Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
biL

KSO

Recommended Posts

Es neko neesmu teicis par tiem tickiem, jo pats neesmu pārbaudījis, kā arī ar manu aparatūru tas nemaz nav iespējams. Es atsaucos uz loģisko pusi starp nospēlētām stundām un tickiem smile.png

Noskatoties video tapa skaidrs, ka 128 tickiem ir nozīme, ja tiek izmantots attiecīgi labs kompis un monitors... Kam tagad ticēt, nav ne jausmas.

Tāpat īsti neizpratu tās pakates un pārējo drazu, bet man pingojot tvnetu  paketes sūtās vidēji ar 6ms.

Pec daziem nospeletam stundam iz jega rakstit kadus secinajumus par tickiem.

dolphinam > chazz 1:0 :D ko tu tur pingo, prieskam rauj ara kkadas tabulas, par paketem stasti,tvnetu pingo, laikam drogas nesen nopirki :D

parasti kas te lauzas, tiem pc nevelk hahaha

Atlets cik tev CS:GO stundas speletas?

Un kāda tev ir izglītība? Ir kaut kas saistīts ar datorzinātnēm? Visticamāk, ka nē. Elementāras pamatzināšanas par interneta darbības principiem (datu apmaiņa) izskatās, ka tev arī nav. Domāju, ka tāda Valve gan jau ir gudrāka par visādiem interneta brēkātājiem, tai skaitā, Tevi. smile.png Tāpat redzams, ka tev pilns rublis nav, jo vienīgais arguments ir skills un nospēlētās stundas. Brīnums, ka vispār rakstīt esi iemācījies.

Skolnieks atnācis palielīties ar savu stulbumu. Kad paaugsies, tad sapratīsi, ka lielīties labāk ir ar to, ko zini, nevis nezini biggrin.png

Edited by Atlets
  • Like 1

Visa pasaule spele uz 128 un prasa Valve lai updeito MM severus uz 128, bet nu Atlets un Chazz no Latvijas tas ir nopietns arguments - nekad nespelejlusi talak par pub.

Es pubā neesmu spēlējis nekad.

Runājot par stundām - nu acīmredzot neesam nospēlējuši tik daudz, lai smadzenes atmiekšķētos.

Noskatoties video tapa skaidrs, ka 128 tickiem ir nozīme

Es ierakstīšu video, kur pateikšu pretējo, tad man būs taisnība? Šajā tēmā tas video jau otro reizi ielikts, kas tik parāda, ka čaļi neko nelasa, tik bļauj.

ja tiek izmantots attiecīgi labs kompis un monitors...

Un, ja ir labs nets. Ja ir stabils 6ms savienojums kā tev ar tvnetu, tad ir jēga. Bet Valves serveros cipari ir desmitreiz lielāki.

Visa pasaule spele uz 128 un prasa Valve lai updeito MM severus uz 128

Ne visa pasaule, bet tādi dunduki kā tu.

Pirmkārt, Valve zina, ko dara, tāpēc jau nometa uz 64. Otrkārt, uz 128 spēlē tikai klātienē vai community serveros, bet tajos vispār uzturās labi ja 10% publikas, tā ka sorry, bet 90% spēlē ar 64tick un no tiem 1% tāpēc nevarot lāga paspēlēt un tāpēc Valve sux.

• Like 2

Chazz atbilti tad, kapec 100% cs:go speles (ESL, STARLADDER, ESEA utt) spele uz 128 tick? Un kapec maksas serveri tadi ka (CKRAS, VeryGames, BrutalCS, SwedishHost) visi ir tikai 128 tick?

Un kāda tev ir izglītība? Ir kaut kas saistīts ar datorzinātnēm? Visticamāk, ka nē. Elementāras pamatzināšanas par interneta darbības principiem (datu apmaiņa) izskatās, ka tev arī nav. Domāju, ka tāda Valve gan jau ir gudrāka par visādiem interneta brēkātājiem, tai skaitā, Tevi. smile.png Tāpat redzams, ka tev pilns rublis nav, jo vienīgais arguments ir skills un nospēlētās stundas. Brīnums, ka vispār rakstīt esi iemācījies.

