Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
QUICK201

QUICK201

Recommended Posts

Vēlamās tiesības:

1) ban - ja serverī būs čīteri banošu

2) kick - priekš tiem kas šauj savejos komandas biedrus, vai spamerus ja nesapratīs gag

3) gag - reklamas, lamāšanās noveršanai

• Vecums: 27
  • Nodarbošanās: datortehnologs
  • Pieredze adminēšanā/cs spēlēšanā: sākotnēji oo.banzai.lv kurš vairs neeksistē 1 gads un nu jau vairāki gadi mostwanted.lv gg serverī.
  • Online laiks KSO serveros: 1d 8h un 28min laiks ir uz doto niku ar kuru regojos iepriekš ari bija citi. Laiks ir tikai GG jo neko citu nespēlēju.
  • Komentāri: Ir steam ar kuru spēlēju visu laiku http://steamcommunity.com/id/QUICK201
  • cs spējēju jau 8 gadus pēdējos 5 gadus spēlēju tikai GG. Pieredzes man ir pietiekami daudz un ceru uz pozitīvu iznākumu neskatoties uz to ka varētu būt esmu maz laika pavadījis kso gg serverī. Uz steam esmu nospēlējis 1505h. vēlos kļjūt par gg adminu jo lielāko ties kad esmu iekšā adminu nav un ir čīteri!!!!!!  PALDIES
  • PS. Tiko veicu maksajumu par nika registresanu, jo noteiku ir un paliks noteikumi!!!

Nav tik neredzēts, esmu ievērojis, ir arī stīmā. Čalis sakarīgs. Ņemot vērā, ka personāla, kā vienmēr, trūkst, iesaku iedot prasītās tiesības.

Stundas pagaidām nav daudz, bet redzēts ir jau pasen, laikam ar pārtraukumiem kapā.

ja serverī būs čīteri - banosi, bet kā tad ir - ir tie čīteri vai nav? vismaz kādu esi kaut kur nodevis?

Par nick karogu - nav jāmaina niks, kurš ir īss, kuru it kā nevar nobanot, banot var arī, piemēram, xbanip.

+ kā ar reģistrētu niku - slotu serverī? / tas ir obligāti pirms raksti pieteikumu.

Ja bus zinams kad man bus acc protams kad es nepazelosu 3ls un to izdarisu!!! Ka saka nau jau tik liela nauda lai par to uztrauktos!!!

heh, nav tik liela, lai par to uztrauktos, bet jau tagad apej noteikumus, sakot - ja būs, tad paņemsi, kā tad var būt, ja uz pasūtītā slota tiks likts acess? tik patlabi katrs pieteikuma rakstītājs ar šādu tekstu novestu KSO pie 2x mazākiem ienākumiem ..

ja serverī būs čīteri - banosi, bet kā tad ir - ir tie čīteri vai nav? vismaz kādu esi kaut kur nodevis?

Par nick karogu - nav jāmaina niks, kurš ir īss, kuru it kā nevar nobanot, banot var arī, piemēram, xbanip.

+ kā ar reģistrētu niku - slotu serverī? / tas ir obligāti pirms raksti pieteikumu.

Vainu tev vienk patik piekasities vai tev grauz ka tevi nepanema un tagad te megini visu noliegt katik butu sliktak!!!!!

Vainu tev vienk patik piekasities vai tev grauz ka tevi nepanema un tagad te megini visu noliegt katik butu sliktak!!!!!

Heh, jā, koriju nepaņēma, tapēc viņš ir webbaneris. For real, visi viņa jautājumi vai komentāri ir pilnīgi legit. Te ir tādi noteikumi happy.gif

laba attieksme, laikam esi par vecu un nesaproti, ka mēģinu Tev ieskadrot šī foruma iekšējās kārtības noteikumus, kuri attiecās uz visiem potenciālajiem acc kandidātiem, un vispār - man jau ir serverī acc. Nepatika, ka negatīva atbilde? nevajag iekarst uzreiz. ANTI. + Tu neatbildēji uz manu jautājumu, bet skrien brēkt (par reportiem).

Nu jau vari neuztraukties tiko iegaju I banka un visu nokartoju taka lai teva dveselite paliek mieriga!!!!

Jau diezgan sen ir manīts spēlējam GG. Pēc šejienes standartiem derētu vēl padzīvoties pa forumu un pakrāt reportus, bet nu man tas netraucē, tā kā atbalstu prasīto tiesību piešķiršanu.

Jau diezgan sen ir manīts spēlējam GG. Pēc šejienes standartiem derētu vēl padzīvoties pa forumu un pakrāt reportus, bet nu man tas netraucē, tā kā atbalstu prasīto tiesību piešķiršanu.

PALDIES!!!!!

rec,nenaks par ljaunu vel kads admins @ gg..

-- btw - kads tev niks bija BaNZaI serverii?

rec,nenaks par ljaunu vel kads admins @ gg..

-- btw - kads tev niks bija BaNZaI serverii?

no sakuma bija KOSTX tad BMW KOSTX a kas banzaja sakuma isti neatceros sis bija pedejais niks banzai!!!

Ar abām rokām par, jo zinu šo čali ļoti sen... Skills čīteru atpazīšanā viennozīmīgi ir!

Pēc pieredzes - Bijis labs admins @MW , ļoti labs spēlētājs ar galvu savā vietā un acīgu aci. :) 

Noteikti vajadzētu papildināt jūsu komandu. Par!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.