Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
[KSO]attach

attacha kulinārija

Recommended Posts

nu chau, izdomaaju ka vajadzētu kautkā atdzīvināt forumu, tad nu šajā topikā ik pa laikam metīšu sevis veidotas receptes ar bildeem un detalizeetiem aprakstiem kā-pagatavot, lai katrs cseris un forumietis kas maak tikai uzliet uudeni roltoniem, saduushojaas un pagatavo kautko citu :)

Tikko pagatavoju omleti ar dazhaadaam piedevaam, bilde ir tikai no jau gatava eediena, bet turpmaak viss buus kaa pienaakaas ar produktu bildeem un aprakstiem :)

post-12877-0-98303300-1402245108_thumb.j

Nākamās bildes arī ar akmeni būs fočētas?

Ieteikums jau sākumā, ja kaut ko taisi, tad taisi simpātiski, nevis kā tā omlete... Izskatās, ka pat cīsiņus ir bijis slinkums sagriezt vairāk kā 3 gabalos...

Un jā, bilžu kvalitāte arī nenāktu par ļaunu smile.png

Omlete ar cīsiņiem nav ne gramu advancētāks variants par roltona apliešanu ar ūdeni :)

es neredzu recepti, attach

nu, nu Generaali - es zinu cilveekus kas pat omleti nemak uztaisit :)

receptes buus focheetas ar digitaalo, shito es focheeju ar savu mega telefonu =]

Ok, kad sāks kaut kas te likties, derētu postu noformēt ar kaut ko īpašu, varbūt kādi bildi posta virspusē, lai pēcāk vieglāk atrast, kurš posts ir recepte, kurš vienkāršs komentārs... Numurēt ar derētu. Vēlāk padzēsīšu liekos postus...

vecīt, omlete ir lielākai daļai cilvēku brokastu favorite variants,  tu saki - tava recepte! Izdomā kko savu, sameistero dažādus produktus kopā, ja nebūs pus diena uz poda, ta mo4ī forumā, nevis liec te to ko cilvēki gatavo. :D ta varbūt ieies vēl recepšu saitos, pagatavosi (noraxtīsi) kko garšīgu un liksi te? kur tolks no šādas tēmas.

pieņemu ka pus lietotāji gaidītu kko jaunu, nenobaudītu.. tā teikt kiš miš :D takā uz priekšu puik!

• Like 1

Uzmočī kaut ko līdzīgu pelmeņu picai (draugiem.lv bija tāda recepte, koju variants), piemēram kaut ko tādu es nebiju ne redzējis, ne dzirdējis. Kaut ko tādu tev ar vajag maukt augšā. smile.png

Edited by Alus

Prasītos kaut kas jaudīgāks no ēdieniem,nevis kaut kāda omlete,jo tur nu galīgi nav ko mācēt,vot kā te nesen viens kojās uztaisija pankūkas,zaļā,rozā un vijolētā krāsā.. Vot tas jau būtu kaut kas interesantāks.

• Like 1

nu taa, esat ilgi gaidiijushi, atvainojiet par fotokvalitaati, jo esmu pazaudeejis (vai kaads nopizdiijis) digitaalo fochiku, tad nu focheesu ar nokia 6300 jeb savu mega founu :)

shodien pieceelos, vakar mazliet par daudz iedzeeru, un gribeeju uztaisiit ko eest, saaku revideet ledusskapi, bet nekaa iisti nebija, bet atradas paaris produkti lai uzmukjiitu vienkarsho-makaronu-sacepumu :) nu ko , saakam gatavot :)

http://www.bildites.lv/images/zz1ypk3ihm3e7fgyqruz.jpg

saprotu ka bildee visu iisti nevar saskatiit, taapeec - vajadziigais :

makaroni , kaads desas izstraadaajums (bet labaak buutu kaada zhaaveeta galjinja,kuupinaata desa) , olas, siers ,siipols, tomaati, skaabais kreejums (stfu, taa izstraadaajums) , kaadas garshvielas peec juusu veelmes un ieskatiem , svaigie gurkji, un kaadi zaljumi :)

http://www.bildites.lv/images/wl5e3tm0stzrx10i9eka.jpg

saakumaa liekam vaariities makaronus , lejam kaadaa katlinjaa uudeni, sleedzam apakshaa uguni, pievienojam saali, un sljurcinju elljas, kas pasargaas lai makaroni nesaliip kopaa.

http://www.bildites.lv/images/r7kfysqx4cvt8jcjn7m.jpg

pa to laiku, kapaajam desu (kubinos,salminos, da tas poher, kaa pasham patiik), riiveejam sieru, mazliet siipolu pakapaaju, (var arii kiploku, bet soreiz neprasijaas), un tomaatus sagriezham arii..

makaroni veel vaaraas, tad nu iejaucam meerci, kas visu to pasaakumu padariis suliigu un garshiigu, var protams arii vienkaarshi cepamtraukaa pieliet saldo kreejumu, bet man labaak tiik shaadi:

maucam kaadaa trauka skaabo kreejumu , (man aizgaaja 300g) , garshvielas kaadas nu jums patiik , piekapaajam zaljuminjus, un veel es piegaazu klaat ķekavas kiploku majoneezi, kas ir uuber laba un visu samaisam kopaa..

