Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Chazz

[SB] ziņas Nr. 9

Recommended Posts

Jau labu laiku esam nolēmuši nekonkurēt ar Bankrotu tiešā jaunumu atspoguļošanā, bet paralēli piedāvāt ko papildinošu. Šoreiz gan nebūs video vai interviju, bet mazliet viedokļu un analītiskās žurnālistikas, izgaismojot notikumus un iespējamās sakarības starp tiem.

Protams, kaut kas kopīgs ar Bankr0tu var būt arī šai izdevumā un līdzīgi viņa anekdotēm, iekļausim kādu joku arī šeit:

- Vai tu pārgulētu ar mani par miljonu?

- Par miljonu jā…

- Bet vai par piečuku pārgulēsi?

- Tu domā, ka es esmu mauka?

- Par to, kas tu esi, mēs jau vienojāmies, tagad runāsim par cenu!

KSO naudas grūtības

Pagājušā gada 14. decembrī tapa topiks par KSO grūtajiem laikiem - serveru uzturēšana mēnesī izmaksājot 30 EUR un vairāk, bet tāda nauda neienāk...

Dienu vēlāk Ģenerālis paziņoja dažus lēmumus par izvēlētajiem risinājumiem un arī ierakstīja:

0.png

Tas vairumam lasītāju liek noprast „acc un priekšrocības spēlē netirgosim”, šādi naudas gūšanas varianti ir izslēgti. Bet kā tad mēs savilksim galus kopā? Un masu reklāmas ar nebūšot… Es jau sāku baidīties par KSO pastāvēšanu, bet par laimi ieradās kāds tēls

1.png

Un ar šo ierakstu viņš ir glābis KSO no naudas grūtībām. Jo nevien runā, bet arī dara

2.png

Tiešām paldies, pozitīvi, ka ir tāds atbalsts no spēlētāju puses.

DontShootMeILY

Iepazīsim mūsu labdari DontShootMeILY! Nē, intervijas vēl nebūs…

Figurējis KSO aprindās nepilnu pusagdu un būdams vairāk vai mazāk aktīvs, viņš tapināja savu pirmo (un vienīgo) acc pieteikumu, kurš tomēr tika noraidīts ar gana plašu pamatojumu.

Jā, valoda un attieksme varētu būt klupšanas akmens, arī tagad varam ieskatīties pub statos čata vēsturē:

3.png

Bet tas viss ir normāli, man arī pašam patīk tā izteikties, kaut gan KSO serveros sevi krietni piebremzēju. Turklāt citiem par šādiem izteikumiem pienākas bans ne tā kā DontShootMeILY, piemēram šim un šim

Eu, paga…! otro banu uzlicis DontShootMeILY? Kāda interesanta sagadīšanās – neilgi pēc lielā ziedojuma, nevienam nemanot, čalis ticis pie acc… Un kādas sekmes? Lūk jau PIRMĀ.

Nu labi, kļūda ta kļūda. Moš arī nekļūda, tikai 1gramsEGA autoritāte paglāba? Painteresējos par viņu arī čatboksā un saņēmu interesantu atbildi par viņa darba stilu:

4.png

Prasa spēlētājiem, vai tas ir čīteris? Paskatīsimies tad, kā tur īsti ir… čata historiji tak saglabājas:

5.png

Nu kas tas par sūdu? Kā admins var teikt „tu esi čīteris” un neko nedarīt? Ja nav faktu un nevar pierādīt, tad ko tu lej par čītiem? Nobanoji vienreiz, pats neko tai tēmā nepamatoji, bet serverī tik turpini riet.

Stāsta morāle varbūt ir šāda:

Dārgie draugi, KSO access ir pērkams, atliek tikai vienoties par cenu!

CS:GO

Pa vidam intrigām un baumām, mazliet arī par spēli. Par CS:GO un to kas tajā ir labs – tā ir iespēja „Find a game”.

Gribi spēlēt DM? Piesakies spēlēt DM un spēlē. Gribi pašaudīties pub’iskā čillā? Spied casual un spēlē. Gribi spēlēt nopietnu CS? Spied Competitive viens vai ar draugiem, tev piemeklēs komandu (ja trūks) un atbilstoša līmeņa pretiniekus un varēsi spēlēt īstu 5v5 maču izvēlētajā kartē nemainīgā sastāvā un kačāt savu ranku.  Spēle ir nopietna, komandas pilda misiju un spēlē līdz 16 uzvarētiem raundiem, pa vidam mainoties pusēm. Priekš kam tad pubi?

