Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Generaalis

KSO logo update

Recommended Posts

The mūs kārtējo reizi aplaimojis. Darbs manā skatījumā tiešām labs izdevies. Paldies! thumbup1.gif

Vai LOGO vēl ir aktuāli? smile.png

Paskaties augšā un pajautā vēlreiz. tongue.png Bet, ja tev ir ko likt pretī esošajam - aiziet, gan es, gan administrācija būs priecīga. smile.png

mjau

Edited by GRUMPY cAAtz

Ja vari piedāvāt līdzvērtīgu variantu, uz priekšu, ja to atzīsim par ļoti labu, var gadīties arī bonusi ;)

jau uz ziemas sezonu kaut ko lai sarūpē ^_^

jau uz ziemas sezonu kaut ko lai sarūpē happy.gif

MakGaivera stilā vnk pieliek šitam cepurītes rūķīšu un ieroču vietā tas Z-svētku končas saliek, :D

mjau

Par godu Korijam, pamēģināšu uzmeistarot kaut ko, lai cilvēks nedaudz maina domas par mani! )  Spamers ^^

Gribu Cherrika variantu. Man piemēram pašreizējais logo ļoti nepatīk. Rodas sajūta, ka esmu ienācis kādā nūbiskā webā ar wos piegaršu.

piedodiet, bet tas jau paliks +/- parodiski, sakiet ko gribiet - tēma vaļā, tad ik pa nedēļām pienāks kāds jauns darbs - o šis patīk, vēlāk - o šis vēl labāks, ko tad? - mainīt kā zeķes? man personīgi vecais hederis bija kā KSO simbols, vajag pie tiem pierast un atstāt kā vērtību.. šis svaigākais variants ne tas sliktākais - smuks, prasts, bet nu esošais ir gana labi izstrādāts! Varbūt pārāk piesātināts ar saturu un krāsām, bet nu tomēr ir labs.

Lai tie darbi nāk, ne jau viņus visus ņems un liks par logo :) Cilvēki cenšās kaut ko izstrādāt, lai cenšās, ja būs kas vērā ņemams un mums izmantojams, būs balvas un būs mums rezerves logo, pagaidām konkurentu, joprojām, nav.

Man pašreizējais logo šķiet kā divreiz uzlabotāks bijušais logo, kurš bija ļoti labs, bet tomēr novecojis un atskatīts, tagad šitam kārta apnikt pēc pāris gadiem :)

da kādu balsojumu, visi redzēja ka The darbs ir piemeerotaakais happy.png

reku jau buuus dazaazi rezervju logo desmit gadiem uz priekshu.. zbis

Tik variantam ar melno strīpiņu, kas ir noticis ar skauta ''konfekti''? Kaut kāds gaišs četrstūris apkārt ir

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.