Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

KSO_lv @ twitter

Recommended Posts

twitter%20icon.png

KSO.lv - Gaming Community @ twitter.com

Follow - KSO_lv - https://twitter.com/KSO_lv

Labs vakars! Jā, KSO.lv tik tiešām ir izveidots twitter konts, un tas nozīmē, ka ik pa laikam tajā būs dažāda rakstura informatīvie īsie ziņojumi par & ap KSO.lv projektu ;) Tāpēc aicinājums tiem, kuriem aizķēries kāds twitter privātais konts - pievienojaties kā sekotājs @KSO_lv :)

Laika gaitā pie brīvākām dienām ieceru dažādas papildus aktvitātes @ KSO, kas nozīmē palielinātu informācijas daudzumu, ko paralēli forumam būs iespējams izlasīt & aplūkot arī @ twitter.

Nekāda spiesta lieta sekot un lasīt twitter kontā notiekošo nav - brīva griba & izvēle ..

Attiecīgi pie tweet'u pults vieta tiek/tiks atvēlēta visam vadošajam personālam - pm man par profila ieejas datiem.

Ja jau uzņemies vadību un organizē visu to šteli ar tvittera, tad lūdzu, izrādām arī kādu interesi un veidojam arī kādus ierakstus - pretēji, kāda jēga no kaut kāda tvittera konta kso, ja tur nekas netiek darīts? Nav jau jāraksta tikai kaut kāds noderīgs info saistībā ar kso, var arī baumot un kaut ko nedaudz ar humoru. Ja ir nepieciešams - varu pielikt savus tīros pirkstus pie šīs lietas. heh

gg

kā Tu domā pielikt savus pirkstus, esot neaktīvs @kso, joprojām gadiem skraidot pa projektiem? :)

baumas vai ne baumas, lai lemj ar ko papildināt foruma iemītnieki, kādam baumošana var arī nebūt pozitīva.

dienas jokus arī negrasos rakstīt, kā arī neesmu "dzīvais twiteris", kurš lies ūdeni diendienā, yolo.

kad būs ko iedrukāt, tad arī ieraksti tiks veikti, domājams nevienu sirdstrieka neķers, ja netiek twītots regulāri ;)

ehh rietumbloks arii KSO biggrin.png Vinjs ir bijis visos projektos kur esmu bijis + visur prassiijis acc, moderu utt biggrin.png jasnijs biggrin.png

Edited by attach

ehh rietumbloks arii KSO biggrin.png Vinjs ir bijis visos projektos kur esmu bijis + visur prassiijis acc, moderu utt biggrin.png jasnijs biggrin.png

Jasnijs ir tas, ka tavs penis ir mazāks par manu kājas mazo īkšķi. Jā, protams, man nav ko noliegt. Savulaik, kad vēl visa šī sūda padarīšana bija aktuāla, es sēdeju visur kur vien varēja, jo man tas patīka, so fuck off mate.

Par tēmu .. Korij, tad piedod atvaino, no offence, bet tu neproti origanizēt un stumt sociālos tīklus. Es pašreizējā darba vietā kur strādāju, savulaik ņemos ar sociālo mēdiju un reklām-mārketingu ( ja to tā var nosaukt ). Kā arī, pats KSO tvittera konts izskatās pēc vietējās miskastes ceļa malā, bet nu, kā viņš izskatās un kas tur tiks publicēts ir atkarīgs no Jums. Es kā parasts mirstīgais saku, kā izskatās no malas un kā arī patiesībā ir. Ja gribi stumt arī sociālos lauciņus - tad piedomā un piestrādā pie tā, nevis jēlu "manā putru" uzvāri. Tas tomēr ir sociālais tīkls, nevis tavs kārtējais bērnudārzs, kur varēsi spēlēties ar lellītēm.

P.S. Korij, nē, tie laiki par klejošanu jau sen ir aizgājuši. Esmu tik pat daudz kā tu - 2 komūnos, bet ne par to ir stāsts pašreiz. Neskaties uz mani un nenosodi, ja pats esi tāds bijis. :)

peace

man būtu jāmāk? :) ieskrēji, nokliedzies, ka nekas nenotiek, ko tālāk?

es "bīdu" pa savam - info. par serveru atraktivitātēm, foruma laikrakstiem, kopā pasēdēšanām u.tml, tā kā uz doto momentu viss ir apklusis, tad man arī nav ko iespringt, Tev vēl jo vairāk - domājams mēnesis bez twīta neliks kārties.

galugalā, neapšaubot Tevis teikto par to, ka es nemāku vadīt sociālo tīklu, ko Tu vēlējies ar to panākt? lai lieku kaut kādas melnā humora anekdotes vai ko? jo gribētu Tevi izprast cik "dziļi" Tu esi te komūnā, lai norādītu kas te ir un kas nav, protams, neliedzot Tev izteikt ieteikumus, bet pagaidām neko vairāk neredzu idejiski kā "nekas nenotiek" , "bet es esmu spečuks, Tu nē", nu ok.

Man sociālais tīkls nav daļa no dzīves, ja reiz norādi uz to kā salīdzinājumu, ka tas nav bērnudārzs ar lellītēm. Skumji.

p.s. Tu jau sen seko KSO @ twitter, vai tikai ienāci pakritizēt?

