Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Ryan Sykes

Futbola PK 2014 grupu izloze

Recommended Posts

Daudzi laikam zina, ka nākamgad notiks vērienīgs notikums Pasaules Kausa izcīņa futbolā, Brazīlījā. Šodien visa pasaule bija gaidās, kādas tad galu galā izskatīsies tās grupas. Tad nu sanāca tā:

23d9_izloze.jpg

Uzreiz pēc grupu izlozes, medijos parādījās sarunas, ka šajā PK izcīņā tā saucamā "Nāves grupa" varētu būt D grupa (Urugvaja, Kostarika, Anglija, Itālija) un G grupa (Vācija, Portugāle, Gana, ASV). Mūsu kaimiņiem krieviem gan ir palaimējusies ar grupu (Beļgija, Krievija, Alžīrija, Koreja). Domāju, ja nekas slikts nenotiks, tad tieši Krievijai un Beļģijai vajadzētu iziet no šīs grupas. 

Gribētu dzirdēt jūsu viedokli par grupām. Kura grupa jūsuprāt ir sastāva ziņā spēcīgākā? 

• Like 1

Vakar/Aizvakar skatiijos pa kkaadu kanaalu tieshi par shito teemu, un runaaja pasaulslavenais futbolists Ronaldinho , kursh aizstaves Brazilijas godu, tapec ljoti gaidu Brazilijas speles un ceru ka Ronaldinho raadiis tadu sniegumu kaa savos ziedu laikos, vinja speles stils vismaz ir interesants, prieks skatitajiem , nevis tupa paskraida un padod piespeeli, bet visi tie gaajienie ar bumbi, paarceelieni etc, ko es gribeeju teikt? Fanoshu par Braziiliju, par ko juus? smile.png

EDIT : uz tavu jautaajumu nemaaceeshu atbildeet, neesmu iepazinies ar sastaavu , un iisti neesmu sekojis liidzi futbolam un nezinu tos speeleetaajus un kaa vinji speelee :)

Edited by attach
  • Like 1

Dīvaini, ka G grupa tiek saukta, ka nāves grupa. Par B grupu viņi ir aizmirsuši, neskatoties uz to, ka Gana un ASV var būt mazliet vājāki, nekā Čīle. Krieviem atkal ''haļavas'' grupa, varēs atkal apkaunoties ^_^

Prognozes: 

A: Brazīlijai jāņem 1.vietu, par 2. būs ļoti sīva cīņa. Lieku uz Horvātiju. Meksika pagaidām izskatās pavirši, Kamerūnai es neticu.

B: Spānija un Holande. Visu cieņu Čīlei, bet viņiem var pietrūkt meistarība priekš favorītiem (pat ar Vidālu un Sančesu). Austrālijai gan nepaveicās.

C: Šito grupu būs interesanti paskatīties. Neviena izteiksmīga favorīta. Domāju, ka ''Ziloņkaula Krasts'' un Japāna izies. Kaut arī pastāv tāds variants, ka Falkao varēs izvilkt savu Kolumbiju uz 1/8 finālu. Grieķija gan izskatās mazliet vājāka. Ja nu tikai atkal neparādīsies jauni Haristeasi un Karagūnisi. 

D: Kosta-Riku var uzreiz izmest no pretendentiem. Galvenais jautājums: Urugvaja. Šī izlase spēlēja ''ne visai līmenī'' kvalifikācijā, bet Jordāniju viņi viegli paņēma. Kaut arī tas nav rādītājs. Zinot, ka Anglija nemāk spēlēt lielos turnīros, es vairāk sliecos tieši uz Urugvaju un Itāliju.

E: Diez vai Francija apkaunosies, ka 4 gadus atpakaļ, tāpēc viņi būs 1/8 finālā. Ka otro nosaukšu Šveici, kaut arī Hondurasa arī izskatās, ka reāls pretendents uz izslēgšanas spēlēm. Ekvadorai gan nekas nespīd.

F: Argentīna un Nigērija. Par Argentīnu ir viss skaidrs, bet Nigērija arī izskatā ļoti spēcīgi. Paņēma Āfrikas kausu (nezinu precīzi, ka viņu sauc), vārtsargs Enjama turpina ''sauso'' sēriju ''Lille'' komandā (Francijas čempis), kas ir negaidīti, jo Āfrikas vārtu vīriem patīk taisīt visādas muļķības. Bosnijai var pietrūkt pieredze, Irāna izskatās, ka pastarīte, kaut arī viss ir iespējams.