Pameklējoties pa serveru sarakstu, redzam, ka vairums serveru ir tukši un labi ja daži tūkstoši spēlētāju spēlē privātajos serveros. Tas ir stabili mazāk nekā 10% , iespējams pat zem 5% no CS:GO spēlētāju kopskaita… Pubiem ir tiešām maza vērtība, kad normālā spēlē tu vari tikt daudz vienkāršākā veidā.

Tas, ko mēs piedāvājam, ir nekonkurēt ar Valvi tur, kur tas nav iespējams. Nevajag KSO CS:GO pubu. Jākonkurē tur, kur tas ir iespējams – piedāvājot normālus Arsenal serverus. Jo Arsenal modes ir Valves pabērni. Oficiālajos serveros ir 6 Demolition un tikai 3 Arms Race kartes. Gungame (Arms Race) ir stulbs – viens kills uz ieroci.

Jāveido sakarīgs CS:GO Arms Race serveris:

1. Ar normālu mapciklu, kur būtu iekļautas gan oficiālās, gan community ar_ kartes + būtu arī piemestas visas Demolition (tās ir mazas) un kāda klasiskā karte, veidojot 20-40 karšu mapciklu nevis 3 karšu ciklu.
  2. Ar normālām multikill vērtībām, kādas tās ir KSO GG, nevis Valves AR serveros.
  3. Ar normālu ieroču ciklu.

Tas, lūk, būtu produkts, kas piedāvātu ko tādu, kā dēļ cilvēkam būtu vērts papūlēties ieiet tajā serverī, nevis meklēt automātisko spēli…

Starp citu, ja esošo 5 serveru uzturēšana izmaksā kādus 30 eiro mēnesī, sanāk, ka šādu Arms Race serveri pusgadu varētu uzturēt par nieka 36 eiro smile.png

Draugu grupas

Labs ir, tagad par KSO grupējumiem!

Kā jebkurā sabiedrībā, arī KSO ir atsevišķi grupējumi. Kā viens atklāts piemērs ir SB, taču ne visas grupas definē sevi tik formāli un afišē sevi, darbojoties šai KSO politikā. Nezinu, ko aiz muguras runā par SB, bet arī sejā bieži saka ne to glaimojošāko. Bet ir cita, krietni ietekmīgāka grupa, par kuru parasti publiski runā maz, taču aizkulisēs gadās dzirdēt diezgan bieži.

Nezinu, vai viņi sevi dēvē kādā vārdā (varbūt pat neuzskata sevi par grupējumu), bet kuluāros šai partijai dzirdēti dažādi nosaukumi, kas mēdz iekļaut iedomību un citus negatīvus apzīmējumus. Nebūsim negatīvi un izmantosim pozitīvāko no dzirdētajiem apzīmējumiem – Tie no GIGNa.

Reiz viens no šīs grupas vēlējās kļūt par adminu. Lai arī KSO komūna pamatā bija pret, administratora statuss, protams, tika piešķirts.

Kā turpinājās stāsts? Mēnesi vēlāk, veicis vienu banu, indivīds prasa voti un, protams, arī dabū neskatoties uz atbalsta trūkumu. Tagad skaidrs, ka lēmums atmaksājies, jo produktivitāte ir krietni augusi – nākamajos divarpus mēnešos vēl 5 bani! Malacis! Paldies!

Nu un? Mazums neaktīvu adminu? Protams, ka ne! Ne jau tur bēda. Bēda nevienlīdzībā - tajā, ka citiem adminiem, ko pieķer čītojot, acc ņem nost un liek banu. Atcerēsimies subjekta pagātni. Bans uzlikts un, protams, noņemts, kaut vairums (Students, Andijs, Vonders, Astrāls, Korijs) tur saož ko nelāgu un arī citi (Bacard, Jameson) atzīst aizdomīgumu.  Turklāt, gandrīz visi, kuri saskatīja ko nelāgu, ir tīri pazīstami un cienīti KSO sabiedrībā. Izņemot tās reizes, kad jāizsakās par Tiem no GIGNa, protams…

Ar ko tad tas turpinās? Šodien, lūk, Sa.ab pacēla jautājumu par to, ka viņa rīcībā ir jauns demo ar Goodmena wh. Kā tas beidzās? Generaalis viņu pārliecināja, ka par vienu momentu nebano. Sa.ab pievienojās tiem, kam izlikās tas wh.  Esot jāgaida citi momenti. A ar iepriekšējiem, ko, nesummējas??? Tad jau ar nākamajiem arī nesummēsies. Good luck Good men!

