Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
suited

suited ble

Recommended Posts

čau. vēlos pievienoties mazajam GG adminu pulkam, jo uzskatu, ka pašreizējais kolektīvs nespēj apkalpot serveri pietiekami produktīvi. Adminu online laiks vidēji dienā ir ļoti niecīgs. Steamā viņu praktiski nav. Tikai Jamesonu ik pa laikam izdodas sasaukt. Būtībā aimeru paradīze un nekāda prieka šaujot.

vēlamās tiesības xban, xkick

ingame nicks - suited ble (BLUNTED MONKEY FIST)

online laiks - jā, zinu mazs. tikai 30h, bet tas tapēc, ka šāvu pubā vislaik. Vecajos statos bija pieklājīgs online time. Arī bieži vnk aizkratos prom no servera tikai dēļ aimeriem utt..

Vecums 21, saprātīga būtne. dažkārt palaižu muti, bet viss rāmjos. Pieredze adminēšanā ir.

Apzinos, ka esmu ne pārāk mīlēts šeit, haha! Bet ceru uz objektīviem spriedumiem.

edit : tik maz reporti man ir dēļ tā, ka saistībā ar čīteriem es vnk cenšos @ steam sadabūt kādu adminu, lai nobano. Uzskatu, ka tas ir daudz ātrāk un effektīvāk.

Edited by suited

saprātīga būtne

Meli. Mute ir par lielu priekš acc. Anti

Sākumā, kad atnāci biji pieklājīgs un apķērīgs, bet laika gaitā arvien vairāk palaidi muti. Tas ir regress, nevis progress. Anti. 

Nu gan uzbrauci. Labi, es pēdējās 2 dienas neesmu bijis, bet parasti stundu līdz divas esmu serverī gandrīz katru dienu jau mēnešiem ilgi. Un parasti tas nozīmē, ka es serverī ieeju vairākas reizes pa pusstundai, līdz ar to nosegtais laika periods parasti ir vairākas stundas. Protams, gadās izņēmumi, ka aizbraucu kaut kur vai tml. Bet citreiz arī spēlēju vairāk, piem otrdien pabiju serverī gandrīz sešas stundas.

Stīmā/skaipā esmu atrodams vēl krietni vairāk. Nevaru atcerēties, ka tu faktiski būtu man prasījis kādus kontaktus, kur nu vēl tiešām mēģinājis stīmā sasaukt, kā pats saki.

Es nenosodu rupjības, bet vai tiešām ir admina segvārdam ir adekvāts "ble", lai ko tas it kā nozīmētu?

Tad vēl ir tāds lūgums no manas puses - links uz visiem taviem statiem. Lūdzu ielinko, lai ir skaidrs. Ja skatos minēto "suited ble", tad tas nav serverī nospēlējis pat 3 stundas. Vienkārši "suited" nospēlējis vairāk un arī serverī tādu esmu manījis. Vai tas arī esi tu? Ielinko status uz visiem saviem nikiem. Un vai kāds no tiem nikiem tev vispār ir reģistrēts? Ar kuru tu taisītos būt admins?

Šīs neskaidrības gribētos noskaidrot, pirms izteikt kādas rekomendācijas...

P.S. Ja saki, ka pubā šauj, tad cik ilgi? Pieteikuma formā prasīts online laiks katrā serverī...

Es jau tev šodien serverī pateicu, ar tādu niku "suited ble" aizmirsti par aksesu, un manā klātbūtnē ar tādu niku tu pubā arī nespēlēsi

PS. un vispārībā, ar jebkādu niku es tevi visdrīzāk neatbalstītu... nevarētu teikt, ka super aktīvs spēlētājs esi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.