Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

sākuma lapele

KSO.lv sākumalapa ?!  

16 members have voted

1. 1. Tavas domas par KSO.lv sākumlapu?

• Jā, to derētu nomainīt ar jaunu - modernāku, funkcionējošāku
    • No sākumlapas vispār nav jēgas, jāpaliek tikai forumam
    • Man patīk kā ir vecajā klasiskajā variantā
    • Nedaudz tikai jāuzpucē esošais variants
    • .. cits variants ..
      0

Recommended Posts

Sveiki, KSO biedri!

Aicinu jau uzreiz nekliegt ausīs, zinot izskanējušo variantu par potenciālu sākuma lapas likvidēšanu, pārejot tikai uz forumu, bet tomēr gribētu pacelt šo tēmu atsevišķi ar ideju, lai izsakās visi "vietējie".

Ideja ir par KSO.lv jaunas sākumlapas izstrādi, ņemot vērā, ka esošā ir tiešām smagi novecojušā versijā un vizuāli nesasaistās īpaši ar forumu u.tml.

Ir arī sarunājams cilvēks, kas šos dizaina darbus varētu realizēt zīmēšanas un kodēšanas ziņā ar aptuvenajām izmaksām ~10 eiro PSD, ~15 eiro kodēšana. Summu, protams, nedomāju uz 100% segt es viens kā šī ieteikuma autors, bet tas jau ir sekundārais jautājums par "samešanos" vienotu labo mērķu labad.

Standartā var pieturēties pie kāda klasiska spēļu komūna dizainu tipa, nesekojot līdzi mūsdienu "īpatnējām" iezīmēm CS komūnu dizainu ziņā. Bloki ar saturiem gar abiem sāniem, pa vidu jaunumu raksti, papildus vēl kādas maksas reklāmas vietas.

Ja tas ir iespējams, kāpēc gan ne?

Lūgtum, ar kritiku bez liekiem pārspīlējumiem un bez "Gala slēdziena" bez pamatojuma, paldies.

+ papildus variants ir par IPB risinājumiem, kas līdzīgi kā "Portal" modulim, kurā atrodas KSO avīžu raksti uzbūves un saturiskā, kā arī funkcionalitātes ziņā ir pieņemams kā sākumlapas variants.

Nezinu, es nekad neeju sākumlapā, uzreiz forums.kso.lv , vienīgais iemesls kas varētu būt , kāpēc es tur ieskatītos ir tie raksti (nu tagad jau viņus ļõõõõti reti kāds raksta).. bet principā tos rakstus var vienkārši mest foruma ''KSO ZIŅAS'', tāpēc lielu jēgu no sākumlapas nesaskatu. :)

Ja būtu, kas jauns, būtu labi, ja nebūs arī labi, bet ja runa iet par samešanos, tad es piemētīšu rubli kaut kam jaunam

nu, attach, domāju gan, ka neej sākumlapā, ko nedaru arī un domājams lielākā daļa, JO tur taču jau ilgstoši gadiem nekas nemainās.

un attiecībā uz sākumlapu un tās saturu - ne gluži ir domāts tikai tādā idejiskā līmenī, ka ilgstošie foruma biedri tagad varēs sauļoties sākumlapā, bet vienkārši ikvienam ciemiņam, kurš beidzot ierakstīs kso.lv, nevis forums.kso.lv pavērsies skats uz jaunu sākuma lapeli.

nu, attach, domāju gan, ka neej sākumlapā, ko nedaru arī un domājams lielākā daļa, JO tur taču jau ilgstoši gadiem nekas nemainās.

un attiecībā uz sākumlapu un tās saturu - ne gluži ir domāts tikai tādā idejiskā līmenī, ka ilgstošie foruma biedri tagad varēs sauļoties sākumlapā, bet vienkārši ikvienam ciemiņam, kurš beidzot ierakstīs kso.lv, nevis forums.kso.lv pavērsies skats uz jaunu sākuma lapeli.

Korij, ir vispār kaut kas padomā, kā varētu tā lapele izskatīties? Ir kaut kādi piemēri? 