DontShootMeILY vēlreiz

Atcerēsimies vēsturi vai filmu - pat Nikijs Lauda nopirka vietu F1. Maksāt nav nekas slikts, arī kļūdīties nav slikti, bet par runāšanu vispār labāk nepiesiesimies. Gribējām dot iespēju DontShootMeILY skaidrot, kas un kā, taču līdz publicēšanai tā arī nepaspējām viņu sakontaktēt. Tomēr, meklējot kontaktinformāciju, parādījās aizdomas raisošs izteikums no Korija puses:

6.png

Kas tur īsti ir ar to DontShootMeILY mistēriju? To pagaidām atstāsim lasītāju pārdomām.

• Like 2

DontShootMeILY ziņas

Šodien, lūk, Sa.ab pacēla jautājumu par to, ka viņa rīcībā ir jauns demo ar Goodmena wh.

Jūs tik tiešām, pa katru cenu mani meiģinat izēst? 1ns mistisks moments, kurš ir def. kurā es izšauju 1nu lodi pa def vietu un 2tru lodi pa citu def vietu,jo pirms tam visus Ts jau esmu apvācis, ? Un deļ tā man ir WH? Tik tiešām? Paņemat iepriekšējo mapi dd2,kurā es krušīju ,varbūt tur kaut kas arī ir? Iemest varbūt te? Nospēlēju visas 30min... Lasīju diskusijas, ka es redz pēc tā momenta esot izgājis laukā...Jums tak ir pieejams viss čats...Kādas 5-10min pirms es izgāju laukā, es jau biju uzraxtījis, ka šas iešu pēc alus ka sāksies hokejs... ~ 12:40 es izgāju laukā jo gāju uz veikalu pēc alus... Starp citu nākamajā roundā tak -5 uztaisīju, tur jau pēkšņi WH vairs nav? Tā kā bērnudārzā... Ah jā toreiz kad banoja Kivilehto, vispār bija smieklīgi,..Neviens nevarēja piešūt man WH, bet mistiskus momentus sāka izskaidrot savādāk!.. Aij lab, neiešu ar Jums te auklēties...ja kādi jautājumi, lūdzu tad privāti PM!

P.s. Chazz paldies par manis nomelnošanu... Cepums... ļaunā neņemu!

Edited by GooD MeN

Kādam es laikam nepatīku...

Ir cilvēki kuriem patīk uzmesties par draugiem tiem kuriem ir drusku vairāk skanošais nekā citiem,kad nauda beigsies,vai arī pārstāsi ziedot,labie draugi pazudīs.

Dont un pēc manas saprašanas nevis nepatīk,bet šeit tiek atspoguļots tā teikt negodīgums,ja tā var pateikt.Jo vairāk līdīsi dir... jo Tevi vairāk cienīs.

• Like 1

Jo vairāk līdīsi dir... jo Tevi vairāk cienīs.

sapratāt, dirsā līdēji?

p.s. cienu Tevi, uh.

Nedomāju, ka Te ir kāds sakars ar personiskām antipātijām :). Runa ir par kso.lv adminu.

Okej, uz repliku 5bani 2.5men laikā...  Nu i što? Slapus,slayus, kickus,xgagus votes arī varbūt paskaitiet? Es acc prasīju lai serverī kārtība būtu, nevis 24h sēdētu ONLINE un medītu čīterus!

Goodijs čīters, ban viņu, es win! Dontshootmejew nopirka ACC? LOW SPAM.

Bankrota ziņas - FHM , SB ziņas - Žirafe.

Noņemiet kāds klačotavā banu, vajag paspemot!             

Kas tur ko nepatikt - nekāda saskare jau nav bijusi.

Bet, ja vienā dienā acc netirgo un nākošajā acc jau ir notirgots, turklāt tam, kuram tikko atteikts - tas jau ir interesanti un raksta vērts.

Kas Dont'am jaskaidro?

