Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
r1co^

maps

Recommended Posts

Labdien Gribetu jums pajautat par jaunu mapi serveri, vai jus varetu pievienot (de_aztec) vai (old_aztec)

• Like 1

ja pareizi atceros, tad bija un izbija, jo šādu tādu apstākļu dēļ no aztec tieši csdm mēdza uzkārties

Žēl, ka uzkaras.

Pubā aztec man nevisai, bet csdmā viena no mīļakajām mapēm.

es arī esmu par, kā arī par daudzām citām jaunām mapēm, vecās jau var teikt apnikušas, tikai dažās uzspēlēju

tieši tā man arī jau sāk apnikt, es jau visas (kso csdm) mapes no galvas zinu gribetos arī kautko jaunaku bet tomer zinamu

tieši tā man arī jau sāk apnikt, es jau visas (kso csdm) mapes no galvas zinu gribetos arī kautko jaunaku bet tomer zinamu

piemēram, ko vēl jaunu un tomēr zināmu, neskaitot aztec?

tas pats dustbleek labi iederās, lai arī man personīgi samērā bremzē, toties varbūt atrastos kas vēl vareni lietderīgs no nestandarta, bet iederētos tieši csdm.

tas pats dustbleek labi iederās, lai arī man personīgi samērā bremzē, toties varbūt atrastos kas vēl vareni lietderīgs no nestandarta, bet iederētos tieši csdm.

varētu ielikt csdm, kādu awp mapi, kur nebūtu iespējams paņemt citu ieroci, kā tikai awp+knf. gluži kā na`vi markeloff serverī

varētu ielikt csdm, kādu awp mapi, kur nebūtu iespējams paņemt citu ieroci, kā tikai awp+knf. gluži kā na`vi markeloff serverī

tad tas vairs nebutu csdm ja tikai awp + knife, nevajag parak sarezgit

cs_assault un kadu vel no mazajam klat fy_iceworld2k piemeram de_snipe_it5 tas no mana skatijuma

es biju domājis normālu lielo de mapi, nevis ciklā klāt mazās likt

Par mapēm, manuprāt csdm-ā labi spēlējas de_aztec_old un de_dust2002. Otrā ārzemju csdm-os ir diezgan iecienīta mape, un ar fps tur arī nav nekādu problēmu (personīgi es varu arī ar 60 spēlēt, uz fps īpaši neskatos).

dd2002 atgādina war3 laikus, bet vai tiešām domā vajag tā "pārdustot" - dd2, dd, dustbleek, tad vēl 2002?

Manuprāt csdm mapcikls ir tuvu optimālajam (izņemot varbūt "ledus mapi" - kaut kā liekas, ka 21 šāvējs tik mazā mapē ir par traku. Bet tas tikai mans subjektīvais viedoklis, jo daudziem patīk iceworlds un es netaisos apgalvot, ka jāņem ārā :)  ) Vienīgais, kas man pietrūkst mapciklā ir de_aztec, arī de_aztec_old nebūtu slikts variants, ja parastais tiešām karina serveri un nav iespējams uzlikt.....

P.S. Piekrītu korijam, ka dustu mapes ir pietiekoši un diezvai vajag vēl kādu.

Butu jau labi ja varetu ielikt kadu no aztec butu kat kas jaunaks ja tas ir iespejam jo lasiju cita topika ka ir daziem problrmas ar fps bet ja ta tad kadu citu lielu mapi piemeram varetu cs_assault diezgan populara csdm

dažādos cs 1.6 mapju portālos pieejamas arī tieši dm tipa mapes, cik nu tur retā sakarīga, bet vēlāk jānopēta..

tajā pašā laikā atcerējos veco labo de_bright, vienīgi tur spawnpoint problēmas, kā arī de_hell.

de_bright - http://forums.kso.lv/topic/14269-pub-mapcikla-balsošana/?p=122753

Korij, dārgais, kāda starpība kāds kartei nosaukums - galvenais ka ir spēlējama :)

kurš tad ko saka par nosaukumu? es vienkārši izteicos, ka tā karte atgādina war3 laikus, jo bija samērā populāra war3ft serveros ;) un vienkārši vēl īsti neiedomājos kā tas būtu CSDM stāvēt kaut kādā ūdens kanālā, kurš stiepjas pa pusi mapes vai kādā 10. stāvā, cik nu pats noproti kartes uzbūvi. Par to pārdustošanu - vēl aizmirsu dd4 pieminēt ar domu, ka kartes ar dust tipa tekstūru ir jau pietiekami, lai arī tās var būt atšķirīgas. Gribēju tik ieteikt ko nestandarta, a ja nu tomēr kso dm aiziet vismaz kas atšķirīgs no ierastā.

Zini dust tipa mapes vismaz ir gaišas, manuprāt pašas gaišākās, neskaitot iceworld protams, nē nu ja neiet pie sirds dust nosaukums tad vēlviena laba karte ir de_kabul, tai to4na ar dust nu nekāda sakara nav.

atkal Tu ar "nosaukums neiet pie sirds" :D - es Tev velreiz saku - tekstūras, šoreiz arī uzbūve, nu nosauc kaut de_simpsons

de_aztec protams vajag pievienot smile.png

shaubos, old aztecs ir daudz pievilcigaks teksturu zinja un mazaki fps dropi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.