Korij, ir vispār kaut kas padomā, kā varētu tā lapele izskatīties? Ir kaut kādi piemēri? 

nedomāju, ka ir īstais laiks diskutēt par to kā izskatīsies - izvietojums, saturs, krāsas, kas būtu lieka kritika pirms diskusija ir sākusies vai vispār ko tādu vajag.. standarts, ko es jau minēju - sānu bloki, centrā jaunumi, sīkās detaļās ikviens var aizsapņoties :)

Var taču uztaisīt lai ierakstot kso.lv, notiek automātisks redirekts uz forums.kso.lv.. :)

Var taču uztaisīt lai ierakstot kso.lv, notiek automātisks redirekts uz forums.kso.lv.. smile.png

Bez sākuma? Tikai forumu? Nēēē, vaig arī sākumu, lai varētu iečekot kaut ko. Man nav žel nauda, ja būs tik tiešām normāls sakums un bus metēji

Tad laikam būšu viens no retajiem, kurš izmanto sākumlapu, regulāri iečekojot, kāda ir dzīvība serveros un apskatot banlisti.

• Like 2

Tad laikam būšu viens no retajiem, kurš izmanto sākumlapu, regulāri iečekojot, kāda ir dzīvība serveros un apskatot banlisti.

Paskaties forumam abās malās ir tukši stūri - labajā stūrī varētu skaisti salikt serveru monitorus, bet ar podziņām Parādīt/paslēpt, lai tiem kam neinteresē , lieki nenoslogotu browseri :)

Es jau labu laiku atpakaļ minēju, ka mēs webu likvidēsim, jo http://forums.kso.lv/portal/ jau pilda weba funkcijas, man tikai nav luste pieķerties un salikt tos jaunizveidotos logučus un sākt likt paŗējo fīču pa sidebariem, lai neizskatītos pēc kakas.

Tā kā vajag-nevajag jautājums ir lieks.

es zinu, ka Tu to teici, tikai vēlējos padiskutēt, ja nu tomēr..

cerot uz kaut kādu sava veida attīstību weblapas ziņā, ņemot vērā, ka KSO ir vadošais CS 1.6 LV projekts, kurš godam turās un izaugsmes iespējas joprojām ir priekšā ;)

ja reiz lieks, tad vari klapēt ciet.

vienīgi atceries par ko runājām pirms kļuvu "zaļš" - ka šeit nereti ieteikumi netiek īpaši ņemti vērā, uz ko saņēmu izteikumu no Tevis, ka nevienam nav liegts izteikties un viss tiks izvērtēts, aptuveni tā.

papildus tam, ja drīkstu vēl izteikties izlemtajā - neredzu iemeslu kāpēc par samērā lētām izmaksām, ko "samestos" "vietējie" nevarētu papildināt šo weblapu, bet nu, protams, galavārds, Jums vadošajam personālam.

Nu pasaki pats, priekš kam tas webs ir vajadzīgs un kāda jēga no tās iztērētās naudas par, visdrīzāk, kaut kādu def kakainu webu, kurš tāpat diez vai kaut kādu labumu dos? smile.png

Par tik mazām naudām var dabūt tikai kaut ko sūdīgu un pizģītu vai vienkārši sūdīgu. 

Serveris ar forumu , bet bez sākumlapas - tas man atgādina kaut kādu pamestu serveri. Vai man vienīgajam visu laiku liekas, ka servera sākumlapa pilda vizītkarša funkciju?

Ja visi monitori un info būs ielikta šeit - http://forums.kso.lv/portal/ , tad kāda būs atšķirība? Tas, ka domēna nosaukuma būs klāt forums.kso? Gan jau, ka to var izlabot, lai tā ziņu lapa ir www.kso.lv

Pietam visas bankrota un citas avīzes rādīsies smuki listē, kā jaunumi.

Jā, pietrūkst tās saites uz baniem, statiem utt, to vajadzētu izdomāt, kā pievienot pie foruma. Un gan jau, lai ir ne tikai no /portal, bet no visām foruma vietām lai ir banliste un co pieejami.

Nu jā, tas arī kavē visu pasākumu

Papildinot Jūsu izteikumus par to, ka pasākumu kavē banlists & stati, kā arī atsevišķā gadījumā monitori, kuri papildus pieejami portal modulī, tad tik atliek uzpucēt esošo foruma navigāciju - ja ne standarta IPB, kur šobrīd viss sakrauts pēc kārtas 2 rindās, bet gan nestandarta HTML&CSS variantu, ko smuki var pielāgot standarta IPB forumā.

Kā variants varētu būt: KSO.lv - FORUMS - SERVERI: Statistika, HLTV, Bani - AVĪZE - BLOGS - GALERIJAS - FOTO H - FAILI - LIETOTĀJI

-No "Čats" navigācijā nav jēgas - var uzspiest uz paša čata nosaukuma un ir tas pats;

-Kalendārs jau pilda savas funkcijas sānu blokā, norādot, kuram kad ir dz/d konkrētajā dienā, nezinu vai te kā sociālajā tīklā kāds diži skatās pus gadu uz priekšu trinot rokas, kad kuram būs dz/d, arī neredzu jēgu navigācijā;

Pēc rupjiem aprēķiniem, tad no navigācijas arī prom "KSO.lv", ja reiz nebūs sākumlapas. Un pēc sava veida loģikas, kas vērsta pret sākumlapu jāteic, ka arī blogs ir likvidējams - kāda jēga, ja tur neko neviens neraksta + to pašu var forumā uzrakstīt?

