Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Aphrodyte

Mazda 323C

Recommended Posts

Čau, geimerjaukumi.

Es te tīri teorētiski, ja es saņemšos pārdot savu autiņu... Gribu patērzēt par to - vai tīri teorētiski kāds negribētu to iegādāties?

Tā kā es tikai "прикидываю", tad es neesmu piefiksējusi tādas lietas kā nobraukums, bet to jau visu vēlāk, ja līdz tam nonāks.

Situācija: Mazda 323C, Kupeja, 1.3 benzīns, patērē vidēji ap 7l/100km.

Lai arī tai ir tikai 18 gadi, tā ir samērā dzīves pieredzējusi, un to var redzēt dažos vizuālajos defektos. Tajā pašā laikā pieredze ar viņu man ir parādījusi, cik ļoti uzticīgs zvērs viņa var būt - pie mīnus 20 grādiem piešķiļas normāli, remonts izmaksā ļoti lēti, pagriezienos var arī nedaudz paspēlēties (un paraustīt) roceni. 

Tā teikt, brauc uz urrā - skaisti murrā. 

Pārdot žēl, apsveru iespēju varbūt arī to nedarīt, viss atkarīgs no tā, ko šeit "PRO-masta-gaemeri" pastāstīs. Žēl pārdot divu iemeslu dēļ - iet mašīna ļoti labi un arī tāpēc, ka nezinu, uz ko varu iegrābties, pērkot citu, jo tāpat pirkšu noteikti lietotu. 

Izskatās mašīna šobrīd šādi:

car1381.jpg

Bet jūs varat būt vislabākie zaķīši, un padarīt to par skaistu konfekti šādā sportiskā stilā:

mazda-323c-bara-fata-259-eur-1179-ron-20Vai arī nedaudz glamūrīgāk, piezemētāk, bet ļoti gaumīgi un skaisti:

tuning-optyczny-mazda-323c-ba_8571f.jpg?

Domāju es viņu pārdot pa 600 eirām.

Tīri teorētiski, kādam būtu par tādu interese? [:

He he Aphrodyte man arī bija šāds auto jau sen atpakaļ, tas ka mašīnai ir laba dveselīte iekša-tam es piekrītu. Par remontu- ja tas nav kāds pārejas modelis, tad apoke vinai nav dārga(ja netaisās likt detaļas no zelta iekšā)

Tagadēja tirgus cena viņai ir 700-900 euro aptuveni

• Like 1

Ja uz priekšu ripo, tad es iespējams par kādiem 400 eirīšiem priekš sievas nopirktu. :)

Stāvoklis itkā ir labs. Klātienē visu varētu apskatīt protams tuvāk.

Ja nav lielas rūsas un tehniski ir kārtībā , tad cena ir laba , priekš šīs mazdiņas :)

Taču es neņemšu :D Apmierina mans fordiņš ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.