Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Hollycrap

polarber admins

Recommended Posts

vakar un citas dienas spēlēju jūsu csdm serverī, un cik sapratu tad polarber ir admins, ja?

iepriekš esmu spēlējis serveros, kur arī ir tā jaunā statistika tāpēc zinu, ka var redzēt kurš ko teicis.

nesapratu vai tas bija domāts par mani kad nošauju adminu vai tomer admins drīkst lamāties.

http://csdmstats.kso.lv/hlstats.php?mode=chathistory&player=31078

nu piemeram

loxs bled.

n olj.

bomzh.

krisa bled.

loxs.

esmu iepriekš redzējis ka tā dara viņš, nezinu vai tas normāli.

Ko tu gribi panākt, lai viņam izsaka rājienu?

Kas tie vispār par lamu vārdiem.Tu neesi redzējis, kā īsti vīri lamājas.

Protams, ka esmu pieradis, es lietoju internetu... Nav neviena tāda, kas nelamājas, it īpaši iekš CS,un par to nevajadzētu raudāt, ja kāds tevi nosauc par izjātu krīsu, ja tu nonstopā krisī :D

Edited by suuds
  • Like 1

ne jau es gribu panākt bet es prasu vai tā var, jo savādāk redzu ka citreiz kads cits admins vai cita serveri par to gagu liek.

nu un piemeram nolj ja pareizi saprotu krievu valoda nozime nulle - kapec kads speletajs ta jaapsauc. vai tas pats loxs un bomzis.

Tie ir lamumārdi , bet Tu laikam esi pieradis pie rupjiem vārdiem , tapēc nezini atšķirību.

ne jau es gribu panākt bet es prasu vai tā var, jo savādāk redzu ka citreiz kads cits admins vai cita serveri par to gagu liek

Protams ka nevar , ( adminam ir jābūt kā paraugam serverī ) , ja serverī būtu bijis kāds vēl cits admins , noteikti gag viņam uzliktu. Parasti Polars ir mierīgs admins.

Protams, ka esmu pieradis, es lietoju internetu... Nav neviena tāda, kas nelamājas, it īpaši iekš CS,un par to nevajadzētu raudāt, ja kāds tevi nosauc par izjātu krīsu, ja tu nonstopā krisī biggrin.png

bomzh, loxs, nolj

Polarbear, pievaldi, lūdzu, pirkstus. Ķipa esi admins, tad rādi kā jāuzvedas.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.