Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
cloudR

Tālruņa izvēle.

Recommended Posts

Labdien, cilvēki! Šeit vēršos pie jums saistībā ar sava nākamā tālruņa izvēli.

Gribētu dzirdētu jūsu atsauksmes/recenzcijas/rekomendācijas par tālruni HTC Desire 500. Protams, jūs drīkstat ieteikt arī citus, jūsuprāt, vēl labākus tālruņus, vienkārši man šķiet, ka šis HTC būtu diezgan piemērots šodienai par viņa cenu.

Nepērc! Viens kritiens no ceļa augstuma un displeja vairs nav. Telefona mīnuss - pats stikliņš ir uz āru vērsts un ļoti pakļaujas skrāpējumiem, kā arī nav nekādu maciņu - jēdzīgu, kas pasargātu telefonu. Bet, lai vai kā... HTC man patīk.

Nepērc! Viens kritiens no ceļa augstuma un displeja vairs nav. Telefona mīnuss - pats stikliņš ir uz āru vērsts un ļoti pakļaujas skrāpējumiem, kā arī nav nekādu maciņu - jēdzīgu, kas pasargātu telefonu. Bet, lai vai kā... HTC man patīk.

Un ko tu pats ieteiktu? (no androīdiem)

Nokia 6300 - Ietaupīsi naudu, bet iegūsi klasisku, sakarīgu telefonu, aizmirsti par visiem ajfoniem,hātēcē, nafig tev to vajag?

Un ko tu pats ieteiktu? (no androīdiem)

Labas autsauksmes par :  Just5 Spacer un lēts ! Bet ja man piedāvātu pirkt atkal jaunu telefonu es noteikti ņemtu : HTC one max

Starpcitu, tgd Desire 500 ir uz atlaidēm @lmt 6.25 euro/mēn., tā kā vari ņemt , bet ja tomēr esi HTC mīlis kā es, apsver noteikti šo apburošo -classy http://www.lmt.lv/lv/telefoni/HTC_Windows_Phone_8X

Edited by R0x P0x

Viss jāskatās, cik tavs maciņš var atļaut jauna telefona iegādei.

Tev es varu ieteikt divus variantus - Galaxy S4 vai arī Iphone 5c/s.

Nekā labāka par ābolu un S4 nav =)

Pirms iegādājies telefonu padomā vai tu viņu pērc, lai viņš kristu zemē? LOL!?!?!?!?!?!? HTC Desire 500 labs modelis, it īpaši par tādu cenu! wink2.gif Salīdzinājumā, piemēram, ar Desire 601, kurš ir krietni dārgāks, ar tādām pašām funkcijām un ar plastmasas korpusu. Bet, kā androids, labs ir tas Desire 500 un man P***J!!! Ņem ciet.

mjau

Edited by GRUMPY cAAtz

Es parasti pērku Iphone, kurš var izturēt, kad delīrjā to šķaidu pret sienu un nokrītot no 2cm augstuma nesaplīst.

Bet vispār jau augstāk viss ir pateikts.

Pirms iegādājies telefonu padomā vai tu viņu pērc, lai viņš kristu zemē? LOL!?!?!?!?!?!? HTC Desire 500 labs modelis, it īpaši par tādu cenu! wink2.gif Salīdzinājumā, piemēram, ar Desire 601, kurš ir krietni dārgāks, ar tādām pašām funkcijām un ar plastmasas korpusu. Bet, kā androids, labs ir tas Desire 500 un man P***J!!! Ņem ciet.

mjau

Tāda iespēja ir jāapsver tik un tā, kaķi!  LOL :?

Pats tagad esmu ticis pie Samsung galaxy S III un nav ne vainas! Nav par ko sūdzēties. Tākā pats dotu priekšroku viņiem un arī iesaku.

Kā vienmēr, kāds autors vēlas lietu par ~200 euro, viņam iedirš savu huiņu, kura maksā 400+ EUR ... Davai izlauziet sev pirkstus. Man arī ir ābols, bet tāpēc man nav jādirš huiņa, ka tas ir labākais no visiem... Ātrdarbība, protams, ir nenovērtējama, taču ir kaudzīte ar lietām, kas uz iOS vienkārši nav.

Budžeta klasē nav WOW telefonu, tā kā atliek ņemt to, kas patīk tev, nevis to, kas patīk citiem vai visiem.

Nesen man uzdāvināja Samsung Galaxy Trend Plus. nedaudz vairāk par nedēļu esmu palietojis, man personīgi liekas ļoti labs un funkcionē labi. pagaidām īsti nekādus super gļukus nēesmu pamanījis, vienīgi šķiet, ka kamera verētu būt nedaudz kvalitatīvāka, bet nu arī nevarētu sūdzēties.

telefons tagad iet pa akcijas cenu 126 euro. akcija vēl 7 dienas.

http://www.lmt.lv/lv/telefoni/Samsung_Galaxy_Trend_Plus?menesi=24

Edited by epitome

Ņem Sony Eriksonu XPERIA, man viņš krita i no 3 stāva i no rokām i visur i nekas nav noticis.

Gribu piebilst, ka man vakar izkrita ābols no 4. stāva. biggrin.pngbiggrin.png

mjau

Maximas, Rimi ?

Gribu piebilst, ka man vakar izkrita ābols no 4. stāva. biggrin.pngbiggrin.png

mjau

Pirms iegādājies telefonu padomā vai tu viņu pērc, lai viņš kristu zemē? LOL!?!?!?!?!

pretrunā pats ar sevi , nice

Lai zinātu kādu telefonu tu gribi, tev jāzin, ko tu ar to gribi darīt. spelēt spelītes, taisīt selfijus, sērfot odnoklasņiki.ru vi vnk sūtīt sms mammai. tālāk jau var lūkoties kādu modeli/ražotāju jāskatās

pretrunā pats ar sevi , nice

Vai es viņu pirku, lai kristu zemē? Nē, doh. Un believe me, tā ir totāla haļava, ka nekas nenotika krītot no 4. stāva. Tavs pats izturīgākais tālrunis(atskaitot CAT)(pat tā pati 3310'tā) pašķīstu... :D Un tas vēl notika ar ābolu. w00t!? Esmu apgāzis katrā 2. telefona lietotāja un katra SAMSUNGISTA viedokli/teoriju... Ja puikam ir lieki 1000 EUR, lai pērk ābolu, uzskatīsim, ka mans negadījums kalpos kā garantija... :D :D

mjau

neviens nepērk telefonu lai mestu to zemē, bet katram tas ir noticis nejaušām, tas gan ir fakts. Tapēc tālruņa izturība jau nu tiešam nav tas mazsvarīgākais punkts. tādiem stikliem parasti liek visādus silikona prettrieciena ietvariņus utt,

Ja runa iet par summām, tad es vēlos atrast telefonu, kura cena līdzinātos iepriekš minētajam Desire 500 un, protams, arī telefona parametri.

P.S. netaisos savu telefonu mest ārā pa logu.