Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

informācijas institūcijas

Recommended Posts

Kāds varbūt, lūdzu, varētu padalīties ar piemēriem/ieteikumiem par informācijas institūcijām Rīgā?

Protams pēc paša pieredzes šo to var atlasīt, arī google šo to atrod, bet varbūt kādam ir kas vērtīgs aizķēries. Vēlams kādu samērā atpazīstamu/populāru/prestižu informācijas institūciju.

Paldies jau iepriekš.

Čozafak ir informācijas institūcija?

informācijas institūcija a.k.a - firma/uzņēmums/iestāde, kura darbojas ar informāciju u.tml.

p.s. G, Tev gadījumā nebija SA kurss?

Ir kāds uzņēmums, kura rīcībā nav informācija un kurš nestrādā ar info? :)

Bija man SA, bet mums tādas iestādes kā informācijas institūcijas netika pasniegtas. Jebkurš ziņu portāls darbojās ar info, jebkura bibliotēka, TIC`i muzeji, SA biroji, citiem uzņēmumiem ir savas SA daļas...

Man šķiet, ka tāds jēdziens kā informācijas institūcijas kā tāds ir absurds, tev vajag precizēt ko tu meklē un priekš kam.

• Like 1

meklēju kursa ietvaros informācijas institūciju, kura būtu Rīgā, ir samērā populārā, lai viņai būtu izstrādāts publicitātes plāns gadam, ko varētu paanalizēt, bet tā kā studijās diži neviens Tev necentīsies skaidrot kā tiek definēta informācijas institūcija u.tml, kam varētu būt līdz 100 skaidrojumiem, tad es Tev neko vairāk nevaru definēt.

Gribēju Live Riga paņemt, bet šiem pat vietne nedarbojas.

Par TIC, bibliotēkām u.tml ir skaidrs, es prasu, Jūsuprāt, populārākās institūcijas šajā ziņā Rīgā.

p.s. Institūcijas, kuru galvenais - primārais uzdevums ir darboties ar info. apkopošanu un sniegšanu u.tml, nevis viss, kura apritē ir informācija, tāpēc arī "informācijas institūcijas".

http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/novembri-portaliem-rekordliels-apmeklejums-lielakie-inbox-delfi-un-draugiemlv.d?id=43981764

Lursoft

TAVA

Forbes

Da hvz, kas tev tur ir vajadzīgs, tu tur jebko vari paņemt, kas ir TOP`os

p.s. Institūcijas, kuru galvenais - primārais uzdevums ir darboties ar info. apkopošanu un sniegšanu u.tml,

Pēc šī tu vari ķemmēt augšā visus ziņu portālus, laikrakstus un žurnālus... Ja runa ir par LV mērogu, tad nez vai tur ir nežēlīga izvēle, ņem to, kas pašam patīk... Tvnet, delfi, LA, NRA, Diena, Latvijas nacionālais arhīvs utt.

studijās diži neviens Tev necentīsies skaidrot kā tiek definēta informācijas institūcija u.tml,

Tjipa neviens nevarēja pajautāt pasniedzējam: "Kas tieši ir informācijas institūcija?" vai "Kas tieši šī kursa un uzdevuma izpratnē ir informācijas institūcija?"

Otherwise, varbūt der mans slimnieku statistikas kantoris - http://www.spkc.gov.lv/

Vari arī aptauju kantorus paskatīt...

Edited by Chazz

paldies, neiedomājos, ka varu pajautāt.

lai nu kā, pāris institūcijām aizrakstīju.

es te neveidoju tēmu lai risinātu jēdziena izpratni, bet gan meklētu, Jūsuprāt, zem šī "maģiskā" jēdziena apslēptās populārākās institūcijas Rīgā.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.