Jump to content
KSO.lv Forums
Korijs

Vasaras pasēdēšanas aptauja

KSO.lv pasēdēšana vasarā  

31 members have voted

1. 1. Vai Tu ierastos uz "KSO vasaras pasēdēšanu" ?

• Jā, noteikti censtos ierasties
    • Nē, vasarā izpaliks mana klātbūtne
    • Atkarīgs no vietas un laika
    • Pagaidām grūti atbildēt
  2. 2. Kurš, Tavuprāt, būtu ideālākais mēnesis vasaras pasēdēšanai? (multi)

• Jūnijs
    • Jūlijs
    • Augusts
    • Neieradīšos šajos mēnešos
  3. 3. Tavas domas par pasēdēšanas vietu? (multi)

• Kārtējo reizi LIDO alus pagrabs
    • Kaut kur Vecrīgā
    • Ārpus Rīgas centra pie dabas vai citā pilsētā
    • Man vienalga - būšu visur
    • nevienā variantā neieradīšos
  4. 4. Vasaras pasēdēšanas ilgums? (multi)

• Pāris stundiņas un miers
    • No rīta līdz vakaram
    • Uz diennakti
    • .. cits variants ..

Recommended Posts

esq-summer-beer-050912-fJqRb3-xlg.jpg

Neliela patauja par potenciālu KSO.lv vasaras pasēdēšanu jūnija, jūlija vai augusta mēnesī!

Lūgtum, izteikties īpaši tos, kuri rokas jau trin ar domu šoreiz ierasties uz komūnas pasēdēšanu siltajā sezonā šogad, kad aiz loga jau tagad 20+ grādi ;)

Aptauju veicu es, bet ne es uzņemos ko organizēt vai izlemt kurā mēnesī, datumā, vietā - viss viena mērķa labad, lai uz priekšdienām var ko saplānot, par cik zinu un nešaubos, ka ir un būs daudz gribētāju vismaz pāris stundas parunāt tikai un vienīgi par CS ārpus interneta.

Мне, конечно, трудно судить о KSO посиделках, но летом пару часиков на познакомиться я бы выделил ))) Но тут у меня сразу возникают вопросы по языковому барьеру ))) А так если да - я бы пришел !!

Мне, конечно, трудно судить о KSO посиделках, но летом пару часиков на познакомиться я бы выделил ))) Но тут у меня сразу возникают вопросы по языковому барьеру ))) А так если да - я бы пришел !!

Da kāda barjera, dzirdēju, ka tgd pa lētu naudu var apmeklēt latviešu valodas kursus, tā kā laiks tev ir...

mjau

• Like 2

Не в том дело что я не понимаю латышский (так для справки - я раньше переводил текста с лв на рус по работе), просто ситуация такая когда все будет говорить на лв языке мне будет трудно сразу всех понять.. Ну да ладно, это просто мои рассуждения, надеюсь что без шуточек обойдеться.. ))

Es domāju, ka par valodas barjeru vari nesatraukties. 

Tāpat latviešu vidū izplatīta tipiskā situācija: barā 4 krievvalodīgie, 1 latviešvalodīgais -> visi runā krieviski.

Barā 4 latviešvalodīgie, 1 krievvalodīgais -> visi runā krieviski.

( :

Bet, ja arī tā dīvainā kārtā nebūs, tad te mums ir daudzi purniņi, kas runā krieviski anyhow. Es to daru labprāt, jo pēdējā laikā tas sanāk reti un sāk rasties atkal akcents. q:

piemēram, man uz festivāliem ne silts, ne auksts, par tiem, kuri zina, kas jūlijā grandiozs notiek, lai nesarīkotu vienu pasēdēšanas reizi lai izsakās šeit.

No sevis:

1) festi mani reti kad interesē - labi, ja uz vienu festu aizbraucu.

2) Jūlijs garantē normālāko laikapstākli. Augustā (vismaz pagājušajā) lielais citas vietnes trīsdiennieks ar savu ultra lietu vienā dienā pusi pasākuma izbojāja. Augusts vienkārši ir lietains laiks.

• Like 1

Pavasaris arī ir lietains laiks, tikai nevar sagaidīt...

Turpinam balsot, izteikties, pie reizes var ieteikt arī kādu saulainu stūrīti pasēdēšanai un/vai pat nakšņošanai.

Pats atcerējos, ka paziņai viena guļbūve ar pirti pa zolīdo bija savulaik komūnas pasēdēšanai aizrunājama par simbolisku kapeiku vai pat bez maksas Kandavas / Sabiles pusē, bet tas tik tā no manis, lai ievirzītu sarunās.

Papildus tam ir dirsas deldētas Alberta dīķu lapenēs uz diennakti Rīgas nostūrī pie dabas krūts.

Iespēju daudz, galvenais rezumēt potenciālo "veiksmes" mēnesi, kur savākties ne tikai 5-10 cilvēkiem.

Es jau dotu priekšroku kkādām kopīgām aktivitātēm , piemēram, kopistiskajam izbraucienam ar riteņiem, kur Vonders ar sny drundulē vaigi sviedros pretī kalnam,bet visticamāk gar jūru. Un pēc tam arī tur, kkur pasēdēt pie jūras, citam sašļiks, citam cīsiņš, citam saulriets... romantika <3 telšu celšanai ar nebūtu nevainas. 

