Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
epitome

danielle. a.k.a. maasa.

Recommended Posts

Tiešām žēl, ka mans debīlais skype nerāda vecākas sarakstes par 30 dienām, labprāt šeit iemestu dažus interesantus skrīnšotiņus no māsas, danielles, Lauras vai Leldes un sazin vēl kā viņu mēdz dēvēt. :)     

P.S. Visu cieņu epitome, sen šādam topikam bija jāparādās. 

CS serveris nav nekāda labestības mājiņa , kur tu vari sagaidīt taisnīgumu un cerēt , ka tas tiks ievērots . Nu blā epitome ko tu nesaproti un pārējie ?! acc bez pieteikuma . Ko tas nozīmē ? BIZNESS  $$$. Skaties ka beigās kāds allwortham nesamaksā un nenobano tevi . Un ko tu darīsi ... iesūdzēsi tiesā ? Tākā atslābsti un sāc sadzīvot.

P.s TOMY Kāds tur sakars ar adminēšanu serverī un tavu privāto saraksti skype ?

Edited by enlightener

Tiešām žēl, ka mans debīlais skype nerāda vecākas sarakstes par 30 dienām, labprāt šeit iemestu dažus interesantus skrīnšotiņus no māsas, danielles, Lauras vai Leldes un sazin vēl kā viņu mēdz dēvēt. smile.png     

P.S. Visu cieņu epitome, sen šādam topikam bija jāparādās. 

FA3391b.png

sleep1.gifpilnīgs bū-š

p.s., man bija slots, žēl tevis epīt

Un viss? Gaidīju no tevīm kaut ko labāku.

http://pub-demos.kso.lv/KSO-PUB-1309161738-de_nuke.zip

~25:30 - danielle nesamierinājās ar to ka Andijs viņu slapoja ( ap 24. min)....tie slapi bija nepamatoti, bet ko dara danielle? Skaidrojās ar Andiju un stāsta, ka tā nevar darīt? Nē, danielle tīši taisa Team Flash. Nervi neizturēja? Tās ir pieņemami priekš NOPIETNAS komūnas? Diez vai.

Man bija tas ''gods'' pačatot ar viņu. Nekas labs...tie danielle frāzes un atbildes nav KSO admina cienīgi.

I'm out.

P.S. enlightener, domā, ka viņa ir samaksājusi allwotham prāvu naudu, lai tiktu pie ACC bez pieteikuma?

Piemetīsim šo pie teorijas. Abu lietotāju IP ir vienādas, starp reģistrācijām tikai dažas minūtes.

• Like 1

SWAY es nezinu vai ir samaksājusi bet tas ir vienīgais normālais secinājums . Bet pa lielam kapēc lai allworths to nepieņemtu ? Es viņa vietā tikai uz tādiem dealiem parakstītos un aizklapētu šito bezjēdzīgo topiku ciet .

• Like 1

Enlighteneram noliks pusdienas skjiivi ar seeneem un shis samierinasies un pateiks lai visi beidz cepties, taapat nekas nemainiisies un dziive nav rozhu darzs, taa kaa nav jeegas vispar diskutet. Ne par ko. Nekad. :D

Ja Alwis nebūtu cienījams džeks, kuram nebūtu sievietes un bērni, es padomāti nez ko neķītru...Bet gan visam ir savs izskaidrojums...Ir tak cilvēki kas paši meklē kašķi ,kur piesieties tikai...

• Like 1

Atlet tu nerubī ka ši nav tā tēma par kuru tu te varēsi diskutēt mūžīģi . Vienu dienu paņems un Jūs pāris mirstīgos nobanos un par jums aizmirsīs... jo pa lielam šis viss topiks aptraipa galvenos adminus .

epim liels + par izdarīto!

a tur mazs skuķis ar lielu muti, te tak internets, "muļķiem viss atļauts" un ne tikai... pieslīpēt arī ir jāmāk..

palasot augstāk, sarkanajam īpaši neinteresē.. kaut gan vajadzētu interesēt, ja kso komanda ir ( kā ) komanda..

cik man liekas kas būtu jāsaprot.. kad acc neuzsit tev uz pieres ka tu nu esi kruts, (piedodiet tie mazie kurus sarūgtināju).. acc ir labums ko spēlētāji(admini) ar pieredzi no spēles, pildot savus pienākumus, ļauj TEV ērtāk spēlēt serverī. 

danielle ja gribi ar lielo mērīties iekš serverī, kura tev "itkā" nav, tad turi savu vipu un krāso skilu uz augšu.. būsi kruta tjipa

