Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
elms*mp3

elms*mp3 @ GunGame administrātors.

Recommended Posts

Zinu, ka neviens mani vēl šeit nav iepazinis tā kārtīgi, svešas asinis @ kso pagaidām, bet būsim lojāli. Adminu NEKAD nevar būt par daudz, protams, neprasot neko pretī RL, vai ko tādu. Anyway, vēlos palīdzēt serverim, nevis iegrābties statusā.

Vēlamās tiesības (piem slap/slay/vote utt) ar piemēriem, kādās situācijās tās pielietosi:

Pagaidām, kamēr neviens mani nav iepazinis kārtīgi un spriežot pēc citu viedokļiem jau iepriekš, ar amx_ban pagaidām iztiksim. Nepieciešamās kommandas, kas manuprāt man noderēs, kamēr atmaksāsies uzticība no augstāk stāvošiem administrātoriem, :

slay, kick - domāts tiem, kas šaus savējos. (special TK)

gag - domāts tiem, kas nevarēs pievaldīt pirkstus, rupji lamājoties, vai reklāmejot citus serverus, iepriekš iebindojot konsulē. pēc atkārtotas nesaprašanas, no manas puses būs DEMO forumā ar pārkāpēju Niku/IP.

ban - būsim skeptiski. nebūsim sīkumaini, jo procentuāli, ja mani pieņems par administrātoru Gun Game serverī, uzticība banot pārkāpējus serverī tikai atmaksāsies vēlāk, tāpēc amx_ban neprasu. nav obligāts!

Vecums: Esmu 18 gadus vecs/jauns, kā nu kuram.

Nodarbošanās: Haltūras, makšķerēšana, litrabols, peldēšana, sports, vēl un vēl... Nodarbošanās ir mani hobiji, izņemot haltūras, vasarā.

Pieredze adminēšanā/cs spēlēšanā - Pieredze man ir bijusi sen atpakaļ g1**a. Ap 2008.-2009... Kur tie laiki...

Online laiks KSO serveros (gan PUB, gan CSDM, gan GG):

PUB

CSDM

GG

Edited by elms*mp3

http://ggstats.kso.lv/hlstats.php?mode=chathistory&player=114888

2013-08-10 15:03:03 PISIES MALA LOX.

2013-08-10 15:02:58 IZDZESIET CS.

2013-08-10 15:02:52 CT LOHI.

2013-08-10 15:02:49 PIDARASI.

2013-08-08 13:08:51 retardu bars.

2013-08-08 13:08:18 cik var blokjeet daunji.

turpināt? facepalm..

lol, mans niks nav reģistrēts. Pārbaudi IP, neesmu vainīgs, ka heiteru ir pilna pasaule.

Visādi jaukteņi un kreisie spēlē, bez nika reģistrācijas neesmu immūns.

Edited by elms*mp3

oo, paldies, ka pateici, ka nav reģistrēts! Tā teikt - kamēr nebaksti, tikmēr klusēs (pieteikumā uzreiz jānorāda reģ. nika informācija) :)

Laikam svarīgu punktu esmu palaidis garām:

Uz tiesībām var pretendēt tikai rezervētu slotu īpašnieki! Kā tikt pie slota, lasi te.

3ls slotam un nika reģistrācijai serverī noteikti aizsūtīšu titānam caur i-bank, vēlākais pirmdien.

Edited by elms*mp3

Slots nav, online laiks nav, čīteru reportu arī nav, nesen esi piereģistrējies - esmu pret accessa piešķiršanu. Nospēlē kādas 100 stundas un tad mēģini vēlreiz. Un access bez ban, manuprāt, ir bezjēdzīgs. Ko tad darīsi ar aimeri, visu laiku slayosi vai kickosi?:D

Edited by Atlets

Par tām stundām runājot, jā, un slots un nika reģistrācija, reporti no manis - 0. 

Rakstot acc pieteikumu, šaubijos, ka lieli mīnusi, lai man nepiešķirtu access @ GG, ir stundas un reporti, kuras/kuri nav.

Tas liek aizdomāties.

Runājot par šo:

un te arī kāds cits spēlēja, lamājoties retāk, bet ar tādiem pašiem vārdiem? smile.png

http://cs-stats.kso.lv/hlstats.php?mode=chathistory&player=214117

http://csdmstats.kso.lv/hlstats.php?mode=chathistory&player=135559

Teicu, salīdzini IP, ja ir iespējams. Tici vai nē, bet man ir daudz heiteru. Lai mani kārtīgi iegāztu, tas anonīmais čalis ir ceļojis no viena servera uz otra ar manu niku, un rakstījis tieši tāpat kā es.

Edited by elms*mp3

Dīvaini, ka statos visur rādās viens IP, un tikai sagadīšanās pēc sakrīt ar tavu foruma IP. :)

Bet tās visas ir sakritības. Tā noteikti nav. Mēs tev ticam, Artūr!

Kaut kas neticams. Viens IP? Neatceros, ka būtu lamājies tik bezgaumīgi.

Lai nu kā, CS arī pašaujos tad, kad esmu kārtīgi iestiprinājies ar pāris alus kastēm, savādāk izskaidrojumu nav, tas viss ir rakstīts tad, kad man prātiņš ir bijis kur citur, pālī.

Aiz kauna tūlīt zemē ielīdīšu, sorry.

Edited by elms*mp3

elms , nekā personīga , bet es teikšu Anti gan . nav jau tā ka galīgi nekur nederi , bet gribētos lielāku online serveros un protams reportus. Sākumā jau pirms veido acc pieteikumu ir tomēr jāizlasa kādas ir prasības lai iegūtu acc.

PS_Un pieklājību serveros.

Pieklājība ir viena lieta, bet vai tu sajēdz atšķirt čīterus no tiem, kam čītu nav?

Šeit: http://csdmstats.kso.lv/hlstats.php?mode=chathistory&player=135559

2013-08-06 21:18:00    JEEGA SPEELEET AR CHIITERIEM.

2013-08-06 22:11:38    ehh, jeega ar pret wh-eriem speeleet.

2013-08-07 20:25:45    aj te tak nav jeega.

2013-08-07 20:25:47    pret talantiem speeleet.

2013-08-10 15:31:45    jebal, taadi pro.

2013-08-10 15:31:46    talanti..

2013-08-10 15:32:10    varu sadereet uz 100ls, ka visi te nav tiiri..

Tāpat bija GG, kur jau vēsturē vairs nav saglabājies tas čats - tu saki "čīteri nelaimīgie" un kaut ko par wh, bet es prasu "kuram ir?" un tad tu neatbildi... Tad jau būs tā - ja tev spēle neiet, tad ņemsi un nobanosi kādu no pretinieku komandas pēc random izvēles, ne?

Protams, ka nē. Viss negatīvisms no manas puses tika rakstīts dzērumā, kaste zelta black dara savu, diemžēl.

Domāju, ka variet slēgt šo topiku, jo man pašam ir liels kauns no augstāk stāvošiem adminiem pašlaik.

Ar laiku, kad būs reporti forumā, online laiks, nika reģistrācija, slots, pozitīva un gaiša uzvedība pret citiem spēlētājiem, stati, tad centīšos rakstīt pa jaunam access pieteikumu.

Edited by elms*mp3

Tad jau labāk man būtu iedevuši ACC @ GG biggrin.png

Šādi uzrakstot tu vēl par 50% samazināji jau tā mazo iespēju biggrin.png

Šādi uzrakstot tu vēl par 50% samazināji jau tā mazo iespēju biggrin.png

no 2% uz 1%.

te TL

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.