Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Hiux

Nepareiz lieto acc.

Recommended Posts

Sveicināti! Man ir sūdzība par PolarBear.

Spēlēju de_clan1_mill man rezultāts bija 79:12 un man kāds uzlika kick un tajā brīdi serverī bija kāds 2-3 brīvi sloti. Nedomāju, ka izmetīs mani, ja ir brīvi sloti.

Pameklēju adminu sarakstu forumā un vienīgais admins, kas bija online tas bija PolarBear.

Ja vajag, tad varu izlikt .dem, bet tur ko mēs varēsim redzēt?

Konsole:

*** PolarBear killed *[pro]ivopi4agata* with a headshot from usp ***
*** POMAHTUK killed [V.P.I]_WhiteWolf with a headshot from ak47 ***
[ClientChecker] (1)Player, got kicked due to high ping!
LH-Player dropped
*** TrustServer Player killed Player with a headshot from m4a1 ***
*** POMAHTUK killed kum007 with a headshot from ak47 ***
*** Al cohol. killed GBR with a headshot from m4a1 ***
TrustServer Player killed sas with m4a1
TrustServer Player killed Piuks with m4a1
ndmaar killed No1 with m4a1
POMAHTUK (RADIO): Fire in the hole!
*** The Thing killed [V.P.I]_WhiteWolf with a headshot from m4a1 ***
Player killed *[pro]ivopi4agata* with deagle
*** TrustServer Player killed Piuks with a headshot from m4a1 ***
*** The Thing killed kum007 with a headshot from m4a1 ***
LH-Player connected
ks* killed sas with ak47
LH-Player is joining the Counter-Terrorist force
*** Player killed ndmaar with a headshot from ak47 ***
*** sas killed *[pro]ivopi4agata* with a headshot from m4a1 ***
TrustServer Player killed Player with m4a1
No1 killed GBR with awp
[BADCAMPER] Tbl is camping.
*** ndmaar killed Essa with a headshot from m4a1 ***
LH-Player killed Player with sg552
No1 killed TrustServer Player with awp
Piuks (RADIO): Fire in the hole!
*** ndmaar killed PolarBear with a headshot from deagle ***
No1 killed [V.P.I]_WhiteWolf with awp
burbulvirs killed GBR with awp
Piuks killed LH-Player with m4a1
No1 killed ks* with awp
[BADCAMPER] Tbl is no longer camping.
TrustServer Player killed No1 with m4a1
sas killed Tbl with m4a1
burbulvirs killed LH-Player with awp
Essa dropped
Essa has left the game
Kicked by Console
Kicked

Un kad ar slotu nāk iekšā, tad uzrāda šādu:

Kicked by Console: "Dropped due to shortest playing time to free slot for a registered player "
Kicked :"Dropped due to shortest playing time to free slot for a registered player "
Edited by Hiux

Vecīt, tevi vienreiz izkikoja... Ej atpakaļ iekšā un miers. Vari ieiet un uzprasīt, kas un kāpēc... Varbūt kko nelāgu izdarīji vai kā, bet ne jau forumā penteri rakstīt par vienu kiku...

Nu tad jau var visus kikot, kas viņam nepatīk, vai šauj viņu nost. Ja administrācija neko nedara, lai vsm lasot padoma par savu rīcību.

Edited by Hiux

sagādā HLTV ierakstu no tā laika kad spēlēji

Es jau domāju,ka varētu arī sagaidīt PolarBear viedokli un lai viņš visu pastāsta, kapēc izkikoja...?

kurš tas būtu? ne mazāk kā nedēļu bans būtu vēl maigi par tiem izteicieniem

Pirmkārt, Hiux jau iepriekš iesaitēja, ka šim ir uzlikts >2 mēnešu bans ar rīzōnu "aizveriesbled".

Otrkārt, pilnīgs absurds tāds bans. Tak adminam ir instrumenti (kick, gag, slay, tas pats ban ar prātu), lai aizvērtu muti nevis uz 2 mēnešiem banotu... Izmācīt var ar pusstundas vai divu stundu banu. T.i. vajag aplauzt tajā brīdī, kad viņam gribās spēlēt. Uzliec kaut pusstundu sēdēt malā - pēc pusstundas ienāks atpakaļ, bet atmiņā vēl būs palikusi mācība un būs miers. Pat visdebilākais pēc otrā 2h bana būs labojies.

