Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
never thought

Banned by Afrojack

Recommended Posts

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Afrojack
[AMXBans] You can complain about your ban @ forums.kso.lv
[AMXBans] Reason: 'tupajolisesi?'
[AMXBans] Duration: '7 hours and 24 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:79646372'
[AMXBans] Your IP: '109.110.19.229'
[AMXBans] ===============================================

http://bans.kso.lv/ban_list.php?bid=27891

http://pub-demos.kso.lv/KSO-PUB-1403201723-de_aztec_old.zip

Aztec mapē , kad līdz misijas beigām vēl bija palikušas 83 sekundes, es saņēmu slay no Afrojack puses. Kā rezultātā uzdevi viņam jautājumu vai viņš ir pajols.

Protams, tā vietā , lai uzliktu man gag par to, ka es būtu aizskāris viņa mazo, maigo dvēselīti viņš mani vairākkārt nosauc par dauni.

Protams, tad sekoja kiks, pēc kura es viņam pavaicāju - kapēc viņš neatbild uz manu jautājumu, bet pēc tam sekoja bans.

Vēlos saņemt unban , jo neuzskatu ,ka es būtu kaut ko grēkojis.

Tu esi muļkis. Tu kaut kādus 3-4 roudus jau tur notupīji. Beigās bvel Tev bija c4. nu tad lūdzu slay. Tu ;abak būtu priecajies, ka es tik mazu banu uzliku, balamute sīka. 

Tu esi muļkis. Tu kaut kādus 3-4 roudus jau tur notupīji. Beigās bvel Tev bija c4. nu tad lūdzu slay. Tu ;abak būtu priecajies, ka es tik mazu banu uzliku, balamute sīka. 

un jau atkal Tu neproti savaldīties un brūķē muti.

Tu gadījumā neesi no laukiem ?

Priecāties par to,ka tik mazu banu uzliki - Tu smejies par mani ? Tu vispār nevarēji likt man nekādu banu, jo šoreiz Tu savas administrātora tiesības izmanotji netiešos nolūkos. Manuprāt, tas viss tik ir vakardienas draudu iespaidā no Tevis.

Man vairākkārt bija C4, kuru es skrēju un plantoju. Manuprāt, servera noteikumos nav noteikts, cik ātrā laikā Tev ir jauzplanto C4.

ai, ai, ai....

:D vairāk kārt plantoja :D:D:D mēs visas kartes laikā tikai 2 roundus paņēmām :D:D:D:D :TU PAJOLIS ESI?

čata vēsturē no banotā spēlētāja puses patīk 3x jautātais "pajolis esi", bet admina "netēlo dauni", "jo tu esi daunis" nav labāks..

lai nu kā, situācija, kurā ir izveidojis potenciāli nepamatots slay ir jārisina tik pat adekvāti vārdos, cik vēlies saņemt atbildi, nevis "Tu pajolis esi?" Tāpat arī adminam, manuprāt, nav tiesību spēlētājam piedēvēt daunisma statusu "daunis", ne tā? smile.png

un pašā saknē atliek vien izzīst kā tur ar to slay situāciju bija un abiem indivīdiem derētu savaldīt savas emocijas, nebojājot savu tēlu serverī, forumā wink2.gif

Korij, viņš jau otru dienu man dirš kko virsū. nesparotu vienkārsi, kapēc man ar viņu te būtu vēl jaspēlējas. nes no sava neatkāpšos daunis viņš ir. tas ir točna.

Korij, viņš jau otru dienu man dirš kko virsū. nesparotu vienkārsi, kapēc man ar viņu te būtu vēl jaspēlējas. nes no sava neatkāpšos daunis viņš ir. tas ir točna.

nu ok, es nezinu kas notiek ar Tevi un viņu vakar, aizvakar u.tml, bet tad to arī raksti klāt, kad par Tevi sūdzās, jo tā vai tā abi neesiet "balti" šajā situācijā.. ja arī Tu uzskati viņam pamatoti banu piešķirt, tad dari to vai gago bez liekvārdības ar aizskarošām frāzēm. Es nenoliedzu, ka citreiz pelnīti ir kādu "norāt", bet tomēr kā saka "admins ir paraugs citiem". ;)

Vienīgais, kurš sevi te par baltu un pukainu uztaisa ir viņs. tev jau butu jāzin, ka es nespēlējos ar šitiem "izcilajiem" prātiem.

Vienīgais, kurš sevi te par baltu un pukainu uztaisa ir viņs. tev jau butu jāzin, ka es nespēlējos ar šitiem "izcilajiem" prātiem.

Vari spēlēties, vari nespēlēties , bet emocijas savas iemācies savaldīt. Arī par vakardienu runājot, viss ko es Tev pārmetu - tas bija nepamatots bans citams spēlētājam, kurš Tevi nejauši nošava.

Kad tik Tev nav sācies periods, kurā sāp vēders un emocionālais stāvoklis ir diezgan nestabils?

Parunā vēl. viss, umņikam vairs neko neatblidēēsu. palieku pie sava.

Lab Afrojack arī aizsvīlās, bet nu cmon šitie klauni kas pēc tam dirš virsu kpc mani slay, par ko? Padomā never thought tu lielāku kartes daļu nosēdeji netālu no bāzes un tā vairākus raundus un vnk vēl ņem un sēdi respa kautko muļķojies piedod man nu šo reiz Afrojack ir tiesības tādu kā tevi banot un jā priecājies kad tev ir tikai 7h bans/TC

Element, tas tavs posts man baigi nepatīk. Uzrakstīts tādā pamatīgā 14 gadnieka līmenī...

Pirmkārt, slejot bez brīdinājuma un pirms tam neslepojot nav smuki jebkurā gadījumā(it īpaši, ja palicis stipri vairāk par minūti raundā).

Otrkāt, Afrojack, uz provokācijām nav jāatbild. Par jautājumu - ''pajolis esi?'' atbildēt ar gagu, nevis iesaistīties diskusijās. Ja turpinās saruna adminčatā vai pēc gaga, tad var likt banu. Bet atbildēt ar līdzīgiem tekstiem un pēc tam likt banu ir diezgan truli.

Treškārt. never thought, ja tu nāc uz forumu un gribi, lai admins par savu rīcību dabū pērienu, jo tu pats, atverot topiku, mazāk izmantosi apvainojumus, jo lielāka iespēja, ka tev izdosies.

Īsāk sakot, lai arī par sleju lielāka taisnība, demku neskatoties, ir never thought, par šādu atbildi, 8 h bans ir +/- normāls

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.