G: Vācija būs izslēgšanas spēlēs, infa 99%. Portugālei gan dabūs pasvīst priekš 2. ceļazīmes uz 1/8 finālu. Gana ir viena no stiprākajam izlasēm Āfrikā, ASV arī izskatās labi. Grūti pateikt, kura izlase būt 2. laimīga. Lieku uz Portugāli, kaut arī būs interesanti apskatīties uz ASV.

H: Nu ja nu ja, atkal Krievijai dod haļavu. Nu tad krievi jau var nebraukt uz Brazīliju, jo viņi izlidos no grupas. Nemāk spēlēt ar vājākajiem; negribās kaut kā vilkt ''bulkas'' ar viņiem. sarcastic.gif Ja nopietni, tad Beļģija un Krievija. Vēl kaut kādas cerības uz D-Koreju, Alžīra gan izskatās ne īpaši. Vienīgi Taiders varētu pavilkt savu komandu, ja jau viņš spēlē pašā Milānas ''Inter'' komandā. 

Viss, man pietiks, gribās gulēt. Veiksmi.

• Like 1

Mnjā,Krieviem ļoti paveicies ar grupu,bet kā prakse rāda,jo vājāki pretinieki,jo grūtāk viņiem iet...

Pats esmu par makaronēdājiem Itāļiem!

• Like 1

Izloze ir vnk dirsa.. 3 no 4 maniem favoritiem ir viena grupa.. Italia england un urugvaja..

Un ceru,ka holande panems prieksa Spaniju

• Like 1

B & G grupas, manuprāt, dominējošās

Neesmu futbola fans, šis īvents un ČL fināls, kam sekoju līdzi. Bez B, D, G, arī A grupa liekas spēcīga, Kamerūnā Eto gan jau kko parādīs, Meksika tradicionāli spēcīga, Horvātija un Brazīlija monstruālas izlases. Tas FIFA ranks diezgan traks, Kolumbija 4. vietā, Šveice 8, Grieķija 12, interesanti, kā viņi to veido.

Mani favorīti ir Francija, viņiem neiet spīdoši, bet parasti uz finālu ir savākušies un būs kulē.

A, D, G grupas ir loti stipras. Ja Portugalei ar aizsardzibu viss buus okey, tad vinji var tikt taalu, lets go CR7

1. kārta noslēgusies un visiespaidīgāk izskatās Vācija, fak , kā man riebjas Vācija.

Brazīlija nerāda neko spīdošu, tāpat arī Argentīna un Spānija, es ceru, ka Francija  vai tulpes paņems

PS biju aizmirsis simulācijas skaistumu un fairplay vai kā to sūdu sauc, viņiem kkas smagi jāmaina  noteikumos biggrin.png

Edited by suuds

1. kārta noslēgusies un visiespaidīgāk izskatās Vācija, fak , kā man riebjas Vācija.

Brazīlija nerāda neko spīdošu, tāpat arī Argentīna un Spānija, es ceru, ka Francija  vai tulpes paņems

PS biju aizmirsis simulācijas skaistumu un fairplay vai kā to sūdu sauc, viņiem kkas smagi jāmaina  noteikumos biggrin.png

kas tur iespaidīgs bija Vacijas spēlē? Millers aktieris, Pepe knapi pieskārās. Nebūtu norāvis sarkano, tad pavisam cita spele būtu. Manuprāt, Nīderlande vislabāk tgd izskatās

• Like 1

kas tur iespaidīgs bija Vacijas spēlē? Millers aktieris, Pepe knapi pieskārās. Nebūtu norāvis sarkano, tad pavisam cita spele būtu. Manuprāt, Nīderlande vislabāk tgd izskatās

To, ka Pepe ir psihiski nelīdzsvarots, nedomāju, ka vajag atkārtot. Kas viņam lika iet un bāzt savu pauri pie Millera, kuram viņš pirmīt iebrauca sejā? Labi, pietēloja, bet pasaules klases futbolistam pienāktos savaldīties.. 

hmm,4:0 pret Portugāli, nez, ja tas nav iespaidīgi, tad kas ir...

Spāņi brauc uz Spāniju, make sense