Kas nu kuram interesē... Pēdējā laikā reizēm čatboksā varēja lasīt, ka dažiem interesē, pa kuru laiku un kā viņš ticis pie acc. Tas nu būtu atbildēts. Man būtu interesanti zināt, kā notiek acc pirkšana - vai tur vispirms noprasa cenu un vienojas, vai skaita un saka "dodiet acc"? Vai arī skaita un pretim ir "kā mēs varam pateikties?"? Ja tā, tad no kādas summas var dabūt admina tiesības? No tiem 50? Varbūt no 30 jau? Valentīndienā akcija nebūs? Tas ir uz kādu termiņu vai uz mūžu? Cik maksātu acc uz vienu nedēļu? 1 eiro? smile.png

Vēl būtu interesanti uzzināt, kas ar to burbuļvīru, ko vienreiz DontShootMeILY nobanoja, pēc tam bans mazliet mīklaini tika noņemts un tagad DontShootMeILY viņu saukā par čīteri, bet nebano. Arī tāda neskaidra situācija - tīrs vai netīrs?

Cik var noprast pēc atsauksmēm, ne visiem, bet daļai interesē tie paši jautājumi, kas man.

Topik gavno, avtor mudak. :)

• Like 1

Ja nu kas, iespējams, ļoti drīz uzradīsies vēl viens inkognito admins, un ja reiz kāds pār tādu klusiņām ir kļuvis un nekādas problēmas netaisa, nevienam gar to nav nekādas daļas, par to ir atbildīgi maini. Ja admins pilnīgi neadekvāts, tam ir sūdzību sadaļa, kur savas sāpes var izraudāt un cilvēks no acc var tikt atbrīvots, kā tas vienmēr ir bijis un būs.

Intrigas jau variet pīt, bet labāk no tā nevienam nepaliks.

Noņemiet kāds klačotavā banu, vajag paspemot!             

paspermot, Tu domāji?

Viens kaut ko pasaka, otrs jau sāk dirst. nekādu acc nenopirku, noziedoju. nebija man doma pirkt acc. Pēc tam uzrakstīju Pm, kad es atkal varēšu taisīt pieteikumu aksesam, minot to ka esmu aktīvs un tur tiešām vajadzēja adminu, to ka es cenšos lieku serverī vairs nerunāt. Varu redzēt ka centies pakasīties pie katra rupjā vārda ko esmu pateicis, bet nu dari kā vēlies. . Pieminēju arī to ka ziedoju, atbildē saņēmu to kam man acc ir jau uzlikts.  

Nebija jau gluži tā ka  es tagad paprasīju cik man jāmaksā lai acc dabūtu? TIZLS TU ESI!(Chazz)    

Pateicu jau lai noņem, savādāk daudziem sirsniņa sāp. varat priecāties. 

Topik gavno, avtor mudak. smile.png

Tjipa it ka raksta butu kaut kas aplams uzrakstits? Ne, tur ir rakstiti noverojumi, kaa tas viss izskatas no malas. Ta kaa ja saki, ka topiks suds, tad attiecigi savas komunas administrativas darbibas salidzini ar sudu, jo raksta mineti noverojumi no malas, kaa tas viss izskatas. Taa tas ir taapeec, ka dazhiem patik taisit iznjemumus un nevienam neko neskaidrot (jo kurs gan pamanis, vai ne?), nevis rikoties taa kaa drukats pashu rakstitajos noteikumos. 

Nebutu shadu rakstu, lielaka dalja vispar neko nepamanitu. Tachu, acimredzami, publikai tas interesee. 

Visu serveru noteikumos ir arī pieminēts, ka mainadminu izdarītās sāpītes vajag vienkārši izraudāt.

Nesaprotu arī, kāpēc dažs labs KSO komūnu pielīdzina pašvaldības iestādei, kurai jādarbojās pēc kaut kādiem augstākiem likumiem un Satversmes... Nedaudz par tālu esat aizsapņojušies...

• Like 1

A kapec tu tik loti uztraucies par to, ko mes uztraucamies? :) Tak iedruka tapat ka allworth, ka visi mulkji un mierigi dziivo talak, mes tikmer sapnosim talak :D

Es neuztraucos, es gribētu saprast, kāpēc jums ir tādas mēnešreizes te jāizgrūž un jāpasniedz par it kā "skats no malas"... To skatu no malas varējāt arī paturēt biksēs, jo šeit tiek bezpriģelī, caur puķītēm nodirsti cilvēki...

