Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
R0x P0x

Marhils vs Streips

Recommended Posts

Ilgākā intervija kādu esmu noskatījies līdz galam un to nenožēloju.

Izbrīns no abu pušu pārstāviejiem ,nosacīts.

Vēlētos uzzināt Jūsu domas.

• Like 1

Marhils tāds redneks, pusi no viņā teiktā nesapratu, bet domu izvilku. Ar Streipu es pārgulētu, ja būtu gejs.

Vispār smieklīgs raidījums sanācis, parasti kkāds BS.

Par autoru:

Lūdzu, nomaini savu tizlo avataru un parakstu, lai es kaut cik nopietni spētu uztvert tavus ierakstus. 

Par raidījumu:

Pārsteigums bija, ka Kaimiņš, atšķirībā no citām reizēm, maz pārtrauca un ļāva kārtīgi izpausties viesiem, šoreiz tas bija tieši laikā. Kārlis Streips tur noteikti bija zinošākais, kā rezultātā arī to savu nostāju par gejiem spēja ļoti labi argumentēt un to apgāzt bija ļoti sarežģīti. Uldis pamētājās ar statistiku, taču Streips, būdams ļoti gudrs un eksakts cilvēks, uzreiz lika ko pretī, taču man jau izskatījās, ka tā vienkārši bija nepatika tieši pret gejiem, nevis untumiem, ko jebkādas grupas censtos ieviest valstī. Tas ir saprotams, ka heteroseksuālim šai situācijai pieiet objektīvi ir ļoti grūts uzdevums.

Bakarda viedoklis:

Geju laulības pat būtu gatavs atbalstīt, ja tiktu ņemti vērā vairāki punkti. Iespēja laulību reģistrēt, dokumentēt - protams, ka tas mani nesatrauc. Arī raidījumā minētā iespēja laulātajiem cilvēkiem saņemt priekšrocības slimnīcās, nodokļu atvieglojumus, mani neuztrauc, jo tas ir tas, ko saņem citādāk domājošie cilvēki. Noteikti neatbalstu to, ka gejiem pastāv iespēja adaptēt bērnus, jo lai arī bērni izaug psiholoģiski normāli, manuprāt, tas tomēr ir diskomforts bērnam, kā arī neliels spiediens uz citiem cilvēkiem viņu orientācijas izvēlē.

Psihologa viedoklis:

Viena psiholoģe man stāstīja, ka mūsdienās ir izveidojušās 2 lielas geju grupas. Pirmā ir tā, kuri jau kopš bērnības, tāpat kā Kārlis Streips, ir geji un viņiem tas ir ierakstīts DNS kodā, ka viņiem uz meitenēm čūska gulēs mierīgi, taču otra grupa ir cilvēki, kuri ir mainījuši orientāciju dzīves laikā un šo cilvēku mērķi ir pavisam citi - uzmanība, ''pamēģināt'', sievietes kļūst par garlaicīgu un tamlīdzīgi. Tieši šie cilvēki ir tie, kas lielā mērā ir veidojuši sabiedrības negatīvo attieksmi pret īstiem, nevis samākslotiem gejiem un visu geju sugu kopumā.

Edited by bacard^

ļoti apbēdināja Marhilēviča komentāri par to, ka gejiem nevajag pilnīgi nekādas likumiskas tiesības darīt tādas un tādas lietas, un Marhilēvičš manās acīs pēc šīs intervijas palika lielā muļķa lomā, jo kā minēja, kā tas izskatās, kad divi džeki pie kases bučojās, tas redz nēesot pareizi. Lūk te man bija liels WTF!

Kas to nosaka, kas ir normāli un kas nē? sabiedrība! Ja sabiedrībai kaut kas nepatiks, protams, to nedrīkst darīt citi, tā nedrīkst izskatīties citi un tā nedrīkst ģērbties citi, kāpēc? Jo tā ir noteikusi sabiedrība.

Ja tev ir pazaudēti 5 zobi tad tu automātiski esi neizskatīgs cilvēks, jo tā sabiedrībā pieņemts. Tu nedrīksti iet pa ielu skaļi dziedāt, jo tad automātiski tu būsi vislielākais dīvainias uz planētas, jo sabiedrībā tā ir pieņemts. Tieši tas pats ir ar gejiem, ja viņi bučojas un mīcās sabiedrībā tad tas uzreiz ir slikti. Ja tev nepatīk, neskaties un darī ko darīji. Es esmu viens no tiem, kam nepatīk, ja redzu gejus bučojamies, bet es par to viņus nenodiršu, lai jau ņemās. es savas acis taču varu citur nolikt. Geji mani pilnīgi un galīgi neuztrauc tik tālu, kamēr tasi neskar mani. Līdz tam, lai viņi eksistē, precas, adoptē bērnus un dzīvo sev laimīgu dzīvi. Es domāju, ka jebkurš cilvēks to ir pelnījis, būt laimīgam.

