Jump to content
KSO.lv Forums
KNEVILS. letmeownyou!

Porblēma ar pievienošanos serverim.

Recommended Posts

[KSO] ===============================================
[KSO] ========== To play on this server, ==========
[KSO] ========== Please buy a game or get a registered slot. ==========
[KSO] ========== For more info visit http://forums.kso.lv ==========
[KSO] ===============================================

Novilku jūsu jaunāko csu , tāpat rāda šito kad konektējas serverim? Kāds nezin ka salabot? Jau 3x parinstelēju , tas pats. Doh. Sagribējas csu atkal uzspelet , bet netieku pat serverī. Prikt kautkā negribās uz 1 nedēļu , un slotu it īpaši. :( pls?

foruma guru attiecībā uz šo tēmu varētu kādu FAQ tēmu uzdrukāt, te jau par šo reizes 5 vismaz skandināts ..

Ar CS versijām tam nav nekāda sakara vispār. Ja ir Lattelecom nets, tā var gadīties. Iespējamie risinājumi: IP maiņa, Steam CS vai slots serveros..

Man patīk Junkers :)

Vnk sagadīšanās, ka tāda sistēma ieviesta tad.. :)

Ar CS versijām tam nav nekāda sakara vispār. Ja ir Lattelecom nets, tā var gadīties. Iespējamie risinājumi: IP maiņa, Steam CS vai slots serveros..

ar Steam es tieku Jūsu serverī, bet ja izmantoju nonsteam tad man met ārā tieši to pašu..

Tā kā es pēdējā laikā izmantojot tikai parasto versiju tad @ kso es iekšā netieku..

ja drīkst jautāt, ko Lattelecom nets var ietekmēt parastajam Cs, ka metas šāds paziņojums?

Edited by dixon

Nevienā no linkiem nav konkrētas atbildes...

Un it īpašu uz to, ka tas nav saistīts ar cs versiju...

tikai tas ka ar steam tikt iekšā nav problēmu:)

Edited by dixon

Guest
This topic is now closed to further replies.

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.