Bet vispār jau tas ir forši, ka cilvēkiem emocijas skalojas un visi lamājas smile.png

• Like 2

Pirmkārt, Hiux jau iepriekš iesaitēja, ka šim ir uzlikts >2 mēnešu bans ar rīzōnu "aizveriesbled".

Otrkārt, pilnīgs absurds tāds bans. Tak adminam ir instrumenti (kick, gag, slay, tas pats ban ar prātu), lai aizvērtu muti nevis uz 2 mēnešiem banotu... Izmācīt var ar pusstundas vai divu stundu banu. T.i. vajag aplauzt tajā brīdī, kad viņam gribās spēlēt. Uzliec kaut pusstundu sēdēt malā - pēc pusstundas ienāks atpakaļ, bet atmiņā vēl būs palikusi mācība un būs miers. Pat visdebilākais pēc otrā 2h bana būs labojies.

Bet vispār jau tas ir forši, ka cilvēkiem emocijas skalojas un visi lamājas smile.png

U nailed it.

Student!

hiuh kāda tev vispār ir darīšana par to ka es kādam citam uzliku banu par rupju lamāšanos. Savulaik kad bija vēl csdm Apollo tādi tika sūtīti permanentā, par cik nu nevienam nav tiesības šādi te kā tas dAmn nodirst apkārtesošos, 2 mēnešu bans manuprāt ir maigs sods. Un Chazz - tādus instrumentus kā gag un slay (pirmais no kuriem man nestrādā vispār, 105 reizes mēģināts, man vienkārši kautkādu erroru izmet) nelietoju un nekad neesmu lietojis, tie abi vairāk būtu lietojami parastajā Pub serverī. Reasons dAmn ir pilnīgi vietā - jo kā gan savādāk lai noformulē banu.

Hiux - par tevi. Es zinu tevi jau sen, tev vienmēr ir paticis no mušas uztaisīt ziloni. Pēc tevis izkikošanas es gaidīju tevi atpakaļ serverī, lai atbildētu uz tavu jautājumu par ko kick, bet nu skatos tu izvēlējies citu variantu. Tu mani nošaut nu nekādi nevarēji par cik spēlējām vienā komandā, antipātijas pret tevi - absolūti nekādas, vienīgi izņemot to ka tev patīk "iekrisot", spēlē tu arī pietiekoši labi, tad jau tev nav no kā baidīties staigā apkārt un šauj visus nost - bet nē tu dod priekšroku tupēšanai vienā vietā, tajā kartē pirms es tevi izkikoju sastapu tevi tikai 1 vietā, pats zini kurā. 

Teiksiet campmeters ir - da šī nav pati labākā versija, pret naglajiem kemperiem nepalīdz. Vairāk man nav ko teikt.

P.S. Un gag man tiešām nestrādā, bet man viņu būtībā arī nevajag,

Pēc tevis izkikošanas es gaidīju tevi atpakaļ serverī, lai atbildētu uz tavu jautājumu par ko kick, bet nu skatos tu izvēlējies citu variantu. 

Nu bet tev ir iespēja tgd attaisnoties un paskaidrot, kpc tu tā izdarīji? - Laika tev bija pietiekoši, lai izdomāt attaisnojumu.

...absolūti nekādas, vienīgi izņemot to ka tev patīk "iekrisot"...

Domājot loģiski vai ar awp kāds rašo? + Tpc serverī ir uzlikts auto slap, lai nevarētu pažurkotu un man nebija neviens slap. Tatad ko tas nozīme, ka es nežurkoju. 

Aa... un vel kas. - Tas nekur nav rakstīts, ka nedrīkst staigāt pa vienu plantu.

Edited by Hiux

Un Chazz - tādus instrumentus kā gag un slay (pirmais no kuriem man nestrādā vispār, 105 reizes mēģināts, man vienkārši kautkādu erroru izmet) nelietoju un nekad neesmu lietojis, tie abi vairāk būtu lietojami parastajā Pub serverī. Reasons dAmn ir pilnīgi vietā - jo kā gan savādāk lai noformulē banu.