Mans viedoklis Marhila pusē. Neredzu ne mazāko iemeslu bīdīt rietumu kultūru mūsu mājās. (Rietumu, jo tie tur ir dedzīgākie aizstāvji) Esi kakustūmējs, esi un dzīvo kā vēlies, bet neprasi savas atsevišķās tiesības veidot kakustūmēju ģimenes, jo pie mums visi tie bērni, kas augs kakustūmēju ģimenēs, būs atsisti, nosisti un viņiem vispār nebūs normāla dzīve. tas, ka Ziemeļkorejā izturās pret atsevišķām cilvēku grupām citādāk, atļauti vardarbīgi nāvessodi un cilvēku grupu, legāla iznīcināšana, tas, ka Indijā, kaut arī nesen atcēla kastu sistēmu, joprojām ir tās tendences, kurās ir cilvēku grupas, kurām nav tiesību ieņem atbildīgus amatus un būt balsstiesīgiem, nenozīmē, ka ARĪ MUMS tas pats ir jāņem par normu un jāatbalsta.

Tagad jau ir absurds, ka kaut kādam noziedzniekam, kurš izolēts no sabiedrības dēļ tīšas slepkavības `n`shit, ir savas tiesības uz to, to un šito. Citās valstīs vēl cietumi ir labāki kā mūsu studentu kojas, tad kāpēc dzīvot normāli, ja valsts maizē var dzīvot ērtāk kā brīvā pasaulē?

Laulības geju starpā nekādā veidā nedrīkst kotēt kā laimes faktoru. Kopš kura laika laimīgs cilvēks ir precēts cilvēks? Kas tas par standartu?

Tas nebija domāts tikai burtiski, ka cilvēks apprecas, dzemdē bērnu un uzreiz ir super laimīgi.

Vairāk tas, ka tiek apspiestas šo cilvēku darbības. Tas pats lieliskais piemērs par slimnīcu. Domāju, ka geji Latvijā jūtas kā zoodārzā.

Neesmu pētījis, bet gan jau ir iespējamas kaut kādas notariāli apstiprinātas pilnvaras ar kurām slimnīcas jautājumu var atrisināt ne tikai geju starpā, bet vispār cilvēks-cilvēks starpā, nododot rīcībspēju citai personai. Kādi vēl varianti, kam tas vajadzīgs?

cilvēks-cilvēks starpā jau sen kā nekas nenotiek un vēl jo vairāk ja tu būsi gejs.

es saprotu, ka viedoklis mums krasi atšķiras tāpēc pie tā arī paliekam.

Nesapratu ko tu ar to pirmo

cilvēks-cilvēks starpā jau sen kā nekas nenotiek 

gribēji pateikt?

Tu argumentēji ar "lielisku" piemēru par slimnīcu no video sižeta, es lieliski pretargumentēju ar to, ka to lietu var nokārtot savādāk, nav jāmaina valsts sistēma par labu gejiem... 

Par autoru:

Lūdzu, nomaini savu tizlo avataru un parakstu, lai es kaut cik nopietni spētu uztvert tavus ierakstus. 

Par raidījumu:

Pārsteigums bija, ka Kaimiņš, atšķirībā no citām reizēm, maz pārtrauca un ļāva kārtīgi izpausties viesiem, šoreiz tas bija tieši laikā. Kārlis Streips tur noteikti bija zinošākais, kā rezultātā arī to savu nostāju par gejiem spēja ļoti labi argumentēt un to apgāzt bija ļoti sarežģīti. Uldis pamētājās ar statistiku, taču Streips, būdams ļoti gudrs un eksakts cilvēks, uzreiz lika ko pretī, taču man jau izskatījās, ka tā vienkārši bija nepatika tieši pret gejiem, nevis untumiem, ko jebkādas grupas censtos ieviest valstī. Tas ir saprotams, ka heteroseksuālim šai situācijai pieiet objektīvi ir ļoti grūts uzdevums.

Piedod, tas ir mans lietotājs. Iepazīsties.

Pārsteigums bija, ka Kaimiņš, atšķirībā no citām reizēm, maz pārtrauca Marhils jau vinkārši bija iekārtojies pie klavierēm un spēlēja uz savas notis, bet Streips sadalīja melodiju taktsmērā kā jau īstam dzimušam homoseksuālim pieklājas. Bet interesanti būtu, ja Streipa vietā būtu, tava pieminētā (psihologa) 2. grupas pārstāvis.

Psihologa viedoklis:

Viena psiholoģe man stāstīja, ka mūsdienās ir izveidojušās 2 lielas geju grupas. Pirmā ir tā, kuri jau kopš bērnības, tāpat kā Kārlis Streips, ir geji un viņiem tas ir ierakstīts DNS kodā, ka viņiem uz meitenēm čūska gulēs mierīgi, taču otra grupa ir cilvēki, kuri ir mainījuši orientāciju dzīves laikā un šo cilvēku mērķi ir pavisam citi - uzmanība, ''pamēģināt'', sievietes kļūst par garlaicīgu un tamlīdzīgi. Tieši šie cilvēki ir tie, kas lielā mērā ir veidojuši sabiedrības negatīvo attieksmi pret īstiem, nevis samākslotiem gejiem un visu geju sugu kopumā.