šī mazā persona iekš serverī pieļauj tik daudz kļūdas acc izmantošanā, (es tik par to cik pati bijusi iekš pub serverī, neizteikšos cik daudzi ir raxtījuši par šo meitēnu) Pietiks ar epitome, kas smuki izskaidrojis.. kā saka visu pretenziju maisu.

cik no kopidejas komūna iepazīts, kad visaugstākais spiež, un zemākie pietur.. (ex kid spēlētāji sapratīs ko es ar to domāju)

ceru ka kso komūns ir draudzīgāks un mums parastajiem spēlētājiem pretīm nākošāks.

epitome par to steam, ir tāda lieta - atdot, pārdot, uzdāvināt.. :)

Edited by killa
  • Like 2

Paldies autoram par topiku. Malacis!!! Paldies cilvēkiem, kas cīnās pret danielle - es ar jums un ceru ka mēs neapstāsimies kamēr viņai neatņems acc, lai cik arī laika vai pūļu tas neprasītu !!! Kā saka kas viegli nāk tas viegli iet !!! 

Edited by Bankr0ts
  • Like 1

Palūgšu tomēr rakstīt vairāk par tēmu, ideālā gadījumā, pēc demo noskatīšanās. Nav ko piesārņot forumu... tas attiecas uz lielāko daļu šī topika postiem

Gribētu arī zināt, kāpēc pati apsūdzētā nespēj nevienu sakarīgu teikumu atbildēt :) Tiešām vārdu krājums tik švaks vai burtiņus vēl nepazīsti :)

• Like 1

Gribētu arī zināt, kāpēc pati apsūdzētā nespēj nevienu sakarīgu teikumu atbildēt smile.png Tiešām vārdu krājums tik švaks vai burtiņus vēl nepazīsti smile.png

Ir jēga, ja jau tāpat ir prognozējams, ka uz katru vārdu pretī būs trula diršana kā, piemēram, tagad no Tevis? Visu, kas viņai sakāms, ir uzrakstījusi jau man privāti. Kad pieķeršos šim topikam, tad arī uzrakstīšu bez šī vienīgo un pēdējo poustu šajā topikā.

• Like 2

es kaut kā neesmu saskāries ar to, ka lamājās vai kādu izprovocētu aka pontotu vai ļaunprātīgi izmantotu acc.

Lai arī kā prātotu vienīgais, kas nāk prāta kāpēc jums sanāk konflikti ir tikai tāpēc ka paši kaut kā izprovocējat

• Like 1

Ir jēga, ja jau tāpat ir prognozējams, ka uz katru vārdu pretī būs trula diršana kā, piemēram, tagad no Tevis? Visu, kas viņai sakāms, ir uzrakstījusi jau man privāti.

Trula diršana no Ģenerāļa puses? Nu nē, tur ir uzrakstīta patiesība. Ja šī būtne mācētu paskaidrot tā, lai visiem kritiķiem būtu kauns par sevīm, tad šī tēma būtu jau sen aizsaulē. Bet nē, šī būtne uzraksta kaut kādu herņu, kas tikai pastiprina apkārtējo negatīvo attieksmi pret danielle. Jau vakar šī būtne paspēja izcelties ar savu trulumu, kas izpaudās ar p0k3 stila tekstiem, ka ''Man žēl tavu māti'' , ''Tu esi lamazaks''. Pie tam šī reakcija tika ''izpiesta'' dēļ ARGUMENTĒTĀS kritikas (attach neskaitās ^_^).

Atbilde uz otro teikumu: Nu ja, nu ja, tas visu izsaka...ja viņu kaut mazliet apvaino (dažreiz pamatoti), tad šī būtne uzreiz iet raudāt uz tava pleca un tad tu visiem piedraud, ka danielles ''apbižotājiem'' būs slikti. Domā, ka pēc tavas draudēšanas es (varbūt vēl citi) dancos zem danielle stabules? Nē, dārgais allwotha kungs, nē. Vispār: ja šī sūdzība būtu par citu adminu, un viņi būtu pamatoti, tad apsūdzētais admins paliktu bez ACC uzreiz. Šeit ''paļubomu'' netiks nekas darīts, jo šī būtne ir tagad zem allworth spārņa. HaHa.

Ja šī būtne ir samaksājusi ļoti daudz naudas priekš KSO attistībai, tad danielles ACC jau nebūtu tik liels pārpratums. Bet es danielle niku neredzu ziedotāju sarakstā. Ko tas nozīmē? danelle nāk, parunājas ar tevīm un dabū ACC. Pie tam šī būtne uzvedās, ka pēdējā caca: ''ja jūs kaut ko izdarīsiet man, tad allworth piespiedīs jūs apklust''. Tā pagaidām izskatās.

