Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Korijs

Atjauninājumi/papildinājumi dd2 serverim

Recommended Posts

Guest amnesy kills

vel joprojam ranks nestrada...pajautaju citiem , tas pats

Tagad jābūt

Tagad spēlēju un nav.

Tikko iegāju, uzrakstīju rank un parādījas ranks.

Točna iet , es vnk visu laiku liku šķērsvītru priekšā.

P.S , nezinu cik tas ir svarīgi ( domāju ka ir ) , bet spēlēju no 02:00-03:00am.  un servers vnk rr vismaz 3x šai laika  posmā ustaisīja.

Iegāju dd2 un vajag mainīt šādas  lietas -

1. Uzlikt laiku uz 1.40min(raunds) 2 minūtes ir par garu.

2. Noņemt skaņas

3. Noņemt frendly fire - Varu derēt,ka tas ļoti atbaida tautu,jo visi pieraduši bērt kur nu pagadās.

4. Uzlikt - Slay loser pluginu

5. c4 - nezinu ir vai nav,bet kā jav te minēja vajag afk transfer.

• Like 1

Iegāju dd2 un vajag mainīt šādas  lietas -

1. Uzlikt laiku uz 1.40min(raunds) 2 minūtes ir par garu.

2. Noņemt skaņas

3. Noņemt frendly fire - Varu derēt,ka tas ļoti atbaida tautu,jo visi pieraduši bērt kur nu pagadās.

4. Uzlikt - Slay loser pluginu

5. c4 - nezinu ir vai nav,bet kā jav te minēja vajag afk transfer.

1. Balsojums par laika izmaiņām - http://forums.kso.lv/topic/15350-round-time-balsojums/

2. Skaņas @KSO jau pierasta lieta, un pat man netraucē un patīīk, neskatoties uz to, ka savulaik serveri kas pārbāzti ar tām skaņām netika celti slavas gaismā, tā kā domājams te netraucēs, un ja reiz vienam serverim, tad arī pārējiem būtu kas jāmaina.

3. Arī @PUB ir ff:on, problēmu, manuprāt nav, pašam ir jāskatās, kur skrien, kur šauj un kur ko met.. atbaida tautu? hmm, nez kā[ēc KSO ir tā teikt CS 1.6 līderis @LV ar visu ff:on un pilnu serveri; ņem vērā, ka DD2 ir jaunums, ko pats tikai nesen uzzināji, pārējo secinājumos izdari pats..

4. Manuprāt pāragri par to spriest, ja reiz serveris nav tik pilns, lai tos pašus retos spēlētājus biedētu ar auto-slay.. lūk te būtu biedēšana. + lai admini rīkojas ar attiecīgajām komandām pret misiju apzinātu nepildīšanu.

5. Atbalstu afk c4 drop, bet ne transfer, jo ar transfer labi var apiet situācijas, kad tūlīt bumbas nesēju nonesīs no kājām, pastāvi kā afk, c4 tiek pārmests pie otra komandas biedra, kurš varbūt jau spotā gatavs plantot.

Ok,tad skaņas vajag salikt normāli. Piemēram,ka tu trīs uzreiz nošauj,tad tur šis bļauj,nevis tu nošauj divus,tad nākamā raundā vienu un tev jav ir tas kilstreek vai kas par skaņu.

Pubā ff ir normāli,bet dd2 nē. Lai tu cilvēkus pieradinātu pie tā ir vajadzīgs ilgs laiks.Un cik ilgi ir jav dd2 serveris? Mēnesis vai divi mēneši? Vairāk? Tad,ja tā,tautas nav. Iespējamā vaina - adminu nav serverī un čīteri gan,otrs būtu frendly vainīgs.

DD2 jaunums? Kā kurš to uztver.Cik atminos,tad tāds dd2 ir jav nu teiksim 8 gadus točna.

Par c4 piekrītu tev.

Pie Autoslay visi pieraduši,tie kas ir tādos serveros spēlējuši.

manuprāt Tu jau sāc atrakstīties bez vērā ņemamiem argumentiem, nenojaušot faktus pat par to, kas te notiek, kad kas noticis, bet nu paldies par ieteikumiem smile.png jeb varētu teikt, ka Tavi ieteikumi ir vispārīgi, neanalizējot konkrēto situāciju, bet tā saucamo "kaut kādu dd2 pieredzi".

izskatās, ka arī nesaprati par to, ka DD2 ŠEIT ir jaunums, neatkarīgi no tā cik gadus viņš LV kopienās mitinās. Jāizvērtē tomēr konkrēta situācija - konkrēts serveris, nevis serveru mos kā tāds pa visu cs 1.6 auditoriju kopumā.

kam ff:on traucē, spēlējot 5x5?

starp citu, lūdzu, izsniedz man savu DD2 spēlētāja statistiku.

1.Skaņas tāpat uzskatu,ka vajadzētu izņemt.Frendly,ja jav tā gribat,lai paliek. Kaut gan Korij,Tu tā runā tik forši,bet pats vispār tajā serverī uzturies? Cik daudz Tu tur spēlē? Lūdzu ņemat vērā spēlētāja ieteikumus kuri tur arī cenšas spēlēt.

2.Vēlviens ieteikums ir saistībā par čītera reportiem. Nekādīgi nevaru 2 minūtēs pieķert čīteri,ja specos varu sēdēt tik mazu brītiņu.Lab,divās minūtēs es varu demo uzņemt kuram ir izteikts aim,speed vai arī konkrēti neslēpj kubus. Uzskatu,ka vajadzētu noņemt šo ierobežojumu,lai varētu pilnvērtīgi izsekot un tad arī reportēt čīterus.