Vēl jāpiemin tas, ka vairāki pētījumi liecina, seksuālo orientāciju ietekmē arī augļa apstākļi dzemdē, procentuāli ļoti maz, bet cik zināms, pausaulē , ar gadiem būs homoseksuāļu pieplūdums... bet kas notiksies tad...?

Katram draugam pa pazīstamam homo.

Streipam nav svarīgi, būs viņam pēcteči, vai nebūs. Pēc šitā es biju vieglā šokā vēl kādas 5 minūtes. Labi, tagad tie, kas tāpat domā, ir mazākumā, bet kas būs, ja homoseksuāļu skaits pieaugs? Vot tas būs slikti. Tad uzreiz vajadzēs pieņemt likumu par mākslīgo apaugļošanu lesbiešu pāriem, savādāk Zeme vēl izmirs.

Bērnu adoptēšana vispār ir absudrs...

Tie likumi, ko grib ieviest šeit, vēl ir puķītes, atšķirībā no pavisam absurda termina ''vecāks nr.1 , vecāks nr.2'', ko gribēja ieviest (un varbūt ieviesa, es hz) Francijā.

Izskatās jau dīvaini, ka homoseksuālisma pārstāvji, kas ''bučojās un maigojās pie kases'', var būt pēc likuma vienlīdzīgi ar heteroseksuāļiem, bet pagaidām mani tas ne īpaši krata. Mani šī tēma kratīs tad, ja sāksies atklātā homoseksualisma propoganda.

Kādi tad ir tie faktori, kas ietekmē embrija seksuālo orientāciju, un kur izrāvi, ka geju skaits palielināsies, iemet kādu linku, jo šis ir interesanti, Rokx Pokx

Likšu kādai grūtniecei lūrēt eirovīziju 24/7, redzēs vai piedzims gejs.

Edited by suuds

Tas, ka geji ir lohi, ir tik pat skaidrs, kā tas, ka Uldis ir retards.

- Tu zini, kāda ir statistika?

- Nu pastāsti.

- Ļoti slikti, ka tu nezini. Noskaidro1

Respektīvi bārstās ar retoriskām frāzēm bez seguma...

Tu argumentēji ar "lielisku" piemēru par slimnīcu no video sižeta, es lieliski pretargumentēju ar to, ka to lietu var nokārtot savādāk, nav jāmaina valsts sistēma par labu gejiem...

Cik saprotu, faktiski tiek runāts par likumiem, kuros dzīvesbiedrs (jebkurš) kļūtu līdzvērtīgāks laulātajam draugam, nevis iespēju precēties. Tie nav geju propagandas likumi, bet vienkārši iespēja diviem cilvēkiem veidot ģimeni arī neprecoties.

Respektīvi, šobrīd ir tā, ka pāris var nodzīvot kopā 30 gadus, bet neapprecēties un it kā nekāda vaina, bet tajā brīdī, kad tavu dzīvesbiedri sabrauc vilciens, tu nevari iet uz līķa atpazīšanu, jo arī tu neesi nekāds radinieks. Tā ir problēma gan cilvēkiem, gan zilajiem. Tas, ko ir plānā izmainīt, ir - lai, dzīvojot kopā, tavai draudzenei būtu iespēja prasīt, lai, ielaiž tevi apraudzīt, kad slimnīcā gulēsi bezsamaņā pēc tam, kad zilie būs tevi izvarojuši biggrin.png

Pretestība, savukārt, ir tāpēc, ka šajā projektā nav paredzēts, ka pāri drīkst veidot tikai vīrieties un sieviete, bet zilajam drauga līķi no morga neizsniegs.

Debils bija arī Ulda arguments "Dimiters man pazvanīja un pastāstīja ..." biggrin.png Bet, lai kāds viņš būtu daunis, vārdus viņš māk sarindot prikolīgi:

pāķi vēl kurina pēdējos sterus

kā transā pierubī dekoderus

pofig par dzimtas ķīlāto būdu

silda vēl teļļuks pilns mīļoto sūdu

Edited by Chazz

Streipam nav svarīgi, būs viņam pēcteči, vai nebūs. Pēc šitā es biju vieglā šokā vēl kādas 5 minūtes. Labi, tagad tie, kas tāpat domā, ir mazākumā, bet kas būs, ja homoseksuāļu skaits pieaugs? Vot tas būs slikti. Tad uzreiz vajadzēs pieņemt likumu par mākslīgo apaugļošanu lesbiešu pāriem, savādāk Zeme vēl izmirs.

Ņemot vērā pēdējo 200 gadu tendences ( http://en.wikipedia.org/wiki/File:World-Population-1800-2100.svg ) + zinātnes attīstību, Zemei patiešām draud izmiršana. :crying: