Jump to content
KSO.lv Forums
Andris B.

Par ko ban?

Recommended Posts

Labdien! Man šeit ir tāda interesanta situācija - man ir uzlikts bans par aim, kaut arī neesmu vakar spēlējis CS. Un vēl jo vairāk, es KSO jau spēlēju daudzus mēnešus un ne reizi neesmu čītojis, tad kāpēc mani bano? Tas, ka es protu šaut nozīmē, ka man ir aims? Bullsh*t!
Ļoti lūdzu izskatīt šo gadījumu, jo man nav vēlmes iet prom no šī servera!

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin QUICK201.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Marko no Trapojas
[AMXBans] Reason : ' aim '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forums.kso.lv
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1260162494 '
[AMXBans] Your IP : ' 95.68.48.151 '
[AMXBans] =======================================

Paldies. helpsmilie.gif

Pavisam svaigs bans no šodienas!

Šādus banus neņemam nost - vai nu bans tik tiešām ir Tavs vai ip/steam id sakritība, bet jāievēro noteikumi, ka:

Par Baniem uz mainigajiem IP, pDSL, mDSL, MCK utm.
Ja Tev sanākusi situācija, ka esi ieguvis IP, kuras iepriekšējās īpašnieks bija nobanots čīteris, tad vienīgā iespēja atbrīvoties no šīs IP ir jūsu pašu ziņā - gaidīt kamēr tā automātiski nomainīsies, sazināties ar provaideru un izkratīt sirdi, vienkārši to nomainīt vai kādā citā veidā veikt brīnumus, ja nesanāk - nomaini provaideri .
Ja tev ir sanākusi situācija, ka kāds ir spēlējis ar tavu niku un ticis nobanots, tad tā ir tava problēma, ka niks nav bijis reģistrēts, un visādi kreisie var spēlēt ar tavu niku.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.