P.S. Un gag man tiešām nestrādā, bet man viņu būtībā arī nevajag,

Dīvaini, gan gagam, gan slap/slay tev ir jāstrādā. Ieteikums - izmantot šos flagus wink2.gif Šad un tad noder diezgan labi.

Par tēmu - Protams, ka CSDM serveris nav paredzēts sēdēšanai vienā spotā un tur jau tā būtība arī ir, ka tu skraidi apkārt, nevis tusē trijās priedēs. Pieļauju, ka pirmkārt varētu aizrādīt rakstiski, tad ar slayu un tikai tad kikot. 

Par tēmu - Protams, ka CSDM serveris nav paredzēts sēdēšanai vienā spotā un tur jau tā būtība arī ir, ka tu skraidi apkārt, nevis tusē trijās priedēs. Pieļauju, ka pirmkārt varētu aizrādīt rakstiski, tad ar slayu un tikai tad kikot. 

Tieši tā. Parasti es informēju spēlētāju pa kempošanu un brīdinu par slay or kick. Kad es to izdaru ( respektīvi izkikoju ) , tad seko pāris samazgas pār manu galvu :D , bet tas nekas , esmu pieradis :D

ir vienkāršs risinājums šai jezgai - demo noskatīšanās.

iemesls kikam ir pateikts - regulāra kempošana, tālāk atliek noskaidrot vai kiks vietā un beigta balle.

un jā, neatkarīgi no camp meter - es arī labi māku vienā punktā sēdēt apejot camp meter, ir arī savulaik vins indivīds kikots par to, ka no jebkura punkta skries lai spotā sēdētu ar awp, un tā katru otro roundu ..

Tad jau sanāk es nedrīkstu neko citu darīt, ka tikai skriet ka pa riņķi un visus vākt nost? - Tātad, ja jūs man teiksiet, lai lecu priekša tikai jūsu lodēm, tad man tas ir jādara, jo jūs tā teicāt. Ja es to nedarīšu tad mani izkikos. 

Neko sliktu es nedarīju un kas neļauj citiem to darīt??

Piemēram: Tas jau tas pats, kad es PUBā ar c4 skrien apkārt un fragojot, bet neuzlieku c4, līdz beigām, tad mani būtu jaizkiko, jo es nedarīju to kas būtu jādara. (Tad puse serveris bus izkikots.)

P.s tad vjg uzlikt liegumu uz awp, lai nebūtu šādu pārpratumu.

Tad jau sanāk es nedrīkstu neko citu darīt, ka tikai skriet ka pa riņķi un visus vākt nost? - Tātad, ja jūs man teiksiet, lai lecu priekša tikai jūsu lodēm, tad man tas ir jādara, jo jūs tā teicāt. Ja es to nedarīšu tad mani izkikos. 

Neko sliktu es nedarīju un kas neļauj citiem to darīt??

Piemēram: Tas jau tas pats, kad es PUBā ar c4 skrien apkārt un fragojot, bet neuzlieku c4, līdz beigām, tad mani būtu jaizkiko, jo es nedarīju to kas būtu jādara. (Tad puse serveris bus izkikots.)

P.s tad vjg uzlikt liegumu uz awp, lai nebūtu šādu pārpratumu.

Tev vajadzētu liegumu uz serveri uzlikt.  Tas ir CSDM, tur cilvēki trenējas, trenē savu aimu n shit, gribi krisīt un sēdēt stūros, ej un dari to pubos, csdm tam nav domāts

Tev vajadzētu liegumu uz serveri uzlikt.  Tas ir CSDM, tur cilvēki trenējas, trenē savu aimu n shit, gribi krisīt un sēdēt stūros, ej un dari to pubos, csdm tam nav domāts

Tavā galva: Ienācu izlasīju pēdējo tekstu, nesapratu par ko vsp iet runa un atbildu uz jautājumu.

Noskaties demo un izlasi visus tekstus un tad te kko raksti!

Edited by Hiux

slēgts, lūgums attiecīgajiem amata pārstāvjiem izskatīt demo ierakstu un pateikt lēmumu par attiecīgo situāciju, savādāk jau sāk veidoties klaunāde, un nevajag te pārspīlēt ar "lēkšanu lodēm priekšā", ceru, ka nav jāsāk veidot csdm vārdnīca, definējot kempošanu un skriešanu virsū lodēm.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.