Manas domas ir izteiktas. Gaidu tavu, vēlams, ARGUMENTĒTU atbildi, lai mēs visi noticētu, ka danielle nav caca, nav slikta un ka šī admine nebojā KSO foruma gaisotni. Tādas atbildes, ka ''man nav ko jums skaidrot, ejiet dirst'' nejies krastā. GL

un peace.

• Like 4

Seit ir divas versijas : 

1.Vai nu labi samaksaaja

2 . Vai labi iedeva....

Pasmējos :D 

Piedāvājums visiem likties  mierā, jo nekas nemainīsies...ja nu vienīgi viņa sāks slapot jūs par to ka sūdzaties par viņu, vai Alvim sieva pieķers neķītrībās :D Ietaupat viens otra laiku

Šis gan nav tas labākais un trakākais moments, bet tā pat saskatu nelielu nekompotentu rīcību. Vienīgais kam varēju piemeklēt dēmo u.t.t!

Cik esmu nopratis nav diži liela jēga apstāstīt visus nekrietnos izgājienus kuri ir bijuši, ja man nav demo ko atrādīt... 

Skatos Epiite jau šo to no sevis ielicis...  Tad nu šis nieks kaut nelielam uzkates materiālam.

Spēlēju serverī... Ja pavērosiet manu čat history, pamanīsiet ka neēsmu viens no tiem lielākajiem mutes brūķētājiem, nemaz nerunajot par šo konkrēto mapi!

http://pub-demos.kso.lv/KSO-PUB-1309142116-de_nuke.zip

Spēlējot saņemu (pēc manām domām tīšu šāvienu brīdī kad lecu uz klints ar domu... iztraucēt lecienu) tīša spēles traucēšana? 

Uz šo šāvienu uzreiz atbildu ar jautājumu.

2013-09-14 21:24:06 losis?. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke

Pēc kura arī nekavējoties saņemu gagu.  (Protams es zinu ka viņa gaida ar nepacietību katru sīkumiņu lai mani sodītu... )

Tai pat laikā! pēc tam serverī seko vairums daudz rupjāku frāžu... + tiešām vērsta kāda virzienā! Pēc kuriem nekas neseko! 

Ok... saņēmu gagu - nav grūti nosēdēt... 

Pēc gaga protams vēlos pajautāt vai tiešām par šo niecīgo jautājumu jāliek gags... Galu galā! tas ir jautājums nevis konkrēta kāda aizskaršana.

2013-09-14 21:34:48 dan... nezinaju ka par jautajumu jagago!. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke

Dan 2013-09-14 21:25:03 tevi?. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke
Dan 2013-09-14 21:34:58 par ko tu runā?. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke
2013-09-14 21:34:51 nevienu neaizskaru! :P. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke
2013-09-14 21:35:03 par to gagu.... :). KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke
Dan 2013-09-14 21:35:08 tu aizskāri mani. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke
2013-09-14 21:35:15 kads sakars ar tevi vispar?. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke
Dan 2013-09-14 21:35:18 tu man liki izlasīt savas jēlības. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke
2013-09-14 21:35:34 man shauj savejais un es vinjam jautaju vai vinsh....! tā nav aizskarshana. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke
Dan 2013-09-14 21:35:44 kas tad tas ir?. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke
2013-09-14 21:35:50 jautajums?. KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke
Kautkas tiek ierakstīts admin čatā! to jūs redzēsiet...  Un tad saņemu skarbus lamu vārdus... kautgan uz viņu neko rupju nepateicu...   Izturējos pietiekami pieklājīgi... Un pēc tā saprotot ka te nav ko... (Ir diezgan pretīgi uzturēties serverī kurā ar tādu atieksmīti tiek raustītas auklas) izeju!
2013-09-14 21:37:01 ahh... meiteen tu neesi normala :). KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv de_nuke

Nav tas labākais piemērs...  Bet anyway šeit parādās rupjā uzdiršana no admina puses... 
Nez vai vajadzēja tā aizsvilties...  Jā iespējams "losis?" var pielīdzināt Losis! vai kādam citam kāda aizskaršanai, bet nez vai  pēc šī nieka vajadzēja tik aši bāzties virsū ar gagu...  (Jā es viņu izcietu... Plenīti vai nepelnīti) bet šoreiz pa to neiet runa! 
Savos Pm skaidri un gaiši man uzdirsa! 

Vienvārd sakot!  Šai adminei patīk konfliktēt ar spēlētājiem, dažādi izrādīt savu pārākumu pār tiem, un reizēm arī izprovocējot citus uz tālākām darbībām lai var viņus nagļakā sodīt! 

