kā šādā specialitātē topošs māceklis, iesaku tev neizteikt savu viedokli/izjūtas uzreiz turpat rindkopā ar situācijas izklāstu (vairāk runāju par tavu Korija raksturojumu) 

Tas, ka tu no pirdiena uztaisi atombumbu ir ļoti pareizi, kā arī droši vari nosūdzēt pārējiem ko kurš par kuru sliktu teicis, bet kā redaktors un žurnālists savas domas un prieku/naidu/nepatiku/mīlestību pret ko konkrētu tev, manuprāt, nevajadzētu paust - tas vienkārši ir nepareizi. (protams, neviens tev neaizliedz izteikt viedokli zemāk vai kā citādi, vienkārši stāstu, kā pieņemts rakstot publiskus rakstus)

Tas tāds ieteikums no manas puses. smile.png Paldies vēlreiz!

Paldies par ieteikumu, ņemšu vērā. Mācies labi, lai vari pamācīt arī mani :)

Man arī prieks par Koriju un smuka avīze, tad jau atkal uz laiku, kāds te dažam liksies atbilstoš :D

Interesanta lasāmviela. Īpaši sasmējos par tām "restorāna cenām". :)