Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Chazz

[SB] ziņu KSO mīta speciālizlaidums (2013. Nr. 6)

Recommended Posts

Es vispār šokā par visu un visiem :D !!! Tās intervijas un viss ieguldītais darbs tajās - tas ir super!!! Vienkārši ideāli lai neteiktu vairāk. Es čatojot ar kādu serverī vienmēr esmu iztēlojies kā viņš izskatās, bet pilnīgi neviens neatbilda tam ko biju iedomājies - visi izskatijās pilnīgi savādāk nekā biju iedomājies - tagad zināšu kas otrā galā sēž :D Superīgs darbs - tiešām !!!

izrādās Chazz's baigais aktīvists, un kā jau čatā teicu - vispār izskatās pēc susļika, un kopumā izskata ziņā necerēti pārsteidza tas pats Chazs - domādams, ka būs tāds nopietns \m/ savas grupas mužiks, sny - necerēti, bet noaudzis ar bakenēm tāpat kā es, lol .. Junkers - vispār nopietns tipiņš happy.gif kopā vēl izskatās, ka no sakranajiem tie lielākie jautrībnieki ir Generaalis + sny.

Lido neesmu bijis, pēc bildēm izskatās, ka neslikts pubs, tā kā "ala/pagrabs" wink2.gif

Cerams, ka uz ziemas periodu kā tika minēts, tad arī kaut kas tiks rīkots, varētu pievienoties, šoreiz nesanāca viss kā iecerēts, bet laikam jau būtu tālākais braucējs ar savām 3 ar pus h ceļā; vismaz studijā laikā Rīga visapkārt ..

Spriest par cilvēkiem un viņu raksturu pēc dažām bildēm un video nav īsti loģiski, manuprāt :)

Gribēju ātrāk apskatīt video un saplēsu savas Maximā pirktās tumbas. Pilnīgi rokas trīcēja, un izrāvu vadu. Nācās vilkt no somas ārā darba laptopu, lai video redzētu ar skaņu.

Pasākums kopumā bija viens no foršākajiem, kādi KSO ir rīkoti. Pārskatot iepriekšējo pasākumu galerijas, jāsecina, ka vidējais vecums arī palielinās. Visi noaug ar matiem, bārdām un taukiem. :)

SB čaļi respektabli pastrādājuši ar tiem video, bija ļoti interesanti skatīties. Attiecīgi viens paldies aiziet viņiem par šo darbu, otrs - visiem, kas ieradās, trešais - par organizēšanu. Bija forši!

Baigi labie video, cepums veidotājiem. Nebūtu nolādētajā norvēgijā arī butu aizbraucis, nekas nakamreiz.

Forši jau, forši.
Īstenībā, man bija tāpat kā bankrotam - biju iedomājusies pavisam citādākus cilvēkus, nekā tie izrādījās realitātē.

Kopumā pasākums bija gana labs, cilvēki lielākoties sakarīgi un komunikabli, īpašu izlecēju nebija, kas arī priecē.

+ Liels prieks par bildēm, kaut arī dažas varētu likvidēt.. :D

Video baigi labie, pat Aphrodīte iemūžināta :D titaans gan tāds baigi atturīgs, vajadzēja viņu intervēt pēc dzeršanas, nevis pirms :)

Pasākums bija izdevies, bija gan iespēja satikt jau zināmos cilvēkus,gan iepazīt jaunus.Cepums SB`iešiem par iegūldīto darbu,  lai visi varētu redzēt atskatu uz pasākumu.

Paldies visiem par atsauksmēm smile.png

Tā kā ar video apstrādi esmu pilnīgs amatieris, labprāt arī uzklausīšu publiskus vai privātus ierosinājumus, kā labāk darboties ar Sony Vegas un izskaidrojumus par to, ko esmu izdarījis nepareizi.

izrādās Chazz's baigais aktīvists, un kā jau čatā teicu - vispār izskatās pēc susļika, un kopumā izskata ziņā necerēti pārsteidza tas pats Chazs - domādams, ka būs tāds nopietns \m/ savas grupas mužiks

Es parasti arī esmu nopietns, šoreiz vienkārši nācās iejusties aktīvākā un uzbāzīgākā lomā, lai izveidotu šo reportāžu. Ja būtu vnk apmeklētājs, tad droši vien sēdētu nopietns un gandrīz ne ar vienu neparunātu biggrin.png

Bet galvenais, ka vismaz divi cilvēki sākotnēji nodomāja, ka esmu Korijs biggrin.png

Edited by Chazz

Šausmīgi nesmuki sanāca ar to alus izmaksāšanu - izskatās, ka tas ir bijis domāts nopietni. ): 

Visādi citādi - es noteikti izdomātu citus jautājumus, bet man patika beigās Džeimsona `jā, kāpēc ne` iemontētais. 