http://www.bildites.lv/images/i1nzatc8u1cw9js1b1yx.jpg

tad nu makaroni jau ir uzvaariijushies, mekleejam cepamtrauku , un kaartojam visu pa slaanjiem ( viss ahujenaak ir kad pec iespejas vairaak slaanju, nu liidziigi kaa lazanjai, bet man baigi mazs cepamtrauks tapec maz kaartas :/) taatad ieeljojam cepamtrauku , apakshaa liekam makaronus, tad desu (bjee, zheel ka nebija kaada gaļiņa :/ , siipolus, tomatus, atkal makaronus, tad aatri kaada blodinjaa sakuljam paaris olas, un lejam paari, tad maucam klaat riiveeto sieru, un visam paari gaazham pashu gatavoto meerci suliigumam, un slidinam ellē... tas ir - krāsnī :)

kameer viss pasaakums cepaas, iejaucam vienkaarshus salaatinjus no svaigiem gurkjiem, tomatiem, skaabaa kreejuma un zaljumiem (saals, pipari peec garshas).

http://www.bildites.lv/images/4encyhws8io6pdh4q4jm.jpg

peec laika kad viss jau ir skaisti sacepies, un siers ir smuki izkusis, njemam aaraa (uzmaniigi - neapdedzinieties :D) un griezham , un tad kaartojam uz skiivjiem prieksh eest-gribeetaajiem :) klaat ieprieksh gatavotus salaatus, un eedam :) labu apetiiti :)

ak ja, vajag pagaidiit lai nav tik karsts, savadak kartojot pa skiivjiem juks aaraa, kaa man, bet es biju izsalcis tapec es negaidiiju un man bija poh, garshu tas neietekmee, tikai vizuaalo :)

http://www.bildites.lv/images/lf9fzav3yc34l05cujpq.jpg

Tas pats, kas iepriekš, tikai omletes vietā makaroni... Apraksts joprojām drausmīgs, garumzīmes vispār nav un tie poh, bljee nepadara aprakstu foršāku.

Ja tā ir tava recepte šeit, tad garšvielas liec tu, kas tie par - liekat kādas garšvielas pašiem patīk :)

Nezinātājs pēc makaronu apraksta viņus ieliktu jau aukstā ūdenī, taču būtu jāpiemin, ka uzvāra ūdeni un makaronus liek tad, kad ūdens sācis vārīties.

Un sastāvdaļu sagatavošanas aprakstu būtu feināk kārtot jau pašā sākumā, citādi tā dīvaini, ka kaut kur receptes vidū parādās "ātri sakuļam pāris olas".

Mazā deva kritikas. saddam.gif

Vismaz tie salāti izskatās puslīdz ēdami.

• Like 1

Man gan patika ļoti. Šorīt skatijos tieši Mārtiņu Rītiņu un man tieši pietrūka tas attach žargons viņam. Būtu jauki ja Rītiņš tā runātu. Ja jums nekā nav frīzerī, tad poh ņemiet lasi piepisiet klāt garšvielas kādas ir. Tad zavaļijiet kuricu. Es nožņaudzu ar dvieli. Noskujiet, metiet eļlā. Kad prihožajā parādās dūmi - gatavs. Tresijiet ārā no kaķeloka. Smidziniet uz šķīvja. Dekorējam ar zaļo. Gatavs!

Mmm - kas var būt pizdatāks par šo!!! Nu kautkā tā. Bet nu katram jau tā ir gaumes lieta :)

• Like 2

Viss nais, tik man patiktu, ja bildes uzreiz būtu redzamas, nevis jāuzspiež uz linka, lai redzētu. :)

Viss nais, tik man patiktu, ja bildes uzreiz būtu redzamas, nevis jāuzspiež uz linka, lai redzētu. smile.png

Šitam es arī piekrītu.

da ejat dirst :) nepatiik kaa es runaaju, kaa es taisu, tad nebuus vairs nekaa :) netaisos kaadam izpatikt, sleedzat ciet sjo teemu :)

Attach cenšas un nabadziņu vēl no****.

Visi jau nevar būt izcili rakstnieki, blogeri, spameri. Ups, laikam ielīdu.

nu joptvai, ko man hulji taisiit kautkaadus mega eedienus? smile.png es to varu,bet es netereshu daudz naudas produktiem lai faking liktu kautkaadaa speelju forumaa smile.png) paskaties spoki.lv/receptes, tur chels ieliek ka pagatavot picu un vinam ir 1k plusi, a te ja es ieliktu picas recepti man pateiktu ''bleg, kas tur gruuts uztaisiit miiklu un salikt visu kas pasham garsho? pff to maak jebkursh...

taaka pilnigi nekada jega te neko likt, es taa sapratu jau.. piemeram gribeeju ielikt piiraadzinju recepti ko var uztaisiit uz Liigo un Jāņiem, man pateiktu ''kas tu daunis esi? uztaisiji miiklu un saliki galju un sieru, pff to maak jebkursh otrais..

• Like 1

lai tak taisa kā grib, nevienam neliedz lasīt un lai vārās savā stilā - savā sulā wink2.gif

palasu, pasmeju un viss notiekā, neiešu jau stāstīt kā pareizi - katrs pa savam.

Tātad, ja tava attieksme pret šo visu ir tik sūdīga, tu pat nedaudz pacensties nevēlies, tad labāk ir neko nerakstīt, nekā piekoriģēt pašam sevi, lai sāktu rakstīt kā cilvēkam pienākas?

Par izmaksām - tu katru dienu rij tikai omleti, lētākos cīsiņus un makaronus, ja saki, ka neiesi tērēt naudu dārgākiem produktiem, lai kuri arī būtu tie dārgie, kurus tev it kā vajag, lai uztaisītu kūlīgu recepti...? 

Ja tev pašam bija iedvesma šo visu te pasākt, kaut ko likt, tad dēļ pāris ieteikumiem tu rausi asti dibenā un iesi raudāt spilvenā, neko nerakstīsi? :)

da bleeg,. es vienkarshi netaisos neko mainiit , ne savaa rakstiibas stilaa ne gramatikas zinjaa,  man ir pilnigi poher )