Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
bacard^

Gribu būt mobils

Recommended Posts

čau!

Nekad neesmu pircis portatīvo datoru, lūdzu palīdziet man izvēlēties.

Es gribēšu:

Daudz (12+) stundas aktīvi darbināt ierīci no vietas, arī gultā un uz sava vēdera. Un es negribu, lai man vēders uzsilst.

Skatīties hokeju un filmas, lasīt ziņas, atvērt daudz ekseļus un wordus reizē

Paspēlēt kādu jauno braukāšanās spēli labā kvalitātē

Nevest ik pēc 3 mēnešiem vai biežāk ierīci uz remontu

Iekļauties izdevumos līdz 500, maksimums 550 EUR

Pirkt preci 1a interneta veikalā (der ļoti ļoti ļoti ļoti argumentēti citi varianti)

Paldies? 

Daudz (12+) stundas aktīvi darbināt ierīci no vietas, arī gultā un uz sava vēdera. Un es negribu, lai man vēders uzsilst.

Nebūs LOL

Bet vispār tādās cenās visi tie vidusmēra portatīvie ir vienādi un pavilks visas tavas prasības.Galvenais neiegrābties ar video karti. Konkrētu modeli ieteikt nevaru, bet HP ir labi portjuki.

Edited by suuds

Nuuu tev ieteiktu, kompīti ar spēcīgu proci... i5+ pročiem U modeļi vājāki, M modeļi būs vairāk spēlēm.

I7 tādā cenā īsti nebūs.

Atceries ja gribi filmas un serfingu labu uz sava puņč, ņem full hd moņuku ar IPS labAkajā gadijumā. Hp ar kvalitāti neizceļās, bet baķene laba līdz 9 h pat... dell un acer spēlēm labs...

Uz portatīvā monitora skatīties filmas ir tas pats, kas vasarā spēlēt peldēšanas spēles tā vietā, lai ietu peldēties.

Uz portatīvā monitora skatīties filmas ir tas pats, kas vasarā spēlēt peldēšanas spēles tā vietā, lai ietu peldēties.

Neteikšu, ka ir tik krimināli, 17collas ar full hd +ips monitoru ,filmas uz puņča ir tīri skatāmas.Par 15,6 collas nemācēšu pateikt.

Uz vēdera turot lapsi skatīties filmas? Tad jau labāk skatīties saulē. 17" portatīvais jau ir pārnēsājams ķeblītis ne kompis.

Balstos uz tām prasībām, ko tēmas autors ir definējis, reāli arī gaumes lieta par to filmu skatīšanos.

Varētu pievērsties reāli tēmai un palīdzēt viņam izvēlēties laptopu , atbilstoši bacard^ vajadzībām.

http://www.neostore.lv/item/EC-00618348/

Toshiba Satellite, i7 procis, ne-Intel videokarte, augsti parametri, adekvāta cena.

Pats lietoju apmēram tādu pašu, pusotra gada laikā nekādu problēmu šķiet, ka nav bijis. Lietoju tieši tam pašam, ko augstāk aprakstīji. Protams, kompis jātur uz coolerpad un ik pa laikam var izpūst putekļus.

Kkad ir bijis, kad diezgan uzkarst, bet nu tas jau no daudziem parametriem atkarīgs (piem, istabā +25 un nav izpūsti putekļi un dzenā visu ko uz kompja). Vasarā ir bijis ap 90° (max var būt 105°). Tagad ziemā vispār neuzkarst, visu laiku <60°. Baterija arī pēc pusotra gada joprojām diezgan labi tur.

Vēl arī ir Toshibas garantija, piem., ja tev nozags kompi, tad vari vietā dabūt jaunu. Sīkāk te: http://www.tvnet.lv/tehnologijas/nozares_jaunumi/418817-toshiba_produktiem_paredzeta_ipasa_garantija

Vienīgi neostore veikals ir sūds. :D Visticamāk pateiks, ka diemžēl nav šīs preces, toties ir kkas divreiz dārgāks, ko var vietā piedāvāt.

Diemžēl salīdzini lapā neredzu nevienu kaut cik man uzticamu veikalu tavam variantam. 

Kā ar šo variantu? Vari kaut ko komentēt, Atlēt? Un kā ir ar to mitruma izturību - pa lielam tas, ka klaviatūra skaitās mitruma izturīga daudz dod un reāli dabā strādā? 

Edited by bacard^

Cenšoties iekļauties cenā, šis variants liekas sakarīgākais priekš manis- 

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_x550lb_haswell_i5_eng

Protams, varētu vēlēties intel core i7, šim ir i5, bet kopā ar sakarīgu operatīvo sākot no 6GB (šim arī 6 GB) un videokarti kura vajadzīga vismaz 2 GB un uz augšu ,lai pavilktu labākās spēlītes, grūti iekļauties cenā priekš i7.

Šis tomēr tāds optimāls variants, kad sakarīga 2gb videne un salīdzinoši jaudīga operatīvā.

Plus tas , ka asusiem kvalitatīva dzeses sistēma......"paviljoniem" un toshibām pārkaršanas problēmas novērojas biežāk.