3.Ir tāds plugins - teamflesh. Respektīvi vieglāk spēlēt,zinot,ka tev savējais ir nofleshojis(a tā jāmin,pretinieks tas bija vai kā),kā arī sodīt tos kuri sistemātiski/speciāli to dara.

4.Vēl ir komanda ME ko varētu pieslēgt(Skatoties kā kuram patīk,vairāk tiem kuri laiž pa defu,lai zinātu,ir pretinieks tur vai nav)

Pagaidām tas ir viss. Proti iepriekšējā postā minēju autoslay kuru varētu uzstādīt,kā arī,kas tad beigās būs ar to round time?

Jā, piekrītu, ka mana objektivitāte konkrētā servera apmeklēšanā sarūk tajā momentā, kad Tu kā aktīvs spēlētājs izsakies, bet ne jau pirmais, ne pēdējais serveris, kurā ir papildus skaņas, friendly fire, lai neteiktu to, ka man tur jāpasēž lai noprastu situāciju. Pats savulaik skrēju un šāvu pārpildītos serveros, kur ff bija off, ff:on likās murgs un vājprāts, bet ātri pieradu, aktīvāk uzturoties KSO.

Bet ja reiz vairāk kā 2 minūtes saliks vai vispār noņems liegumu, kas notiks, ja visi sāks tupēt spektatorā? Es atbalstītu teiksim ne vairāk kā 5min. laika ierobežojumu "mirstīgajiem" spektatorā.

Par /me domājams izslēgts variants - tas ir tas pats kas wallhack - pašauj, izmet he, uzraksti /me un lietda darīta - pretinieka atrašanaš vieta un potenciālais atlikušā hp daudzums noteikts ..

Nu,lai tak sēž specos.Tāpēc ir admini kas to novērš.Un priekškam to darīt? Ja,jav eju serverī,tad ar domu spēlēt,specos ieiet,tad kad jāvēro kāds aizdomīgais,vai tur uz toleti aizskriet,lai scori nepazaudētu.

Labi,un kas tad ar to raund time? Ko sakat par flesh pluginu?Skaņas gan ir domāju nevietā.Nu es spēlēju uz skaņu,un tie skaņas efekti krīt uz nerva,tik traucē spēlēt.Es saku,ka var atstāt tās skaņas,bet tur vajag sataisīt savādāk.

Nošaujot divus uzreiz,tad tikai skaņa parādās/pasakās - doblekill(nevis nošauj 2,skaņa parādās, pēc 1 minūti nošauj vēlvienu atkal kruta skaņa)- Ceru,ka sapratāt

Nu,ja nemaldos tajā pick kādreiz tā bija,sen senos laikos.

Guest amnesy kills

Uzskāatu, ka vajag vismaz kadus 3 pastavīgus adminus, kuri spelēs pastavīgi dd2 serveri. Jo pagaidam serverī ienāk tikaj aadmini no puba un csdm kuri pieteikušies. Bet vajag pastavigu cilveku. Jo hakeri jau bombi serveri.

• Like 1

Ieteiktu uzlikt serverī record demo,lai arī mums spēlētājiem automātiski ierakstās demo. Vajadzīgs tāpēc,ka hltv tur var dabūt 2-3 stundu laikā,tāpēc pat reportu nav vērts likt,jo demo nav ko uzrādīt.

Ieteiktu uzlikt serverī record demo,lai arī mums spēlētājiem automātiski ierakstās demo. Vajadzīgs tāpēc,ka hltv tur var dabūt 2-3 stundu laikā,tāpēc pat reportu nav vērts likt,jo demo nav ko uzrādīt.

Kas tad2 , es jau 1x teicu , mēs neizmantojam , ( nelādējam ) lejup citus load failus. Tā visa HLTV sistēma nemaz nav tik sarežģīta , vnk jāpiešaujās un viss. Skat , uz šiem paraugu :  nr1 , nr2.. Viņi uzblieza topiku bez demo ( iemesli var būt dažādi , vēls paliek, laiks gulēt utt. ) , bet tas ir vnk lai nepazūd pārkāpējs. Un , tad kad parādās dēmo , viņi vnk edito savu postu un pievieno demo. Tas ir vinalga , tai pašā dienā vai nākamā , galvenais ir nepazaudēt ( attcerēties ) īsto demo.

Jā tikai kāpēc to procesu nepaātrināt.Es tikmēr būšu aizmirsis par to,ka man jāieliek demo pēc 1 stundas.Plus,ja admini serverī neieiet,tad viņš tur tās 2 stundas spēlēs kamēr sagaidīšu to demo.

Atvainojiet, bet tas jau sāk palikt smieklīgi..

Sākotnēji šo tēmu veidoju saviem ieteikumiem, ok, lai stāv vaļā, varbūt kas lietderīgs uzradīsies, bet šeku reku ienāk Skudra - ne zina, ka un kur mums tas HLTV, neko vairāk, lai teiktu, ka rinda īpatnējo ieteikumu būtu vēl tālāk diskutējama, kā, piemēram, /iedot, VIP plugins, FF:off - ja reiz DD2 off, tad PUB jāpārveido arī uz FF:off, ne tā? un vēl dažādas īpatnības.

Teikšu tā, ja ir kas iesakāms, taisi jaunā tēmā šajā sadaļā un argumentē - pamato, kāpēc to vajag, nevis "man patīk", "tajā serverī ir", "biju pieradis, te arī vajag", te ir KSO, nevis cits projekts un pakaļdarinājumi nav oriģināli.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.