Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
rokijs

rokijs @ gg

Recommended Posts

Laikam nebūšu tas aktīvākais forumā, bet gg serverī esmu diezgan bieži un jau sāk apnikt taisīt tos reportus. Cita lieta ir uzrakstīt čatā, bet cik esmu rakstījis, neatminos, ka kāds būtu arī atsaucies. GG čīteru ir pietiekami un ne vienmēr ir kāds ar acc. Pieteikums tāds pieticīgs izskatās, bet nu jā, tas laikam arī viss.

Pieņemot, ka slota eksistē, nav iebildumu, jo aktivitāte ir un čīteri viņam patiešām traucē spēlēt, atbalstu.

Aktivitāte, reporti ir, citas acīmredzamas problēmas konkrētajā momentā nemanu - rec.

Slap/slay @ gg kā jauniņajam nu tiešām nevajadzēs.

GG ar adminiem ir tā sev. Daudz vai maz es redzu tikai Quick; saab un SB klans arī ir redzami, bet retāk.

Tulīt būs virkne jautājumu, kas ir saistīts ar slotu, bet es nebūšu pret šo kandidātu.

Cita lieta ir uzrakstīt čatā, bet cik esmu rakstījis, neatminos, ka kāds būtu arī atsaucies.

Man gan sanāk piesaistīt adminus ^_^

Nekas nav pretī, Rec!

Edited by Larzs

Rec, kā jau citi minēja, tad acīmredzami, ka acc viņam noderēs un nav nekāds dunduks. Un vispār GG noder arī slap un slay, tur ar disciplīnu bieži vien ir švaki. Ar vienu slayu var sanākt nomierināt kādu tīmkilleri, tāpēc - kāpēc gan neiedot arī tās komandas?

Edited by Ritalds

Tikai neiekarsti, bet pašlaik neredzu īpašu jēgu maksāt par slotu @ GG, kurš pedējā laikā, reti kad ir pilns.

Bez reģistrēta nika un slota nav uz kā uzkabināt acc, tapēc tā ir obligāta prasība.

Tikai neiekarsti, bet pašlaik neredzu īpašu jēgu turēt šo topiku vaļā.

• Like 1

Bez reģistrēta nika un slota nav uz kā uzkabināt acc, tapēc tā ir obligāta prasība.

Tikai neiekarsti, bet pašlaik neredzu īpašu jēgu turēt šo topiku vaļā.

uz nika vaitad nekarina? Paroli ta zināšu tik es un galvenie?

Edited by rokijs

Uz nika arī karina aksesu, bet Tavs niks nav reģistrēts. Nika reģistrācijai bonusā nāk arī slots.

Nu labi, lai tā būtu. Anyway, šodien tāpat slotu nesanāks pasūtīt, tuvākajās dienās gan jau kkas kontā ieripos.happy.png

Edited by rokijs

2 jautājumi:

1. Slots tad ir beidzot pasūtīts?

2. Tu esi tas pats rokijs / .!. no pick?

Nu labi, lai tā būtu. Anyway, šodien tāpat slotu nesanāks pasūtīt, tuvākajās dienās gan jau kkas kontā ieripos.happy.png

Jā, nu tad kā ir?

Ja boldoto punktu nejēdz izlasīt un par samaksāšanu spēj tikai solīt, tad es savu RECu ņemu atpakaļ.

2 jautājumi:

1. Slots tad ir beidzot pasūtīts?

2. Tu esi tas pats rokijs / .!. no pick?

ne

konts ir sauss, kad pasutisu, tad ari uzrakstisu sarkanajiem, pagaidām var slēgt. deal?

ne

konts ir sauss, kad pasutisu, tad ari uzrakstisu sarkanajiem, pagaidām var slēgt. deal?

Jā, labi!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.