Un saiets bija jauks, tiešām bija liels prieks iepazīties ar lielu daļu cilvēku. 

Es čatojot ar kādu serverī vienmēr esmu iztēlojies kā viņš izskatās, bet pilnīgi neviens neatbilda tam ko biju iedomājies - visi izskatijās pilnīgi savādāk nekā biju iedomājies

Biji iztēlojies tievākus, ja?

Lido neesmu bijis, pēc bildēm izskatās, ka neslikts pubs, tā kā "ala/pagrabs" wink2.gif

Cerams, ka uz ziemas periodu kā tika minēts, tad arī kaut kas tiks rīkots, varētu pievienoties, šoreiz nesanāca viss kā iecerēts, bet laikam jau būtu tālākais braucējs ar savām 3 ar pus h ceļā; vismaz studijā laikā Rīga visapkārt ..

Ta jau skaidrs, kāpēc Lido tev nelikās kruts variants biggrin.png

Bet it kā mazas sarunas tika ievadītas, ka ziemā varētu aiziet uz to pašu vietu. Ja būs, kas gribēs aktīvo atpūtu, varēsim vispirms sākt Lido slidotavā un tad uz pagrabu smile.png

Spriest par cilvēkiem un viņu raksturu pēc dažām bildēm un video nav īsti loģiski, manuprāt smile.png

Ir jau sprieduši no foruma sarunām, šis reports tikai kā punkts uz i biggrin.png

Nebūtu nolādētajā norvēgijā arī butu aizbraucis, nekas nakamreiz.

Da tu ko - cilvēki pat no Jelgavas, Tukuma, Ogres un Limbažiem brauca, a tu no Norvēģijas nevarēji? ohmy.png Kā redzi, intervētie saka, ka tu varēji atbraukt.

Visādi citādi - es noteikti izdomātu citus jautājumus, bet man patika beigās Džeimsona `jā, kāpēc ne` iemontētais.

Citus vai labākus? biggrin.png Bet dažiem tika uzdoti arī citi jautājumi wink2.gif Edited by Chazz

Un saiets bija jauks, tiešām bija liels prieks iepazīties ar lielu daļu cilvēku. 

Piedod, es tā negribēju. :D

Labs darbs, paldies Chazz pa to. 

Nu ko lai saka? Tiešām patīkami redzēt otrpus ekrānam cilvēkus ar ko mēs te kontaktējamies. Nu un protams neviens neatbilda tam kādus es īsti biju iedomājies .

Jautājums, vai tiešām Jamesons zem galda jau atradās? :D 

Jautājums, vai tiešām Jamesons zem galda jau atradās? biggrin.png

Lai arī, progresējot pasākumam, progresēja arī džeimsona dzēruma stadija(kā jau lielākajam vairumam), zem galda es viņu nemanīju.

"lielie tusētāji" KaZak un inteq, kuri it kā jau bija gatavi startam uz Lido? PolarBeer, kurš it kā bija gatavs doties un bija gaidāms kopā ar Minku? kur tad šie personāži līdz šim brīdim ir nosvīduši surrender.gif

Katru reizi, kad tiek rīkots pasākums, atrodas tādi, kuri sasola, ka būs, bet tā arī neierodas. Pēc laika uzpeldēs, un katram būs kaut kāds savs attaisnojošs iemesls izdomāts. :) Lai nu kā tur arī būtu, tā ir viņu pašu darīšana. Neviens netiek spiests KSO pasākumus apmeklēt, kā arī neviens nepārdzīvo par tiem, kas sasola ierasties, bet neierodas. Tikpat labi var būt arī tā, ka pēkšņi tiešām gadās kas svarīgāks darāms.

Eksistē plānoto braucēju saraksts un tad var skatīt, kurš ir nobastojis.

Protams, ir arī tie, kuri nesola, bet atnāk. Un ir tie, kuri paliek ilgāk nekā plānots.

Es plānoju ieskriet uz vien al kaus.

Cik saprotu, tad Zaķene beigās neaizgāja uz autobusu un nokavēja pēdējo vilcienu biggrin.png

Gan zakjene, gan kozy nokavēja pēdējo vilcienu, viens mums pievienojās uz vecrīgu, otrs aizbrauca uz mājām citādā veidā

otrs aizbrauca uz mājām citādā veidā

Par ļoti lētu cenu sarcastic.gif . Kozijs laikam joprojam ir neizpratnē par šo faktu

Edited by SWAY