Piedodiet, bet man kkā liekas - vnk pasēdēšanas V-rīgā, Lido ir kluss un vienmuļš pasākums. Vienmēr būs kas kko muld, viens kko samelos, viens aizies uz WC un vairs neatnāks, cits spaidīs telefonu un rakstīs mātei, lai atbrauc pakaļ, vai arī cits parādīs savu jauniegādāto nažu komplektu. 

Padomājām no šadas puses - ir taču gaidāma VASARA.

Edited by R0x P0x
  • Like 2

Mēs ar sny nospriedām, ka uz nākošo kso mītu netiks ielūgti sekojošie cilvēki:

R0x P0x

Paldies.

• Like 1

Mēs ar sny nospriedām, ka uz nākošo kso mītu netiks ielūgti sekojošie cilvēki:

R0x P0x

Paldies.

Ņemšu vērā ! ;)

Ideja resnīšus spiest uz fizisko slodzi skan jautri :D

Beet ar tām pasēdēšanām ar nav tik traki - neesmu redzējis, ka kāds tiešām saka "drusku iziešu" un aizmūk vai citas minētās savādās situācijas...

Ideja resnīšus spiest uz fizisko slodzi skan jautri biggrin.png

Beet ar tām pasēdēšanām ar nav tik traki - neesmu redzējis, ka kāds tiešām saka "drusku iziešu" un aizmūk vai citas minētās savādās situācijas...

jā, tas lika pasmaidīt:

"viens aizies uz WC un vairs neatnāks"

w00t.gif

aizmauc uzrauj paintbolu vai ko tamlīdzīgu.. pēc tam āra krogā pa pāris šotiņiem un pa mājām

Protams labaak buutu kkur arpus Riigas pie dabas, bet arii ja buus tai pashaa LIDO - kaapeec gan nee, pabazareet un kaadu alus kausu iedzert.

aizmauc uzrauj paintbolu vai ko tamlīdzīgu.. pēc tam āra krogā pa pāris šotiņiem un pa mājām

Paintbols man patīk, bet par meitenēm ar jāpadomā - viņas taču mazas un trauslas + killa Tevi ar īstu nazi medīs. Niecīga iespēja, bet vai gribi riskēt?

• Like 2

Paintbols man patīk, bet par meitenēm ar jāpadomā - viņas taču mazas un trauslas + killa Tevi ar īstu nazi medīs. Niecīga iespēja, bet vai gribi riskēt?

Ja es savu ņemu līdz domāju, ka viņa labrāt kādam paurī gribēs trāpīt :)

Ja viņa pretiniekos tad tikai ar metāla detektoru.. lai nepaslēpj...

Bet labāk es piesakos killa's komandā :) tā drošāk...

Naktī nomurgoju, ka esmu ieradies uz KSO mītu! Laikam sabiedēja mani tā fizisko aktivitāšu ideja- "akcija pret resnīšiem" , ka būs jāminās ar feļļiem pret kalnu :)

par paintbolu runājot, savulaik bija ar vienu komūnu pasēdēts Saldus "Dārē" uz diennakti - tolaik pa 1ls no katra lapeni un lielāku placi uz nakti varēja dabūt. Pašu paintball spēlēja, kurš gribēja, tā kā šoreiz, ja arī retā dāma ierastos - nav nekas piespiedu kārtā.

Ja vasara izvērstos dāsna ar saulainām un labi karstām dienām, tad kādu atraktivitāti jau noteikti jāsaplāno :)

Man kā pussijam totāli atkrīt peintbols, lai cik ļoti arī negribētos izCSoties dzīvē.

Ja ir vēlme sagaidīt arī tādas personas kā junku, alwi un titaanu, tad esmu diezgan drošs, ka viņi ierastos tikai tad, ja būtu normāls spots, kur varētu atpūsties arī ar ģimenēm. Arī man vairs nepatīk variants - pofig, paņemam spotu pļavā, savs paladziņš līdz un dudinam... Peintbolu var spēlēt katrs, kur tam patīk, tāpat kā CS. Bet nu tā kā negalvoju par savu ierašanos, šo viedokli var neņemt vērā.

Nesliktu domu jūs te perinat, par šo es arī esmu PAR! Ne reizi neesmu bijusi dzīvē šaudīties, bet ja ceļas veļas šovasar tāda iespēja, garām censtos nepalaist.. Protams vēl ir laiks, un kad vismaz 2vas nedēļas pirms pasākuma būs zināms  +/- datums, tad arī zināšu tuvāk. Ja būs jūlijā, par kuru arī pati balsoju, jo pieņemu visskaistākais mēnesis.. būtu švābīgi ja iekristu mēneša vidus, man tur vārdiņsvētki un visādi citi baļļuki. Nu atliek tik gaidīt kas kur un kā ar to kso pasākumu. :)

killa Tevi ar īstu nazi medīs.

.

shifty.gif not bad idea

Ja es ieradīšos uz pasākumu, tad, visticamāk, viens pats un uz pāris stundām. Ja pasākums būs ar paredzētu nakšņošanu, un man šķitīs, ka kompānija ir saistoša, iespējams varētu palikt arī pa nakti un iemalkot kaut ko grādīgu, bet tas ir maz ticams. happy.png

Atrašanās vietas ziņā es priekšroku dotu kādam viesu namam ārpus Rīgas. Tuvāk pie dabas, tā teikt.

Guest
This topic is now closed to further replies.

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.