Ar to twitter kontu labumu komūnai negūs ne Korijs, ne bloks, nedz arī kāds cits, tāpēc parādīt pateikt savas spējas par sociālajiem tīkliem situācijā, kad kāds to kontu ir izveidojies kā prikolu, nav vērts. 

Ja ir nepieciešams - varu pielikt savus tīros pirkstus pie šīs lietas. heh

Būtu tā uzsācis sarunu, būtu pavisam cita attieksme, nevis pēkšņi parādīties un kaut ko pārmest...

Neredzu neko sliktu pašreizējā konta aktivitātē, nav arī īsti ko Tur rakstīt.

• Like 1

Būtu tā uzsācis sarunu, būtu pavisam cita attieksme, nevis pēkšņi parādīties un kaut ko pārmest...

Neredzu neko sliktu pašreizējā konta aktivitātē, nav arī īsti ko Tur rakstīt.

Vienmēr ir ko rakstīt, vienkārši ir "jāzina" ko rakstīt un uz ko cilvēki pavilksies.

Rūķi, piedod, es mazliet pāršāvu pār strīpu un tu nedaudz pārprati mani - tas nebija domāts tā, ka tagad tvitteris jāpiedirš ar kārtejām anekdotēm vai melniem jokiem. Paldies, tvitterī tādu kontu pietiek. Tik pat labi, var citēt kādus smieklīgus dienas tekstus kas apgrozās pašā kso forumā. Ar nelielu saskaņošanu, var baumot. Es varētu vēl daudz noderīgas lietas uzskaitīt .. bet gribu, lai nedaudz pakustini galvu un paprāto pats, ja jau esi uzņēmies šādu vadību. Ja tiešam netiksi galā, atklāšu šo to. :)

Ar to twitter kontu labumu komūnai negūs ne Korijs, ne bloks, nedz arī kāds cits, tāpēc parādīt pateikt savas spējas par sociālajiem tīkliem situācijā, kad kāds to kontu ir izveidojies kā prikolu, nav vērts. 

Kas nav vērts? Sociālie tīkli ir laba reklāma un sevis parādīšana. Protams, stipri šaubos ka no tvittera lietotājiem kāds nāktu un spēlētu uz KSO, varbūt 5 indivīdi no 50-100. Bet tā ir lieliska iespēja, visiem pastāstī par to, kas ir KSO un ko viņš dara un ar ko viņš nodarbojas. Esmu sekojis pats kaut kādiem komūniem, tikai tāpēc, ka viņi raksta uzjautrinošas lietas, kas tavu dienu padara labāku, pēc viņu rakstītā .. lai gan, tajā pašā laikā, man tas komuns  itin nemaz neinteresē, bet piedur viņa tvītti.

btw, i'm just sayin' - mans nodoms nav kādu nomelnot vai ko, vienkārši izsaku savu viedokli un nedaudz pakritizēju.

peace

Ja tiešam netiksi galā, atklāšu šo to. smile.png

Ak tu intrigants...

un tu pats apstiprini, ka praktiski neviens no tiem tīkliem nenāks šeit, kas nozīmē, ka to kontu var nosaukt savā vārdā uzvārdā un būt ļoti uzjautrinošs tavas dienas uzlabotājs! smile.png

Edited by bacard^

Ak tu intrigants...

un tu pats apstiprini, ka praktiski neviens no tiem tīkliem nenāks šeit, kas nozīmē, ka to kontu var nosaukt savā vārdā uzvārdā un būt ļoti uzjautrinošs tavas dienas uzlabotājs! smile.png

Nu nezinu gan, man tas seriāls ne visai pie sirds gāja, lai gan, aiz gara laika kādu sēriju varēja noskatīties.

Uzdod sev vienu jautājumu - kāpēc vārda/uzvārda vietā nevarētu būt KSO vārds?

Tev ļāva no kaut kāda uzņēmuma profila dažus twītus uzrakstīt un tu automātiski kļuvi par mārketinga specu? smile.png

Tev ļāva no kaut kāda uzņēmuma profila dažus twītus uzrakstīt un tu automātiski kļuvi par mārketinga specu? smile.png

Nē, es līdz tam izaugu. Mana specialitāte nebija tikai sociālo tīklu stumšana, bet gan arī reklāmas mēdija, sākot ar plaši zināmiem ziņu portāliem, kā delfi, tvnets, apollo un beidzot ar boot forumu.

Cilvēkam, kas lieto vārdu salikumu "reklāmas mēdija" un var nosaukt galveno dzelteno presi LV un vienu tehnoloģiju forumu, tiešām jābūt baigākajām zināšanām mārketingā smile.png

Ja ar kaut ko tādu zīmējies, tad ar tukšiem vārdiem ir stipri par maz, vai arī automātiski uzstādi, ka te visi pamuļķi apkārt un tu izskatīsies kā baigais papa? :)

kāpēc man ir jāmāk kaut kas pēc Tavuprāt idejiski pareizā variantu, kāpēc? nu paskaidro, tik norādi joprojām uz to, ka Tev slēpjas kaut kāds super-ūber-duper krutais variants, bet kāds to Tev lūdz? nē.. citēt dienas tekstus? var redzēt, ka nesēdi KSO, ko tad man attacha diennakts pusdienu sarakstu twītot? vienkārši fascinē, ka ieskrien no malas un stāsta kā pareizi, bet pirms stāsti kā pareizi, padzīvojies vidē par kuru norādi kā būtu pareizi ;)

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.