Tos pašus servera monitorus var iegūt arī forumā kaut vai ar prastu iframe.

Par tēmu attiecībā uz sākumlapas jēgu un bezjēgu

Patika izteikums par "vizītkarti" - sākumlapa kā vizītkarte, kura:

- prezentē komūnas "pirmo iespaidu" un tās tēla radīšanu, kur šobrīd ir sajūta, ka ar esošo sākumlapu mēs atrodamies gadus 5 atpakaļ pagātnē, lai arī forums ir 4.5?

- rada pirmo nojausmu par aptuveno projekta saturu kopumā, tajā skaitā attiecībā uz foruma saturu, serveru monitori, lietotāju sarakstiem, atsevišķu sadaļu izvilkumiem, reklāmas daļu u.c. ,kas vien var ienākt prātā, bet ņemot vērā kodēšanas iespējas;

- pirmais iespaids nereti var radīt vai neradīt vēlmi uzkavēties un turpināt savu reģistrāciju forumā, kur manuprāt, mums ikvienam ir svarīgs katrs jaunais lietotājs, jo lai arī mēs paceļam 1, 2, jau pat 3 tēmas "Ziedo mums" - mēs reāli nekustam uz priekšu, kā tikai sēžam un priecājamies par pilniem serveriem, tajā pašā laikā ko lietotājam vajag - iedod unbanu vai acc.

Kam var būt traucējoša uzlabotāka sākuma lapa?

- ja tas neparedz izmaksas no administrācijas puses, KSO tikai iegūs,

- par mazu samaksu jauna sākumlapa? tas nenozīmē, ka viņa būs sliktāka, tas, protams, arī nenozīmē, ka viņa būs 100 eiro vērta dizainera un/vai kodētāja sniegums, lai gan nenoliegšu, ka mūsdienās jaunie censoņas pārspīlē ar saviem veikumiem rezultātu un cenu ziņā, uzskatot sevi par programmēšanas-guru.

Esošā situācija, kad forums ir un tikai to vajag:

- ko gan savādāk liela daļa var teikt, ja sākumlapā īsti nekas nenotiek jau vairākus gadus?

- protams, ka forums ir un būs primārais, bet weblapas papildinājums sākumlapa uzskatāmi ir tikai ieguvums un liels pluss portālam kopumā.

respektīvi nav 10 punktu saraksts uzrakstāms, lai pierādītu sākumlapas jēgu, jo to pašu var jautāt par minēto blogu, kalendāru, pat portal moduli, ja reiz VISU TAK VAR FORUMĀ sarakstīt, ne tā? smile.png un ja es Jums pajautātu kāda jēga no portal moduļa, ja viss jau atrodas forumā - kam lieki dublēt info.? tad jau labāk portal moduli ielikt kā sākumlapu, aizstājot ziņas ar jaunumu rakstiem smile.png

un lai arī es varbūt nenosaucu tik ļoti vērā ņemamus argumentus, tomēr noliegšu, ka tas nav tikai "darīšanas pēc", ne tikai"vajadzības", bet viss kopā, jo galu galā variantā, kur weblapu varētu aprīkot ar dažādiem IPB risinājumiem mēs visu varam saspiest forumā.

--------------------------------

edīte +

sākuma lapas likvidēšanas gadījumā -  jaunākie faili, instalējot IPB failu moduli, kurā iekļaut ne tikai KSO CS relīzes, bet dažādu spēlei noderīgu komunikācijas programmu lejupielādes u.tml, kas arī vienlaikus popularizē komūnu kā informācijas resursu ieguves vieta.

-

• Like 1

Piekrītu par to ka blogi nafig nav vajadzīgi. Vienīgie kas viņus raksta , ir ik pa laikam spamboti kas apsveic Ryan Sykes dzimenē ^_^

• Like 1

Baigais penteris... Portal arī pildīs web funkcijas, kam tad Es viņu minēju? Arī monitori tur jau ir, problēma ir tik visu pārējo salikt pa plauktiņiem.

nu bļin, ja penteris, tad es slēdzu un miers.

gaidīsim tad plauktiņus un problēma risināta ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.