Skolnieks atnācis palielīties ar savu stulbumu. Kad paaugsies, tad sapratīsi, ka lielīties labāk ir ar to, ko zini, nevis nezini biggrin.png

Esmu beidzis skolu 2006 gada, tagad man jau sen augstaka izglitiba. Un par tavu runasanu ar svesiem cilvekiem, ja tev patiek ej nahuj. Es ar tevi vispar nerunaju un negribu pieradit neko. Ja tu esi stulbs un tev gruti saprot ka es ar BIL speleju cs:go katru dienu uz 128tick un uz 64tick - 128 tick ir 100% labak saut neka 64. Un ja tu doma ka man vajag augstaka izglitiba lai saprastu so faktu ej nahuj velreiz. Nevajag but par konditieri lai saprast ka kuka iz mesls.

Edited by dolphin

Tādi paši gadījumi ar tickrate 128:

http://www.youtube.com/watch?v=gIyUeWym-tM

Uz ko tagad novelsim vainu? Lodes netrāpa latences dēļ, rate to neglābs.

Protams, par 64tick video ir vairāk, jo tajos gadījumos cenšas piefiksēt un izcelt. Bet šāviņi reizēm nereģistrējas jebkurā gadījumā. Tikai, kā jau iepriekš teicu, pie 64tick ir "64tick sux" un pie 128tick ir "kkas nogļukoja".

Chazz atbilti tad, kapec 100% cs:go speles (ESL, STARLADDER, ESEA utt) spele uz 128 tick? Un kapec maksas serveri tadi ka (CKRAS, VeryGames, BrutalCS, SwedishHost) visi ir tikai 128 tick?

Tāpēc, ka ir tas 1%, kas iztēlojušies, ka 64tick ir tas, kas bojā viņiem spēli. Un tāpēc ir Valves serveru vietā gatavi izvēlēties kādu no 7 tevis nosauktajiem serveriem. Ja jau tajos būtu 64tick, tad tur vispār neietu pat tādi kā tu un visi spēlētu pie Valves tongue.png

Es vairak neraktisu neko :))) Lai katram bus savas domas.

P.S. Атлет следи за языком, а то кости хрустнут.

Всем мир!

Te ir forums, viedoklu apmaina. Ja nevelies neko pieradit un runat, tad nevajag brinities par attieksmi pret tevi. Labak uztraucies par to, ko pats (ne)raksti, nevis ko citi raksta. Datu apmaina timekli nenotiek tikai ar tickiem.Dooh.gif 

1. Iedomajies, ka tev ir pings 1000, kas tad ir labak, 128tick vai 64tick? Nu pilnigi vienalga, tapat viss lagos un nejutisi, cik to ticku ir. Ta tachu ir, vai ne?

2. Iedomajies, ka tev pings ir 200. Kas tad ir labaks, 128 vai 64? Skaidrs, ka joprojam vienalga, cik ticki, jo bus lagi un nevaresi normali paspelet. Tik taalu vel piekriti?

3. OK, njemam pingu 100. Kas tad labak, 128 vai 64? Joprojam vienalga, jo tapat nejutisi atskiribu un pings joprojam nelaus normali spelet.

4. Labi, nemam pingu 5. Kas tad labak, 128 vai 64? Jaa, shobrid jau labak ir 128 ticki. Bet, spelejot Valves serveros pings vairumam ir sakot no 30, parasti vel divreiz lielaks, taa kaa tiri fiziski nav iespejams izjust tos 128 tickus, ja ir taads pings. 

Un tagad pastasti, kuraa vieta es kluudos? Vai nelasisi neko no shii un sutisi mani nahuj? :)

P.S. Ne jau nu tu busi tas, kurs man teiks, kaa runat interneta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.