Jūs tak paši šeit spēlējiet un adminējiet, jums ir svarīgs GG serveris, kāpēc jaukties svešās lietās, par kurām nav nekādas daļas un burt drāmu?

Vienu brīdi tādi mīļi un izpalīdzīgi, iesakiet kaut ko noderīgu un labu, otrā brīdī kažoks riņķī un sprēgā visiem virsū, jo uz pasaules ir pārāk maz taisnības...

Tak skaidri redzams, ka te ir izteikta nepatika pret mani visā raksta garumā, kā es varu ļaut tam spēlēt, kā varu uzlikt šitam aksesu, kāpēc tā, tā nedrīkst... Tak taisiet savu projektu, ja tik ļoti kremt.

• Like 3

Es neuztraucos, es gribētu saprast, kāpēc jums ir tādas mēnešreizes te jāizgrūž un jāpasniedz par it kā "skats no malas"... To skatu no malas varējāt arī paturēt biksēs, jo šeit tiek bezpriģelī, caur puķītēm nodirsti cilvēki...

Pirmkārt, "skats no malas" tas ir tāpēc, ka nevienu no mums tas vispār nekā neskar. Mēs nespēlējam (un nekad neesam spēlējuši) tajos serveros un mums tie acc nemaina neko. Tas viss vienkārši ir interesanti. Man pat tik trakā gadījumā kā ar danielles acc bija vienalga, kam tur ir acc, es komentēju tikai vadības komunikācijas stilu. Šoreiz stāsts ir par principiem un to nekonsekvencēm.

Jūs tak paši šeit spēlējiet un adminējiet, jums ir svarīgs GG serveris, kāpēc jaukties svešās lietās, par kurām nav nekādas daļas un burt drāmu?

Eiropā un Amerikā nevienam neko nemaina, kā Ziemeļkorejā izpilda nāvessodus, bet par to raksta un lasa.

Vienu brīdi tādi mīļi un izpalīdzīgi, iesakiet kaut ko noderīgu un labu, otrā brīdī kažoks riņķī un sprēgā visiem virsū, jo uz pasaules ir pārāk maz taisnības...

Kažoks riņķī? Ieteikt kaut ko labu un norādīt uz taisnības trūkumu, manuprāt, ir līdzvērtīgas un vienā virzienā (uz uzlabojumiem) vērstas rīcības. Ar to atšķirību, ka otro kāds var uztvert personīgi un ņemt ļaunā.

Tak skaidri redzams, ka te ir izteikta nepatika pret mani visā raksta garumā, kā es varu ļaut tam spēlēt, kā varu uzlikt šitam aksesu, kāpēc tā, tā nedrīkst... Tak taisiet savu projektu, ja tik ļoti kremt.

Uz lietām, kas nešķiet gluži taisnīgas norādu, bet par personīgo nepatiku maldies. Kā izsakos par netaisnību, kad iesaistītās personas vērtēju zemu, varēja palasīt, kad dabūju banu no foruma un visa pārējā smile.png Šoreiz no iesaistītajām personām pārāk augstās domās neesmu tikai par Good men viņa attieksmes un rakstības dēļ. Ģenerālis man patīk, Dontu nezinu.

Savu projektu? STEAM -> CS:GO -> FIND A GAME un nekādi prodžekti vispār nav vajadzīgi.

Pilnīgs buļļašits nevis ziņas, būtu par savu csgo nomuldējis un miers..

Te tak nav nekāda tiesas zāle, dontšūters pie pirmā acc gribuļa bij nolikts jau stūrī par lamāšanos, un mūsu kso sarkanie nav nekādi briesmoņi (kā tu te nomelno visus) un iedeva puikam otru iespēju laboties..

Ja redziet tu chazz neesi kkur pieminēts, skatos tev baigi sirsniņa iesāpas un tu uzcel traci, gan nominācijās un visur citur tev vienmēr kkas nepatīk.

Ok var kko izteikties, bet te jau ir vienkārši izmests topiks par tavām antipātijām.

Es tik izteicu savu viedokli (droši vari ieķeksēt arī mani savā antipātij garajā saraxtā)

good men sit pieci gimme-five-smiley-emoticon.gif