Ja mobilitāte ir vajadzīga tikai dzīvokļa ietvaros- gultā, virtuvē utt(un var vēl piekasīt klāt 100 erikus) tad man ļoti patīk šis variants

http://www.1a.lv/akcijas/acer_aspire_v3771_powerstation_full_hd_jauda_bez_kompromisiem

core i7, operatīvā 6 GB, videokarte 4 GB

ar 17 collām būs gan patīkamāk filmas skatīties, gan jaunos geimus uzspēlēt un ar tādu videokarti nebūs īpaši jāsatraucas, par to vai pavilks spēles.

mīnusi - klāt 100 eiriki ,kā arī nebūtu diezko ērti, ja katru dienu jāfigurē pa sabiedriskajiem transportiem un citām sabiedriskām vietām, iestādēm ar 17collīgo kompi.

EDIT: Izskatās, ka tavs atrastais variants sakrīt ar manu noskatīto smile.png

Edited by juriuss

Cenšoties iekļauties cenā, šis variants liekas sakarīgākais priekš manis-

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_x550lb_haswell_i5_eng

Protams, varētu vēlēties intel core i7, šim ir i5, bet kopā ar sakarīgu operatīvo sākot no 6GB (šim arī 6 GB) un videokarti kura vajadzīga vismaz 2 GB un uz augšu ,lai pavilktu labākās spēlītes, grūti iekļauties cenā priekš i7.

Šis tomēr tāds optimāls variants, kad sakarīga 2gb videne un salīdzinoši jaudīga operatīvā.

Plus tas , ka asusiem kvalitatīva dzeses sistēma......"paviljoniem" un toshibām pārkaršanas problēmas novērojas biežāk.

Ja mobilitāte ir vajadzīga tikai dzīvokļa ietvaros- gultā, virtuvē utt(un var vēl piekasīt klāt 100 erikus) tad man ļoti patīk šis variants

http://www.1a.lv/akcijas/acer_aspire_v3771_powerstation_full_hd_jauda_bez_kompromisiem

ar 17 collām būs gan patīkamāk filmas skatīties, gan jaunos geimus uzspēlēt un ar tādu videokarti nebūs īpaši jāsatraucas, par to vai pavilks spēles.

mīnusi - klāt 100 eiriki ,kā arī nebūtu diezko ērti, ja katru dienu jāfigurē pa sabiedriskajiem transportiem un citām sabiedriskām vietām, iestādēm ar 17collīgo kompi.

EDIT: Izskatās, ka tavs atrastais variants sakrīt ar manu noskatīto smile.png

Hmh, par acer runājot, tas ir mans favorīts, pats tādu vēlētos... bet ir mīnusi, tādi kā.. 4 gb vrams gpu ir vakadzīgs tikai tāpēc, lai pieslēgtu vel 2 hd monitorus klāt, ja cilvēkam to nevajag, viņš lieki maksā par 2gb.. atbraukšu mājās no skolas, iemetīšu kaut ko arī labu..

Runājot par proci un videni, pavisam zolīdi... geimers būtu prircīgs.

Gt 750m rekomendējamais ram daudzums ir 8gb... a šim ir 6.. var sanākt problēmas.

Edited by Fanat

Diemžēl salīdzini lapā neredzu nevienu kaut cik man uzticamu veikalu tavam variantam. 

Kā ar šo variantu? Vari kaut ko komentēt, Atlēt? Un kā ir ar to mitruma izturību - pa lielam tas, ka klaviatūra skaitās mitruma izturīga daudz dod un reāli dabā strādā? 

Tavs variants, tiešām šķiet vilinoši labs, cena nav slikta, CPU bikiņ pieklibo, bet nav slikts proča U versijas domātas baterijas taupīšanai.

Ja ņem internetā izmanto tikai 1a.lv pašlaik, vislabākais un izdevīgakais.

Runājot par GT 740M 2gb ddr3, pilnībā pietiekami lai uzspēlētu 55% spēles kas tikušas izlaistas pēdējo 12 mēnešu laikā. 

Atceries ja vēlies turēt viskaut ko vaļā, tur failus e.t.c par to atbild procesors un ram.

EDIT by Gen: Dubulpostošana turpmāk tiks atalgota ar warn!

Par mitrumizturigam klavierem nav daba redzets un lietots, bet domaju, ka ta vai ta deretu izvairities no elektronikas slapinashanas. Ja rakstits, ka mitrumizturigs, tad gan jau var glazes, kruzes izliet un butisku damage nenodaris. Varbut var kkadus youtube video pameklet, noteikti kads ir testejis sho mitrumizturibu.

Asus variants ir loti ok. Procesors nav tik jaudigs, bet vajadzetu pietikt tavam prasibam. Visi parejie parametri skiet loti ok, noteikti var nemt shadu kompi. Man ieprieksejais kompis bija Asus, tam bija lielakas problemas ar parkarshanu neka tagad Toshibai. Tacu tehnologijas attistas un vinjam tur pieminets kkads IceCool, kas izklausas daudzsoloshi. Cena ari adekvata.

• Like 1

Tad pa lielam esmu izlēmis. Paldies par komentāriem! Var šņorēt ciet. 

Kā Gatis teiktu - ne jau atmiņu videokartei jāskaita... No savas puses piebildīšu, ka spēlēm (un kur nu vēl filmām) nekādu bonusu no i7 nebūs, pilnīgi pietiek ar i5, ja vien kādu i7 komplektāciju nedod lētāk par i5...

Un acer nav tā uzticamākā firma, nez vai ir adekvāts par 100 eiro dārgāks aceris. Drīzāk jau lētāks.