Nu patīk viņai izmantot acc! :D kautvai par piemēru Spēlēju tā pavēlāk...  Uzrakstu... ka laikam šodien pietiks spēlēt, jādodas pie miera!  Protams es uzreiz pēc rakstītā neizeju! gaidu next raundu! lai vel izskrietu to! un varbūt kādam uz atvadām iedotu naudas pārpalikumus...  ES PATS VARU IZIET ĀRĀ NO SERVERA! Jā protams jauks kick! ar iemeslu Arlabunakti! Bet vai tiešām tas bija jādara? es tev to lūdzu? varbūt es gribēju vel pāris raundus tomēr pašaut! Šis arī mazsvarīgi...

Bet līdz šim ir bijuši daudz gadijumi par kuriem ir celti trači foruma chatboxa! Jā! Tu varbūt uzskati ka tie visi gadijumi ir vienādi un neko nekorektu no viņās puses nesaskati... Tu to vienmēr vismaz uzsver! Mēs esam paši vainīgi u.t.t! Bet tā gluži nav! Tiešām žēl ka nebija ienācis laicīgi prātā! Sakrāt demkas ar momentiem un uzdrukāt ko līdzīgu kā Epiitem... 
Momentu netrūktu! Nesen gadijās kas līdzīgs kā epites stāstītajā par itkā krisīšanu respā! Saņemot slap apšaudes brīdī!  Cmoon...  nebija tur krisīšanas, tikai nedaudz prātīgas spēles...  ( pēc tam protams saņemu nenopietnu atbildi) tu tā pat nomirtu! kāda starpība! WOW meitēn! 

Par to visu acc lietu! jā! tā ir tava izvēle kam tu piešķir acc! Lai arī kā tur būtu... 
Nebija nekā no prasītā! Labi whatever...  Bet vai tiešām šis kandidāts bija tas labākais? ar ko tieši... vēlētos dzirdēt pamatojumu!
Vel pirms nika maasa,  vairāki spēlētāji konflikteja bieži ar spēlētāju LABAAS FEJAS MAASA. wOw viena un tā pati persona. Serverī vienmēr cēla konfliktus...  Pietika ar minūti serverī pēc pievienošanās serverim... un jau ar sasveicināšanos kādam uzdirsa!
Vai tiešām šādai personai ar uzvedības problēmām var piešķirt acc?

Galu galā! es saprastu ja būtu pāris cilvēki kam kautkas nepatiktu! Un tad es pat saprastu tavu attieksmi un nostaju pret šo vissu... Bet mēs esam prāvs pulciņš...  Es nerunāju par šī topika iemītniekiem.... Labi zini ka ir daudz vairāk spēlētāju kuri ir neapmierināti ar šīs personas rīcībām! Elements arī sacepās... Saprata ka nav vērts un tooth.gif atmeta ar roku... 
Esmu pārliecināts ka adminforumā arī netrūkst tādu adminu kuri ir neapmierināti...  Ir daudz tādu zināmu cilveku kuri nečīkst bez iemesla!
Jābūt wheelchair.gif  lai pats nesaprastu ka notiekošais nav tikai mūsu idiotisms.... esam pārāk daudz neapmierināto!
Nezinu ko jūs tur vissu laiku pārunājat savos Pm! bet ir skaidri redzams ka pēc katra izdarītā manevra iespējams tiek skalotas smadzenes... Varbūt arī tiek raustītas aukliņas... kā nu vien iegribās! NEZINU!  tease.gif 
Zinu no manis šeit nekas īpaši nav! Bet tā ka nevaru  stādīt priekšā citus momentus tad tādi šobrīd šeit nebūs! Bet lai vismaz atbalstītu cilvēku kurš beidzot kautko ir darijis šīs lietas labā! Un iespējams vienīgais kas kautko līdz šim ir darijis! Vēlējos kaut daļu no savas sāpītes izlikt. 
Paldies jau iperiekš lai arī kads būtu tavs  lēmums... 
P.s par to uzbraucienu  Ģenerālim!
Līdz šim domāju ka Ģenerālis ir saprātīgākā persona šajā komūnā ( no sarkanajiem) Varbūt dēļ tā ka +/- zināms no cita komūna varbūt arī dēļ tā ka nav īsti bijis lielas iespējas iepazīt un saskarties ar citiem foruma sargiem! 
Bet pilnīgi piekrītu! vai tiešām viņai nevajadzetu kaut vienu kārtīgu atbildi uzrakstīt Epītem un citiem...  Tas ka jūs tur nepārtraukti visu apspriežat privāti un izlemjat vienpersoniski, tas mumš šobrīd tiešām neinteresē! Nevajag būt advokātam un risināt visu tikai tev...  Domāju viņai jau advokātu pietiek! ( domāju vairums pamanijis enelingher atdzīvošanos brīžos kad tiek aizskarta tēma par danniel...  U.t.t 
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.